1

@VamosRakieta za kase z rakiety zobacz ile rzeczy zalatwia, fajerwerki czy grupy LM. Strach pomyśleć co byłby w stanie załatwić gdyby tak z 20-30 mln za rakiete wpadło. Może już dzisiaj puchar leciałby do gabloty w barcelonie :D

0

Myślę że losowanie na plus dla barcy, nie ma co narzekać. Top2 w grupie to obowiązek niekwestionowany

0

@itmustbejoke bo graliby mecze w ten sam dzień co Real, a nie chcą do tego dopuścić

0

@BarcaInfo nowa grupka Amigosow :D

1

@umtiti karne. 15znakow

0

@kris81 kurna ja miałem atalante gładką 2, Everton i przedział bramek w meczu Bvb 2-3 i haaland popsuł kupon :(

1

Ale fart że nie zdążyłem obstawić Atletico a miałem dać, że wygrają +2,5 bramki w meczu. Na szczęście przelew doszedł o 19:02 :D

1

@GadulkiGembulki jeszcze Lazio - Atalanta o 20:45

5

@IronSanHybrid no i jest nasz bohater :) ja już od 5 minut F5 paliłem żeby mi Twoje podsumowanie nie umknęło :D

0

@tbas wiesz, to że Barca chce ich sprzedać nie oznacza, że ktoś chce ich kupić. A chyba przestali rozdawać za bezcen

0

@Grubson06 Bartek z amorem dzisiaj po 22

1

@FC1899Barca chyba nasze pokolenie się tego nie dowie ale nasze dzieci czy wnuki, możliwe że tak

0

@Yosemite nie wiem czemu ale z gry, poruszania się to fabinho w Liverpoolu mocno przypomina mi Mascherano

1

@Encore trochę żal Magdy i Huberta no ale cóż trzeba wierzyć, że Iga coś osiągnie :)

1

@NeroTFP klasyka :D

1

@Volk czy dembele czy griezzmann na ławce to i tak rezerwowy za ponad 100 mln :Di jednak wydaje mi się że całe drużyny pressowaly, nie ważne czy z przodu był Pedro, Alexis, tello czy neymar. Był pressing całej drużyny bo inny się po prostu nie opłaca

1

@kerouac pocieszeniem jest to że Barca korzysta z tych błędów rywali, w zeszłym sezonie swoją wolna żmudna gra w trójkącie rakieta busi vidal nikt się nie gubił z rywali, dzisiaj to trochę inaczej wygląda, wystarczy mieć skrzydłowych, chce jeszcze zobaczyc Trincao na prawej i dembele na lewej stronie

0

Może busi niech leci na fałszywa 9 a nie Griezzmann czy messi

1

W końcu jakiś lekki uśmiech na twarzy Leo :)

1

Gdzie tam był spalony fatiego? Sędzia pochlał
Chyba że przyjęcie ręką?

0

@Suzu nie wielu to dostrzega ale on tak dużo robi na boisku bez piłki że głowa mała

0

Ansu jest mega kozak

0

@333tricampeones333 podchwytliwe pytanie bo narazie podaje do tyłu :D

2

Skład po rewolucji z jedną zmianą wg poprzedniego sezonu - wrócił coutinho, nie ma suareza :D i o taką rewolucję nic nie robię

0

city jest tragiczne, już z wilkami mieli szczescie, że oni nie wykorzystywali swoich szans bo realnie mogli tam nawet przegrac

4

Dla fanów tenisa:
Klasyk w męskim turnieju na Eurosporcie 1
Stan Wawrinka - Andy Murray :)

1

@NeroTFP la rambla w pigułce z ostatnich 14 dni

4

Ładny debiut, piękna asysta i bramka Luisa :)

0

I suarez załatwia karniaczka
Edit. Albo i nie załatwia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?