2

Ale jutro jest wiele potencjalnie fajnych meczy
Everton - Liverpool 13:30
Arsenal - City 18:30
Napoli - Atalanta 15:00
Inter - Milan 18:00
Hoffenheim - Dortmund 15:30
Chelsea - Southampton 16:00
Jaga - Lech 20:00
Celta - Atletico 16:00
Gerafe - Barca 21:00

I weź to ogarnij..

0

@DejMian111 Davies :p

4

@baczmus w banku gringotta na goblina

2

@PatrychoO na czary mary HP ? Zawsze

1

@Transu96 ja też za niecałe 6h będę.. Pytanie kto nie jest :p

1

@matirix20 na czesc nowych obostrzen Matiego !
nie no strona fcbarca.com skonczyla dzisiaj 18 lat

2

Mati z ziomkami już pewnie pracują nad nową ustawą
https://www.wiocha.pl/1645394,Na-pewno

0

@tobiasson92 u nas też ale podobno mandaty dostawali za to więc szybko zrezygnowali

1

@tobiasson92 w żabce 2 kasy - 10 osób na 30m2
W np Kauflandzie 8 kas - 40 osób na nie wiem 2000m2

0

Do FM-owców: Jest już jakiś transfer update do fm20? Miałem sprawdzić czy coś mi się na steamie ściągało i zapomniałem a już kompa wyłączyłem :p

0

@LeoKrol 17 15 21

1

@meteo100 4-2-3-1
Tak gram najczęściej i griezz w barcy ładował co sezon przez 3 lata 35+ bramek
Czasami jakieś ciężkie wyjazdy przechodziłem na 4 3 3 z defensywnym pomocnikiem
Gegen Press w większości spotkań do tego mental pozytywny na wyjazd a
Ofensywny u siebie, zagrania w pole karne i bramek napastnik strzela ze hoho

0

@kacper201 kurła no pogięło go :D

1

@cules_ kilka pozycji obejrzałem, myślę że mogę polecić, u mnie bardziej żona z tego korzysta

1

@matirix20 griezzmann w FM 20 to kozak. Ile mi bramek dla barcy ładował to głowa mała

1

@cules_ 169zl - canal+
+Eleven + polsaty premium + HBO + netflix na maks ilość urządzeń + 1 multiroom

0

@patry295 chyba że w środku tej piłki dopiszą "*ebać" i wtedy będzie igiełka :D

0

@Hushovt no chłopie wrzucaj, przeciez to jest klasyka i bawi do dzisiaj

0

@IronSanHybrid u mnie na dzielni przy tych warunkach stałby na bramce :D

1

@Bogan zwłaszcza gdy ludzi praktycznie nie ma na ulicach, np wczoraj jechałem przez moje miasto +/- 30k mieszkańców i widziałem może 25 osób idących nie wiem co 300 metrów. I każdy w maseczce no sorry ale to patologicznie wyglądało

0

On miał tak grać od 1 piłki meczu a nie w momencie kiedy było i mimo wszystko nadal jest tak blisko zakończenia spotkania. Takiego Novak myślę że większość oczekiwała w tym meczu, ale chyba komentatorzy mają rację, źle dobrana taktyka na początku

1

Po meczu. Tu nie ma złudzeń, Serb już też bez wiary

11

Stopa, Sidor to chyba najlepsza para komentatorów dla zawodów tenisa. Mega przyjemnie ich się słucha

0

@clyde tak, zdecydowanie goplana królowa mlecznych czekolad

0

@mekston faktycznie w 2015 było 3 :0

0

Rafa walec , Novak tylko pojedyncze przebłyski, to się nie może udać. Pytanie czy Serb spróbuję nawiązać walkę bo to zdecydowanie nie jest poziom finału godny tych panów.
Szkoda że najlepszy mecz turnieju przypadł na 1/4 thiem - schwartzmann. Marzył się podobny mecz tutaj. Zwłaszcza że bodajże w 2013 i 2015 zagrali tu kapitalne 5-setowki

0

@Cvzx po pierwsze mecz meczowi nie równy, 2 tygodnie temu schwartzmann > nadal a 2 dni temu nie był za dużym zagrożeniem dla Hiszpania który po prostu tutaj jest herosem na tym korcie

2

Nie ma meczu. Dramat po prostu

0

Statystyki serwisowe Serba wołają o pomstę do nieba, tragicznie wyglądały w 1 secie

1

Oho, gwałt w środku dnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?