budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta za kase z rakiety zobacz ile rzeczy zalatwia, fajerwerki czy grupy LM. Strach pomyśleć co byłby w stanie załatwić gdyby tak z 20-30 mln za rakiete wpadło. Może już dzisiaj puchar leciałby do gabloty w barcelonie :D
0
Myślę że losowanie na plus dla barcy, nie ma co narzekać. Top2 w grupie to obowiązek niekwestionowany
0
@itmustbejoke bo graliby mecze w ten sam dzień co Real, a nie chcą do tego dopuścić
0
@BarcaInfo nowa grupka Amigosow :D
1
@umtiti karne. 15znakow
0
@kris81 kurna ja miałem atalante gładką 2, Everton i przedział bramek w meczu Bvb 2-3 i haaland popsuł kupon :(
1
Ale fart że nie zdążyłem obstawić Atletico a miałem dać, że wygrają +2,5 bramki w meczu. Na szczęście przelew doszedł o 19:02 :D
1
@GadulkiGembulki jeszcze Lazio - Atalanta o 20:45
5
@IronSanHybrid no i jest nasz bohater :) ja już od 5 minut F5 paliłem żeby mi Twoje podsumowanie nie umknęło :D
0
@tbas wiesz, to że Barca chce ich sprzedać nie oznacza, że ktoś chce ich kupić. A chyba przestali rozdawać za bezcen
0
@Grubson06 Bartek z amorem dzisiaj po 22
1
@FC1899Barca chyba nasze pokolenie się tego nie dowie ale nasze dzieci czy wnuki, możliwe że tak
0
@Yosemite nie wiem czemu ale z gry, poruszania się to fabinho w Liverpoolu mocno przypomina mi Mascherano
1
@Encore trochę żal Magdy i Huberta no ale cóż trzeba wierzyć, że Iga coś osiągnie :)
1
@NeroTFP klasyka :D
1
@Volk czy dembele czy griezzmann na ławce to i tak rezerwowy za ponad 100 mln :Di jednak wydaje mi się że całe drużyny pressowaly, nie ważne czy z przodu był Pedro, Alexis, tello czy neymar. Był pressing całej drużyny bo inny się po prostu nie opłaca
1
@kerouac pocieszeniem jest to że Barca korzysta z tych błędów rywali, w zeszłym sezonie swoją wolna żmudna gra w trójkącie rakieta busi vidal nikt się nie gubił z rywali, dzisiaj to trochę inaczej wygląda, wystarczy mieć skrzydłowych, chce jeszcze zobaczyc Trincao na prawej i dembele na lewej stronie
0
Może busi niech leci na fałszywa 9 a nie Griezzmann czy messi
1
W końcu jakiś lekki uśmiech na twarzy Leo :)
1
Gdzie tam był spalony fatiego? Sędzia pochlał
Chyba że przyjęcie ręką?
0
@Suzu nie wielu to dostrzega ale on tak dużo robi na boisku bez piłki że głowa mała
0
Ansu jest mega kozak
0
@333tricampeones333 podchwytliwe pytanie bo narazie podaje do tyłu :D
2
Skład po rewolucji z jedną zmianą wg poprzedniego sezonu - wrócił coutinho, nie ma suareza :D i o taką rewolucję nic nie robię
0
city jest tragiczne, już z wilkami mieli szczescie, że oni nie wykorzystywali swoich szans bo realnie mogli tam nawet przegrac
0
@damian777 to było takie polskie
https://i.pinimg.com/originals/dd/b3/5c/ddb35cbc5e4d141bf6398f789f5ead3d.jpg
4
Dla fanów tenisa:
Klasyk w męskim turnieju na Eurosporcie 1
Stan Wawrinka - Andy Murray :)
1
@NeroTFP la rambla w pigułce z ostatnich 14 dni
4
Ładny debiut, piękna asysta i bramka Luisa :)
0
I suarez załatwia karniaczka
Edit. Albo i nie załatwia :D