5

@TR3YWAY ja bym się spytał czy wszystkim smakowało

0

@Katalonbar powyzej 4,5 jak w masło w 1 połowie weszło :D

2

@IronSanHybrid ja robię właśnie spaghetti i wzajemnie :D

3

@Tomo1989 w tym roku ma szansę dobić do 100-2

2

@wroclawianin89 współczuję Ci, to nie może być łatwa decyzja :D

0

@adam1337__ Włochy - Juventus bądź inter

1

@kamiVeB myślę me maks 1h40 ale liczę po cichu na ciekawsze spotkanie i bardziej wymagające dla rafy

5

@wroclawianin89 ale to się zastanów czy pójdziesz na mecz z Bośnią czy z Hercegowiną..

4

Co tu dużo mówić. Kapitalny mecz Igi. To nie Simona grała słabo, po prostu Polka na nic jej nie pozwoliła w tym meczu. Nie ma co pompować balonika ale jest nadzieja na jeszcze więcej w tym turnieju

2

@msmsms nr 2 za Naomi Osaką chyba

1

@Chaoss zdecydowanie ma potencjał aby zdobyć tytuł wielkoszlemowy, ale spokojnie ona ma chyba 19 lat dopiero więc to naprawdę wczesny początek

1

@clyde właśnie biszkopt najgorszy do zrobienia, teoretycznie proste ale najłatwiej zepsuć

3

No Iga teraz to masz autostradę do 1/4!

1

@koksik2700 albo rencami :D

2

@NeroTFP font go kupi do projektu xaviego

3

@Pogba ja dałem za 50 ige po kursie 4, 85. Jak wygra to przynajmniej wczorajsze - 150 zwróci się z nawiązką 18 złotych :D

1

@kerouac za zwrot nie płacisz ale zwracają tylko wartość zakupu bez wysyłki

1

@Pawel13sz to będzie latał z czerwona w ręce za piłkarzami barcy :D byle żeby mu nikt nie powiedział że jest zły...

3

Ale ten krótki backhand po crossie to najwyższa półka. Iga gra odbicie lustrzane Simony z jej dobrych meczy

6

Ale Iga zmiotla Rumunkę z kortu w 1 secie. Brawo! oby utrzymała poziom w kolejnej partii :)

0

@Colon początek imponujący oby tak dalej :)

0

Na Eurosport 1 startuje mecz Igi Świątek z Simoną Halep. :) liczę na małą niespodziankę, ale Halep w formie jest bardzo wysokiej

0

@KamilZ Bayern odpada, oni nie wydają dużego hajsu na transfery + nie będą opłacać takiej pensji

3

@Mario96w przecież wiadomo że każdy normalny ogląda w piątki i w niedzielę :D tylko ze od 16 na TVN fabuła jeszcze lecą 2 części Lotr dwie wieże i powrót króla... Co tu oglądać :D

2

@JimMorrisonFCB nie można zapomnieć o tsitsipasie który też jest w dobrej formie. Jak dotrze do pojedynku z novakiem to wcale nie musi łatwo Serb wygrać

0

@arasz1819 CDA chyba żyje

1

@MESSIah16 odważna teza ale na pewno nie niemożliwa, aczkolwiek najlepiej z 3 faworytów do tej pory wygląda chyba jednak Djokovic. Baa nie licząc tego wyrzucenia z US Open to on nie przegrał spotkania w 2020 roku

0

@justfootball wstaje i lecę odrazu

0

@itmustbejoke wg mnie to tenis ziemny, koszykówka i nie wiem może boks albo futbol amerykanski

0

Żałuję że City nie ma 0 punktów po tych 3 meczach. Obiektywnie, było to bardzo bardzo możliwe. Są przerażająco słabi na początku sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?