0

@vukoo podobno ma wpisana klauzulę ze mogą rozwiązać kontrakt bez kłopotu na koniec sezonu
Dawno temu o tym było

1

@Kwiatek67 pewnie Około 2h dziennie

0

@masq na e-mailu :D

0

@clyde ponad 3700 dni temu więc pewnie jakoś 2010 rok

0

@AlexDark00 nie będziesz tracił kasy na konto premium..

1

@Chakalaka rozchodniaczek i do spania :D

0

@darek60 12 września

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Psg płaci cenę za swoją zachowawcza taktykę.

0

Co mbappe spartaczył

0

Niech wygra lepszy, byle było świetne widowisko wynik jest mi obojętny :)

1

@Nano22 u mnie 29, ale słońca nie ma i tylko dlatego 29 jest:D

0

@PatrychoO chyba jednak dzisiaj whisky :D

19

Lautaro to jest ale dno. Przehajpowany do granic możliwości. On nie jest wart nawet 20 mln

0

@DanielOOL nie wiadomo może jakiś francuski czy inny chiński odpowiednik godina

2

Hahaha hajto MISZCZ mówi że de jonga źle kryje doświadczony obrońca GODĘ :D

1

@Janiama zdecydowanie formuła rozgrywania 1 meczu jest lepsza, albo ogień albo smutni popłakani do domu

2

Ale meczyycho już 2-2 :D

1

@PatrychoO trochę przypał :D ale bądźmy ludźmi dobrej wiary ;p

6

@pauletaa o tym właśnie mówił koeman, że frenkie nie gra na swojej pozycji... Faktycznie trochę się pomylili :D

1

@PatrychoO zaczyna się obiecująco :D

0

@PatrychoO no kumpel po 17 przegranych z rzędu to jest ten kupon :D

1

@Chakalaka taki finał doherty - hendry.. Jak za starych lat :D

3

@PatrychoO to samo tylko za 250 poszło :D

0

@magic10 trochę inny klimat ale mega polecam:
w krzywym zwierciadle - strzelając śmiechem

7

Aouar to musi być mega grajek za 1-2 lata. Ma papiery na bycie top topow

0

Lewandowski dzisiaj bawi się trochę w suareza marnując takie dobre 2 sytuację :D ale spoko jeszcze może coś trafić :)

1

@Tigeros93 perisic ma wrócić do Interu, coitinho też nie wykupią. Przyda się na pewno taki grajek

0

@student97r dokładnie to samo miałem w głowie odrazu

0

@Kuczek chyba nawet w towarzyskim z Lechia Gdańsk? Jeśli mnie pamięć nie myli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?