1

@SiSenior out to jeszcze Arthur

0

@ZielonySzparag szybko im się w tych dzbaniastych głowach przewraca

0

@Bobo25 to fakt zdjęcie koszulki to jest w ogóle coś niesamowitego, ale akurat dla mnie różnica jest jasna, piłka nożna to sport kontaktowy a tenis nie, przepisy w tenisie i piłce nożnej są jasne i muszą być takie same dla wszystkich więc wydaje się, że nie było innego wyjścia jak dyskwalifikacja, i w taki oto bezsensowny sposób pozbawił się dużej szansy na zbliżenie się do Nadala i Federera w wygranych WS. A następne w kolejce jest RG więc tam nadal na bank zagra i będzie oczywiście faworytem

1

@Bobo25 jednak mają przepisy jakie mają i każdy startujący w turniejach musi je albo powinien znać więc wiesz, świadczy to o braku umiejętności radzenia sobie ze swoimi emocjami, a dzisiaj jakiś nabuzowany był bo mu "nie szło", lepiej gdyby zwiesił głowę jak nasze patalachy piłkarskie i grałby dalej :D

0

@kamilo0066 no ale tutaj siła i kierunek w ogóle był po luju. Djoko teraz miał ten plus że nie było kibiców ale i tak trafil najgorzej

0

@mekston tak z górnej drabinki to zverev imponuje, czekałem aż się z djokiem zetkną, a z dołu raczej thiem, bardzo go lubię podoba mi się jego tenis i myślę że mógłby w końcu wygrać WS po tych 3 nieudanych finałach

0

@Bobo25 to nie jest w żadnym wypadku sport kontaktowy więc dla mnie jest to jasne jak słońce, co innego gdy trafisz sędziego w trakcie wymiany - wiadomo raczej przypadek, ale w takiej sytuacji gdyby nie dostał dyskwalifikacji to dla mnie reszta zawodników musiałaby zbojkotować turniej

0

@mekston chyba thiem albo medvedev

1

@Bobo25 w przepisach jest ze po zakończeniu gema oddaja piłkę podając ją ręka, wyrzucając z kieszeni, a nie odbijając rakietą

Za samo odbicie rakieta nawet gdyby trafił w bandę dostałby ostrzeżenie, a że trafił w sędziego dodatkowo to tutaj przepis jest jasny nie ma zlituj

0

@Colon bardzo fajnie grał ale wiadomo nole nawet jakby przegrał 1 set to później zacząłby śrubę podkręcać niesamowicie jak chociażby z Edmundem

1

A jednak Djokovic odpada. Co za bezmozg :D

0

@Lucky_Luke no strasznie grają po wznowieniu ale mimo wszystko tęgie lanie im Miami sprawia póki co

3

@Bartunek który w oczach..

0

Jak tam Panie/Panowie dzisiaj Miami dobije Milwaukee bucks? Niezła sensacja gdyby ich pykneli 4:0

1

Jeszcze 10 okrążeń i Lewis na podium mógłby skończyć :p

8

W końcu jakieś ciekawe gp F1 po tej nudnej dominacji mercedesa

2

@AlwaysBlaugrana bo to barcelonie zależy na rozwiązaniu współpracy z suarezem a nie jemu

0

@FCBchampions ogląda się w oczekiwaniu na pojedynek Cilic - Thiem :D

1

De jong piękna piłeczka, 95 % roboty przy golu wykonał ;p

0

@Lordzi do tego obrona Silva +sarr za darmo. Szok. Poniosło ich ładnie

0

@Rudi35 kupiłem w obi na promocji z 700 zł. Gość z działu kosiarek mówił że dobra i naprawdę cieszę się że mu zaufałem :p

0

@Rudi35 zamiast dobrej czy bardzo dobrej elektrycznej polecam zwykła podstawowa spalinowa, kupiłem NAC z napędem za 550 zł i od 3 lat śmiga jak nowa, tylko zmieniać olej na bieżąco i paliwo lać
A elektryczna miałem stiga i spaliła się po 10 koszeniach na działce 600m2

1

@Mario96w i obrót przez właściwe ramię

0

@_kiesio złe nie są ale jak to w klasyku: dupy nie urywają :D

0

@Encore nawet strata i faul :D

0

@kaamil1910 właśnie też mi się podoba jego gra, jako jedyny chyba zwraca uwagę

1

@BarcaInfo przecież oni w tym okienku wjechali na ryneczek lepiej jak do Lidla. Co zrobili zakupy to jest poezja. Jak to wszystko Lampard poukłada i to wypali to będą mega mocni w PL i LM

0

@MSN30 nawet połowy sezonu

2

@BartqRKO top to nie, ale na pewno zawsze jest groźna, ciekawy mecz będzie bo obydwie grają bardzo ofensywnie

0

Świątek w 3 rundzie US Open gdzie zmierzy się z Victorią Azarenką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?