La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 921 Culés

konto usunięte

1

Myślę, że Rafaela Nadala wyrzuci z French Open Dominic Thiem. Szczerze od początku spodziewam się kosmicznego finału Austriaka z Novakiem Djokoviciem.
Nie wierzyć w Hiszpana w Paryżu to szaleństwo, ale moim zdaniem nadejdzie zmiana pokoleniowa i "Książę" pokona "Króla Ziemi".

5

@MESSIah16 A to czasem nie Rafa ostatnio regularnie wyrzuca Thiema?

konto usunięte

1

@Encore zgadza się, ale wydaje mi się, że uskrzydlony Thiem, który w kocu wygrał wielkoszlemowy turniej w wieku 27 lat zdoła pokonać 35 letniego już Rafaela Nadala.

0

@MESSIah16 kiedy grają?

1

@MESSIah16 odważna teza ale na pewno nie niemożliwa, aczkolwiek najlepiej z 3 faworytów do tej pory wygląda chyba jednak Djokovic. Baa nie licząc tego wyrzucenia z US Open to on nie przegrał spotkania w 2020 roku

2

@MESSIah16 Tak, bo 35-letni Nadal, ktory stracil bodajze tylko 17 gemow do tej pory, jest o tak wiele starszy od 34-letniego Nadala, ktory wygral swojego 12 Rollanda Garrosa.

Nie ma co porownywac tego US Open z FO - jesli juz, to nalezy pamietac, ze dopiero co sie skonczylo i tez troche sil kosztowalo, a Nadal przygotowal sie do French Open bo wiedzial, ze tutaj ma wieksze szanse.

1

@MESSIah16 Owszem wygral szlema ale gdzie nie grało Big 3

konto usunięte

0

@Encore Novak grał, nie musiał strzelać w sędziego :D

0

@budel17 Novak jest niepokonany od listopada 2019 i wtedy przegrał z najlepszym graczem w historii czyli Federerem!
@Encore Rafa jutro straci max 3 gemy bo jak widzi, że ktoś od niego gra lepiej na jego królestwie to jeszcze bardziej się motywuje.
Obstawiam coś w stylu 6-0 6-0 6-2/3
@YoNoEntiendoNada Stracił cztery więcej od Serba, nie 17 tylko 19!

3

@MESSIah16 A ja liczę na Schwartzmana. Od turnieju w Rzymie jest w wysokiej formie, nie stracił jeszcze seta i mam nadzieję, że mocno namiesza w turnieju.

2

@JimMorrisonFCB nie można zapomnieć o tsitsipasie który też jest w dobrej formie. Jak dotrze do pojedynku z novakiem to wcale nie musi łatwo Serb wygrać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?