- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Batys
6
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
24 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
1
2 z 5 oficjalnych spotkań w tym sezonie będzie kończony w 10 a może mniej. Nieźle chłopaki zaczynają
0
@budel17 i obie decyzje kontrowersyjne. Dzisiaj to w ogole wyglada na babola sedziego
0
@mekston w ogóle nie rozumiem zdziwienia ta czerwona kartką, pique był najbliżej neto czyli tzw ostatni obrońca, jeśli w takiej sytuacji przeszkadzasz a wręcz uniemożliwiasz rywalowi oddanie strzału to nie ma dyskusji, czerwona i po temacie
0
@budel17 wlasnie jest dyskusja - bo to bylo w polu karnym. Za faul jak jestes ostatnim obronca ale robisz to w polu karnym mialy funkcjonowac inne przepisy. Zmiana bodajze weszla w zycie rok temu czy moze nawet dwa
0
@mekston chodziło bodajże o wślizgi coś jeszcze, faule popełniane rękoma chyba miały być na czerwo, w sumie nie pamiętam jak to dokładnie miało wyglądać ale faktem jest że ten przepis jest beznadziejny.
0
@budel17
Nie kojarze zeby faule „popelniane rekami” mialy byc na czerwo, a wslizgi nie.
Na czerwie mialy zostac sytuacje gdzie jest np pusta bramka i zawodnik wybija pilke reka z linii albo gdy faul po prstu kwalifikuje sie na czerwo (np. wslizg od tylu wyprostowana noga)
0
@mekston widziałeś artykuł o kartce, byłem blisko, złapanie odpychanie itp (czyli to co głównie czynione rękoma) karane czerwem zasłużenie, pique nie był zainteresowany piłką tylko uniemożliwieniem zagrania jej przez rywala
0
@budel17 zwracam honor, nie wiedzialem o takich zapisach. Faktycznie nie babol sedziego a babol Pique - ktory zupelnie niepotrzebnie faulowal w tej sytuacji.
0
@mekston nie no spoko, kiedyś pamiętam na sport.pl trafiłem o tym artykuł i tak coś mi świtało o takich dziwnych zapisach, bo np piłkarze się wypowiadali ze możesz lekko pociągnąć rywala za koszulkę, spodenki czy rękę i dostaniesz czerwo, a możesz np ostro wjechać wślizgiem w nogi rywala i dostaniesz żółtą, faktycznie trochę to absurdalne no ale cóż, podobno mądrzy ludzie nad tym pracują