1

No typek miał piłkę na 2:0 :(

0

@dv7wisnia @TheMefju w zasadzie pomoc też mocno defensywna :D

0

Kreuje, drybluje czy podaje bardzo dobrze neymar ale wykończenie do tej 42 minuty to woła o pomstę do nieba

0

@Barca1922 chyba "sarabija" :D

1

@NeroTFP ja pojechałem za 20 zł awans atalanty, Lipska, barcy i Lyonu :D

1

@Cariones z zemsty podkupi pół atalanty po Lidze Mistrzów :D

1

VAMOS Atalanta!

0

Hahaha chyba widział 3 bramki i strzelał w tą po swojej prawej :D

0

@rasta212 no właśnie też coś kojarzę widziałem kiedyś skrót tego meczu ale jakby max lewa wszedł to Panie szacun na dzielni

0

@Encore rycha Peja oczywiście

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pytanie do oglądających snookera - dokładniej Ronnie'go O'sullivana: czy zrobił kiedyś Max break lewa ręką? On ta lewa od lat gra imponująco skutecznie, w zasadzie dla kogoś kto go zobaczy pierwszy raz jak wbija lewa i prawa ręka to może się zastanawiać która jest jego wiodąca :D

0

@LioMessi10 z własnych doświadczeń, ja od 6 lat Huawei(4 telefony) - 0 problemu
Kobieta moja 5 lat w samsungach - 4 reklamację (3 telefony)

0

@Colon kurła Heniek tam chyba bramkarz nie dotykał linii żadną z nóg.. Var nie działo ni chuchu

3

@Chakalaka ale dzisiaj gra mega dobrze, po wczorajszej sesji myślałem, że nie da rady wyciągnąć bo Williams dobrze gra cały turniej
Ale to co robi ronnie to Miazga

0

@Hiacynk no może być mega ciekawie, wrzuciłem awans atalanta i Lyonu za 2-dyszki :D

0

@svensonFCB JBL Flip 4 fajnie daje rade

3

@krefi10 po konferencji verattiego pewnie :D

7

@Hiacynk sercem i rozumem za O'Sullivanem

0

@DanielOOL lotek zola albo socha ciężko wybrać, zależy od występu

0

A byłem pewien, że verstappen zjedzie gdzies na 32-33 okrążeniu po nowe opony
Chyba, że na ostatnie kilka okrążeń założy miękkie opony i na rekord okrążenia pójdzie

0

@IronSanHybrid ja dzisiaj rosołek a na drugie danie kurczak z rozna :)

1

@MesQueUnClub96 zdecydowanie
Naprawdę imponuje jego forma, liczba goli czy asyst - potwór

1

@Piotr,1985 nie wiadomo czy ma odpowiedni poziom dna barcy w sobie

1

@Chakalaka oglądałem do 3-3 ale musiałem żonie laptopa zwolnic:p

1

@Chakalaka 5-3 tak? To elegancko

1

@masq myślę że miałby coś tak +/- 0 goli

3

Hahaha hajto obserwuję DIEGO MILITO co to za gość

1

@marcin000019 ja mam wrażenie się trochę posrali

0

@dmcteam wydaje mi się że się trochę osrali metr przed kiblem, mam lekkie flashback :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?