budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@TR3YWAY ja bym się spytał czy wszystkim smakowało
0
@Katalonbar powyzej 4,5 jak w masło w 1 połowie weszło :D
2
@IronSanHybrid ja robię właśnie spaghetti i wzajemnie :D
3
@Tomo1989 w tym roku ma szansę dobić do 100-2
2
@wroclawianin89 współczuję Ci, to nie może być łatwa decyzja :D
0
@adam1337__ Włochy - Juventus bądź inter
1
@kamiVeB myślę me maks 1h40 ale liczę po cichu na ciekawsze spotkanie i bardziej wymagające dla rafy
5
@wroclawianin89 ale to się zastanów czy pójdziesz na mecz z Bośnią czy z Hercegowiną..
4
Co tu dużo mówić. Kapitalny mecz Igi. To nie Simona grała słabo, po prostu Polka na nic jej nie pozwoliła w tym meczu. Nie ma co pompować balonika ale jest nadzieja na jeszcze więcej w tym turnieju
2
@msmsms nr 2 za Naomi Osaką chyba
1
@Chaoss zdecydowanie ma potencjał aby zdobyć tytuł wielkoszlemowy, ale spokojnie ona ma chyba 19 lat dopiero więc to naprawdę wczesny początek
1
@clyde właśnie biszkopt najgorszy do zrobienia, teoretycznie proste ale najłatwiej zepsuć
3
No Iga teraz to masz autostradę do 1/4!
1
@koksik2700 albo rencami :D
2
@NeroTFP font go kupi do projektu xaviego
3
@Pogba ja dałem za 50 ige po kursie 4, 85. Jak wygra to przynajmniej wczorajsze - 150 zwróci się z nawiązką 18 złotych :D
1
@kerouac za zwrot nie płacisz ale zwracają tylko wartość zakupu bez wysyłki
1
@Pawel13sz to będzie latał z czerwona w ręce za piłkarzami barcy :D byle żeby mu nikt nie powiedział że jest zły...
3
Ale ten krótki backhand po crossie to najwyższa półka. Iga gra odbicie lustrzane Simony z jej dobrych meczy
6
Ale Iga zmiotla Rumunkę z kortu w 1 secie. Brawo! oby utrzymała poziom w kolejnej partii :)
0
@Colon początek imponujący oby tak dalej :)
0
Na Eurosport 1 startuje mecz Igi Świątek z Simoną Halep. :) liczę na małą niespodziankę, ale Halep w formie jest bardzo wysokiej
0
@KamilZ Bayern odpada, oni nie wydają dużego hajsu na transfery + nie będą opłacać takiej pensji
3
@Mario96w przecież wiadomo że każdy normalny ogląda w piątki i w niedzielę :D tylko ze od 16 na TVN fabuła jeszcze lecą 2 części Lotr dwie wieże i powrót króla... Co tu oglądać :D
2
@JimMorrisonFCB nie można zapomnieć o tsitsipasie który też jest w dobrej formie. Jak dotrze do pojedynku z novakiem to wcale nie musi łatwo Serb wygrać
0
@arasz1819 CDA chyba żyje
1
@MESSIah16 odważna teza ale na pewno nie niemożliwa, aczkolwiek najlepiej z 3 faworytów do tej pory wygląda chyba jednak Djokovic. Baa nie licząc tego wyrzucenia z US Open to on nie przegrał spotkania w 2020 roku
0
@justfootball wstaje i lecę odrazu
0
@itmustbejoke wg mnie to tenis ziemny, koszykówka i nie wiem może boks albo futbol amerykanski
0
Żałuję że City nie ma 0 punktów po tych 3 meczach. Obiektywnie, było to bardzo bardzo możliwe. Są przerażająco słabi na początku sezonu