budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kielon93 Eurosport 1
0
@JimMorrisonFCB zwłaszcza że półfinały w piątek więc ma 2 pełne dni na regenerację + dzień meczowy +lekki trening więc myślę że gdzieś w ewentualnej 3-4 godzinie półfinału będzie widać zmęczenie
0
@ranger3120 niech zafundują powtórkę AO 2012 nie mam nic przeciwko :)
0
Cholera, żeby finałowy mecz w nieważne jakim składzie miał chociaż 50% intensywności, dramaturgii tego spotkania to będzie coś pięknego. Ale szczerze wątpię, to był idealny mecz pod finał
0
Diego musi to wygrać no nie ma innej opcji. Thiem jednak siadł fizycznie
0
@BarcaInfo szacun dla ozila
0
@michal26 nie no poziom tamtego meczu to jest chyba coś nie do powtórzenia, ale panowie dzisiaj chcą zbliżyć się do czasu przebywania na korcie :D
1
@MemphisDepay00 już przygotowana jest ustawa zwalniajaca vicepremiera z noszenia maseczki
0
Niesamowity mecz, po prostu miód na oczy dla fanów tenisa. Kibicuje delikatnie thiemowi bo lubię jego styl gry ale nawet jak odpadnie to szacun bo widowisko sprawili niesamowite. Tak jak komentatorzy mówią gdyby na stadionie było 15k kibiców to oni do mikrofonów musieliby krzyczeć przez gramofon żeby widzowie przed tv ich słyszeli
1
@Encore tj jak w wyniku setow w tenisie czy siatkowce: gdy prowadzisz 2:0 a nie wygrywasz w 3 setach to przegrywasz w 5
1
O Panie thiem nie może tego nie wykorzystać. Schwartzmann spartolił pierwszo-rzędnie
0
@mekston przecież co tu się dzieje tj masakra, thiem prowadzi 2-0 w 4 wydaje się rozpedzony trafia mega piłki, mija 10 minut i jest 3:2 z przełamaniem dla schwartzmana
0
@Wossi61FCB gdzie kiedy i za ile?
0
@mekston @Encore chyba że mu thiem pomoże się podnieść jak teraz :D
0
Oj podejście thiema w 4 secie jest zupełnie inne. Zależy mu na szybkim końcu. Mocno przyspiesza grę.
0
@PrinceDamon ja byłem przy swoich :D baa nawet przed oświadczynami zaśpiewałem piosenkę karaoke w jakiejś knajpie w szklarskiej Porębie :D kurła jak teraz tak myślę to było moje 180 sekund :D powiedzieć że 5 minut to za dużo :P
1
@MesQueUnClub96 ale zagranie thiema na 6-4 w tie-breaku to mistrzostwo swiata
0
@Denzon dom z papieru, narcos, Prison break
2
@MesQueUnClub_87 żółte papiery tj nic, jak wyjedzie z okrągłym dowodem, który ma zdjęcie w narożniku to będzie pozamiatane
PS. I tak nie wiem o co Kaman :D
3
@MESSIah16 w punkt
Mimo że mam prawie 30 na karku to jednak najbardziej czekam na nr 3 z Twojej listy ;)
0
@patataj nikt mu nie kazał wystawiać ich w meczu z Sevilla czy nawet Celta przy 0:2 grajac w 10, ale w meczu z Villarrealem trzeba było to zrobić w 2 połowie żeby się pokazali co potrafią a jak wiadomo taki piłkarz dałby z siebie Maxa żeby przekonać do siebie kupca czy trenera, tu muszę przyznać rację @Janiama
6
Na złe im to nie wyszło, rafinhe dostali za czapkę śliwek
0
@blaugrana_36 z tym podebraniem neymara to nie ma co przesadzać, po to jest klauzula żeby można kupić zawodnika bez negocjacji, a wysokość klauzuli ustalaja 2 strony czyli klub i piłkarz-agent,a nie jak tu większość myśli że wysokość klauzuli odstępnego ustala tylko klub
1
@JimMorrisonFCB Nadal to chyba wyjdzie na kort jak w Australii o 1 w nocy ich czasu :D
0
@MSN1998 only rs6 Avant c8
1
@gumaz flaszka na dwóch to jest dobra jak jeden nie pije
4
@MemphisDepay00 mateo ? czy ciro ? Leo zabije bartka jak mu dzieciaki sprzeda :D
0
@Szicek10 to Ty chyba piatkow z Potterem nie sledzisz
tu jest wiecej spoilerow niz przez cały rok
3
@Hushovt mozesz mnie oznaczac kolego :)
1
@neymarjr_143 srała babcia srała..