budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SiSenior out to jeszcze Arthur
0
@ZielonySzparag szybko im się w tych dzbaniastych głowach przewraca
0
@Bobo25 to fakt zdjęcie koszulki to jest w ogóle coś niesamowitego, ale akurat dla mnie różnica jest jasna, piłka nożna to sport kontaktowy a tenis nie, przepisy w tenisie i piłce nożnej są jasne i muszą być takie same dla wszystkich więc wydaje się, że nie było innego wyjścia jak dyskwalifikacja, i w taki oto bezsensowny sposób pozbawił się dużej szansy na zbliżenie się do Nadala i Federera w wygranych WS. A następne w kolejce jest RG więc tam nadal na bank zagra i będzie oczywiście faworytem
1
@Bobo25 jednak mają przepisy jakie mają i każdy startujący w turniejach musi je albo powinien znać więc wiesz, świadczy to o braku umiejętności radzenia sobie ze swoimi emocjami, a dzisiaj jakiś nabuzowany był bo mu "nie szło", lepiej gdyby zwiesił głowę jak nasze patalachy piłkarskie i grałby dalej :D
0
@kamilo0066 no ale tutaj siła i kierunek w ogóle był po luju. Djoko teraz miał ten plus że nie było kibiców ale i tak trafil najgorzej
0
@mekston tak z górnej drabinki to zverev imponuje, czekałem aż się z djokiem zetkną, a z dołu raczej thiem, bardzo go lubię podoba mi się jego tenis i myślę że mógłby w końcu wygrać WS po tych 3 nieudanych finałach
0
@Bobo25 to nie jest w żadnym wypadku sport kontaktowy więc dla mnie jest to jasne jak słońce, co innego gdy trafisz sędziego w trakcie wymiany - wiadomo raczej przypadek, ale w takiej sytuacji gdyby nie dostał dyskwalifikacji to dla mnie reszta zawodników musiałaby zbojkotować turniej
0
@mekston chyba thiem albo medvedev
1
@Bobo25 w przepisach jest ze po zakończeniu gema oddaja piłkę podając ją ręka, wyrzucając z kieszeni, a nie odbijając rakietą
Za samo odbicie rakieta nawet gdyby trafił w bandę dostałby ostrzeżenie, a że trafił w sędziego dodatkowo to tutaj przepis jest jasny nie ma zlituj
0
@Colon bardzo fajnie grał ale wiadomo nole nawet jakby przegrał 1 set to później zacząłby śrubę podkręcać niesamowicie jak chociażby z Edmundem
1
A jednak Djokovic odpada. Co za bezmozg :D
0
@Lucky_Luke no strasznie grają po wznowieniu ale mimo wszystko tęgie lanie im Miami sprawia póki co
3
@Bartunek który w oczach..
0
Jak tam Panie/Panowie dzisiaj Miami dobije Milwaukee bucks? Niezła sensacja gdyby ich pykneli 4:0
1
Jeszcze 10 okrążeń i Lewis na podium mógłby skończyć :p
8
W końcu jakieś ciekawe gp F1 po tej nudnej dominacji mercedesa
2
@AlwaysBlaugrana bo to barcelonie zależy na rozwiązaniu współpracy z suarezem a nie jemu
0
@FCBchampions ogląda się w oczekiwaniu na pojedynek Cilic - Thiem :D
1
De jong piękna piłeczka, 95 % roboty przy golu wykonał ;p
0
@Lordzi do tego obrona Silva +sarr za darmo. Szok. Poniosło ich ładnie
0
@Rudi35 kupiłem w obi na promocji z 700 zł. Gość z działu kosiarek mówił że dobra i naprawdę cieszę się że mu zaufałem :p
0
@Rudi35 zamiast dobrej czy bardzo dobrej elektrycznej polecam zwykła podstawowa spalinowa, kupiłem NAC z napędem za 550 zł i od 3 lat śmiga jak nowa, tylko zmieniać olej na bieżąco i paliwo lać
A elektryczna miałem stiga i spaliła się po 10 koszeniach na działce 600m2
1
@Mario96w i obrót przez właściwe ramię
0
@_kiesio złe nie są ale jak to w klasyku: dupy nie urywają :D
0
@Encore nawet strata i faul :D
0
@kaamil1910 właśnie też mi się podoba jego gra, jako jedyny chyba zwraca uwagę
1
@BarcaInfo przecież oni w tym okienku wjechali na ryneczek lepiej jak do Lidla. Co zrobili zakupy to jest poezja. Jak to wszystko Lampard poukłada i to wypali to będą mega mocni w PL i LM
0
@MSN30 nawet połowy sezonu
2
@BartqRKO top to nie, ale na pewno zawsze jest groźna, ciekawy mecz będzie bo obydwie grają bardzo ofensywnie
0
Świątek w 3 rundzie US Open gdzie zmierzy się z Victorią Azarenką