budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vukoo podobno ma wpisana klauzulę ze mogą rozwiązać kontrakt bez kłopotu na koniec sezonu
Dawno temu o tym było
1
@Kwiatek67 pewnie Około 2h dziennie
0
@masq na e-mailu :D
0
@clyde ponad 3700 dni temu więc pewnie jakoś 2010 rok
0
@AlexDark00 nie będziesz tracił kasy na konto premium..
1
@Chakalaka rozchodniaczek i do spania :D
0
@darek60 12 września
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Psg płaci cenę za swoją zachowawcza taktykę.
0
Co mbappe spartaczył
0
Niech wygra lepszy, byle było świetne widowisko wynik jest mi obojętny :)
1
@Nano22 u mnie 29, ale słońca nie ma i tylko dlatego 29 jest:D
0
@PatrychoO chyba jednak dzisiaj whisky :D
19
Lautaro to jest ale dno. Przehajpowany do granic możliwości. On nie jest wart nawet 20 mln
0
@DanielOOL nie wiadomo może jakiś francuski czy inny chiński odpowiednik godina
2
Hahaha hajto MISZCZ mówi że de jonga źle kryje doświadczony obrońca GODĘ :D
1
@Janiama zdecydowanie formuła rozgrywania 1 meczu jest lepsza, albo ogień albo smutni popłakani do domu
2
Ale meczyycho już 2-2 :D
1
@PatrychoO trochę przypał :D ale bądźmy ludźmi dobrej wiary ;p
6
@pauletaa o tym właśnie mówił koeman, że frenkie nie gra na swojej pozycji... Faktycznie trochę się pomylili :D
1
@PatrychoO zaczyna się obiecująco :D
0
@PatrychoO no kumpel po 17 przegranych z rzędu to jest ten kupon :D
1
@Chakalaka taki finał doherty - hendry.. Jak za starych lat :D
3
@PatrychoO to samo tylko za 250 poszło :D
0
@magic10 trochę inny klimat ale mega polecam:
w krzywym zwierciadle - strzelając śmiechem
7
Aouar to musi być mega grajek za 1-2 lata. Ma papiery na bycie top topow
0
Lewandowski dzisiaj bawi się trochę w suareza marnując takie dobre 2 sytuację :D ale spoko jeszcze może coś trafić :)
1
@Tigeros93 perisic ma wrócić do Interu, coitinho też nie wykupią. Przyda się na pewno taki grajek
0
@student97r dokładnie to samo miałem w głowie odrazu
0
@Kuczek chyba nawet w towarzyskim z Lechia Gdańsk? Jeśli mnie pamięć nie myli