1

Dembele fajnie poszedł, cieszy debiutancka bramka Pedriego

0

@mekston w ogóle nie rozumiem zdziwienia ta czerwona kartką, pique był najbliżej neto czyli tzw ostatni obrońca, jeśli w takiej sytuacji przeszkadzasz a wręcz uniemożliwiasz rywalowi oddanie strzału to nie ma dyskusji, czerwona i po temacie

1

2 z 5 oficjalnych spotkań w tym sezonie będzie kończony w 10 a może mniej. Nieźle chłopaki zaczynają

0

@kiper09 że co?

2

Czy tylko mnie irytuje te bezsensowne i nic nie dające holowanie piłki przez de jonga do ostatniej chwili? Naraża za każdym razem na kontrę i nic to kompletnie nie daje.
Xavi też tak robił tylko w jego wykonaniu to 90% takich sytuacji kończyło się na plus, to jakieś kółeczko to magiczne podanie w ostatniej chwili.
Ale w wykonaniu de jonga mnie to tak irytuje ze szok

2

Ale Juventus jest prze mega cienki jak sik pająka. Katastrofa co oni grają, już z crotone w lidze wyglądało to źle a dzisiaj potwierdzają, oby Barca dzisiaj pokazala więcej chęci do gry bo jak znowu nic nie zagrają to w sumie z juve dostosują się do poziomu przed wspólnym meczem w LM

1

@Chakalaka super spotkanie panowie zagrali

6

Depay dzisiaj zabawa w asystenta, nieźle się bawi

0

@geass no właśnie teraz patrzyłem co tu dzisiaj oglądać i jest totalna masakra, nie ma za dużego wyboru a wczoraj nie wiadomo było który kanał włączyć..

0

Martwi to że wykorzystane jest 5 zmian i żadna z nich nie wniosła totalnie nic. Puiga można usprawiedliwić bo wszedł bardzo późno, ale Cou, Fati czy Trincao nie wnieśli nic

0

Belzebub kartkę dostał..

0

Barca podzieli dzisiaj los Realu. Grają tylko trochę lepiej od Madrytu ale to nadal tragedia

5

Rozumiem kontuzje brak rytmu, ale gość nie potrafi przyjąć i wypuścić sobie piłki do przodu z takim czuciem żeby był przy niej pierwszy.. To dzieci na orliku potrafia

0

Oo widzę, że dzisiaj nasz eks nowy xavi z Brazylii kula gałe w Juventusie :P

3

Coś pięknego, styl gry Realu jest jeszcze bardziej tragiczny niż Atletico. Ale do pełni szczęścia potrzeba dzisiaj 3pkt dla Barcy :)

1

@zadafcb i ta lepa suareza na pique :D

0

@lukas992 od 4 lat się nad tym zastanawiam. Tylko w meczach premier league te cyfry się pokazują w jakiś dziwnych kolorach

0

Ciekawe co zrobiłby z tym karnym ten matoł z derbów Mediolanu gdyby nie spalony

1

@BarcaInfo czyli praktycznie po sezonie dla niego, jeśli oczywiście rozegra się zgodnie z planem

5

Vidal co rzucił piłkę do hakimiego. Szkoda że ten drugi nie strzelił takiej patelni..

1

@Katalonbar będzie ja pucował w szatni nie ma bata

11

Lewandowski show wciąż trwa. Co gość ma formę strzelecka. Szacun dla rodaka bo zasługuje jak mało kto:)

0

@Songo91 multipack - wszystkie po trochu

0

Hahahaha spalony

0

@bixmix no kurde miSZCZ

4

Richarlisonowi odcięło prąd i to tak dość konkretnie

0

@Barca1992 pozdrawia czerwona strefa 7 w kolejce do dino :D

0

@Encore jak ryzyko to ryzyko z Getafe lekko nie będzie więc gładka Barca + gładki Everton za 100 można się pokusić

2

@PIWOSZ89 z m jak miłość

0

@panczo @arasz1819 nie poprostu tak mam w słowniku telefonu dodane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?