budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No typek miał piłkę na 2:0 :(
0
@dv7wisnia @TheMefju w zasadzie pomoc też mocno defensywna :D
0
Kreuje, drybluje czy podaje bardzo dobrze neymar ale wykończenie do tej 42 minuty to woła o pomstę do nieba
0
@Barca1922 chyba "sarabija" :D
1
@NeroTFP ja pojechałem za 20 zł awans atalanty, Lipska, barcy i Lyonu :D
1
@Cariones z zemsty podkupi pół atalanty po Lidze Mistrzów :D
1
VAMOS Atalanta!
0
Hahaha chyba widział 3 bramki i strzelał w tą po swojej prawej :D
0
@rasta212 no właśnie też coś kojarzę widziałem kiedyś skrót tego meczu ale jakby max lewa wszedł to Panie szacun na dzielni
0
@Encore rycha Peja oczywiście
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pytanie do oglądających snookera - dokładniej Ronnie'go O'sullivana: czy zrobił kiedyś Max break lewa ręką? On ta lewa od lat gra imponująco skutecznie, w zasadzie dla kogoś kto go zobaczy pierwszy raz jak wbija lewa i prawa ręka to może się zastanawiać która jest jego wiodąca :D
0
@LioMessi10 z własnych doświadczeń, ja od 6 lat Huawei(4 telefony) - 0 problemu
Kobieta moja 5 lat w samsungach - 4 reklamację (3 telefony)
0
@Colon kurła Heniek tam chyba bramkarz nie dotykał linii żadną z nóg.. Var nie działo ni chuchu
3
@Chakalaka ale dzisiaj gra mega dobrze, po wczorajszej sesji myślałem, że nie da rady wyciągnąć bo Williams dobrze gra cały turniej
Ale to co robi ronnie to Miazga
0
@Hiacynk no może być mega ciekawie, wrzuciłem awans atalanta i Lyonu za 2-dyszki :D
0
@svensonFCB JBL Flip 4 fajnie daje rade
3
@krefi10 po konferencji verattiego pewnie :D
7
@Hiacynk sercem i rozumem za O'Sullivanem
0
@DanielOOL lotek zola albo socha ciężko wybrać, zależy od występu
0
A byłem pewien, że verstappen zjedzie gdzies na 32-33 okrążeniu po nowe opony
Chyba, że na ostatnie kilka okrążeń założy miękkie opony i na rekord okrążenia pójdzie
0
@IronSanHybrid ja dzisiaj rosołek a na drugie danie kurczak z rozna :)
1
@MesQueUnClub96 zdecydowanie
Naprawdę imponuje jego forma, liczba goli czy asyst - potwór
1
@Piotr,1985 nie wiadomo czy ma odpowiedni poziom dna barcy w sobie
1
@Chakalaka oglądałem do 3-3 ale musiałem żonie laptopa zwolnic:p
1
@Chakalaka 5-3 tak? To elegancko
1
@masq myślę że miałby coś tak +/- 0 goli
3
Hahaha hajto obserwuję DIEGO MILITO co to za gość
1
@marcin000019 ja mam wrażenie się trochę posrali
0
@dmcteam wydaje mi się że się trochę osrali metr przed kiblem, mam lekkie flashback :D