budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele fajnie poszedł, cieszy debiutancka bramka Pedriego
0
@mekston w ogóle nie rozumiem zdziwienia ta czerwona kartką, pique był najbliżej neto czyli tzw ostatni obrońca, jeśli w takiej sytuacji przeszkadzasz a wręcz uniemożliwiasz rywalowi oddanie strzału to nie ma dyskusji, czerwona i po temacie
1
2 z 5 oficjalnych spotkań w tym sezonie będzie kończony w 10 a może mniej. Nieźle chłopaki zaczynają
0
@kiper09 że co?
2
Czy tylko mnie irytuje te bezsensowne i nic nie dające holowanie piłki przez de jonga do ostatniej chwili? Naraża za każdym razem na kontrę i nic to kompletnie nie daje.
Xavi też tak robił tylko w jego wykonaniu to 90% takich sytuacji kończyło się na plus, to jakieś kółeczko to magiczne podanie w ostatniej chwili.
Ale w wykonaniu de jonga mnie to tak irytuje ze szok
2
Ale Juventus jest prze mega cienki jak sik pająka. Katastrofa co oni grają, już z crotone w lidze wyglądało to źle a dzisiaj potwierdzają, oby Barca dzisiaj pokazala więcej chęci do gry bo jak znowu nic nie zagrają to w sumie z juve dostosują się do poziomu przed wspólnym meczem w LM
1
@Chakalaka super spotkanie panowie zagrali
6
Depay dzisiaj zabawa w asystenta, nieźle się bawi
0
@geass no właśnie teraz patrzyłem co tu dzisiaj oglądać i jest totalna masakra, nie ma za dużego wyboru a wczoraj nie wiadomo było który kanał włączyć..
0
Martwi to że wykorzystane jest 5 zmian i żadna z nich nie wniosła totalnie nic. Puiga można usprawiedliwić bo wszedł bardzo późno, ale Cou, Fati czy Trincao nie wnieśli nic
0
Belzebub kartkę dostał..
0
Barca podzieli dzisiaj los Realu. Grają tylko trochę lepiej od Madrytu ale to nadal tragedia
5
Rozumiem kontuzje brak rytmu, ale gość nie potrafi przyjąć i wypuścić sobie piłki do przodu z takim czuciem żeby był przy niej pierwszy.. To dzieci na orliku potrafia
0
Oo widzę, że dzisiaj nasz eks nowy xavi z Brazylii kula gałe w Juventusie :P
3
Coś pięknego, styl gry Realu jest jeszcze bardziej tragiczny niż Atletico. Ale do pełni szczęścia potrzeba dzisiaj 3pkt dla Barcy :)
1
@zadafcb i ta lepa suareza na pique :D
0
@lukas992 od 4 lat się nad tym zastanawiam. Tylko w meczach premier league te cyfry się pokazują w jakiś dziwnych kolorach
0
Ciekawe co zrobiłby z tym karnym ten matoł z derbów Mediolanu gdyby nie spalony
1
@BarcaInfo czyli praktycznie po sezonie dla niego, jeśli oczywiście rozegra się zgodnie z planem
5
Vidal co rzucił piłkę do hakimiego. Szkoda że ten drugi nie strzelił takiej patelni..
1
@Katalonbar będzie ja pucował w szatni nie ma bata
11
Lewandowski show wciąż trwa. Co gość ma formę strzelecka. Szacun dla rodaka bo zasługuje jak mało kto:)
0
@Songo91 multipack - wszystkie po trochu
0
Hahahaha spalony
0
@bixmix no kurde miSZCZ
4
Richarlisonowi odcięło prąd i to tak dość konkretnie
0
@Barca1992 pozdrawia czerwona strefa 7 w kolejce do dino :D
0
@Encore jak ryzyko to ryzyko z Getafe lekko nie będzie więc gładka Barca + gładki Everton za 100 można się pokusić
2
@PIWOSZ89 z m jak miłość
0
@panczo @arasz1819 nie poprostu tak mam w słowniku telefonu dodane