0

Immobile przestrzelił o centymetry

0

@Striker ja wiem o tym doskonale bo kupiłem niby dobry tv 4k 65 cali pod konsolę, ale szczerze mówiąc pupy nie urywa, a ponad 6 klocków zabulilem kilka mies temu

1

@Encore sprzedać póki coś wart :D

0

@mekston poszło za 20, że strzela po minimum 2 :p

1

@pawel0304 w Polsce tv z takim konkretnym 4k nie ma sensu bo nie mamy w tej chwili dostawców tv w 4k z prawdziwego zdarzenia.

1

@PatrykBarcelona mnie kiedyś proponowali ale tylko cały pakiet polsatow sport i jeszcze był taki myk, że do końca trwania umowy nie mogłem z nich zrezygnować, więc kopnąłem ich w zad
Szczerze wątpi żeby było Mozna tak wykupić mecz

1

@Jaca27 albo w bierki pod wodą

1

@bixmix @Encore MU jest strasznie bezjajeczne
a juz czlowiek mial wrazenie, ze moze faktycznie wroci stary dobry MU jednak 2 mecz z rzedu graja po prostu kiepsko

0

@Bamboleo United w tv, Chelsea w telefonie zapuszczę i jednym okiem będę spoglądał

3

@ksobi myślę, że nie tylko Ty - ja też na 100%, po prostu brakuje już negatywnych słów żeby go opisać

4

@Luki 10 jest na canal+

1

@DarekFCBnaZawsze 100 lat kolego :D ciesz się tymi chyba najlepszymi latami :)

1

@adi7adi8 dziękuje dobry człowieku :)

0

@NeroTFP a to kiedy tak sobie pykają? Gdzieś to umknęło mojej uwadze

I czy oczywiście możliwość obejrzenia istnieje :p

1

Co ten hakan wyprawia :D szkoda, że nie wpadło i szkoda, że i tak by nie uznali :D

0

@michaleu bezapelacyjnie, ale faktycznie mocno mu ta nogę wykręciło ;/

0

Uwaga uwaga - Hakanowi Calhanoglu odj****o
Co strzelił - poezja

0

I cyk Lechia powoduje, że mój piątek robi się przyjemniejszy, odżyła nadzieja na takie +380 w STS :D
Edit: i znowu smutek - 200 :(

0

@Encore no moze faktycznie Ronaldo za swoich złotych lat
@jeyx77x chyba aż takiego gazu jak mbappe nie ma aczkolwiek też jest bardzo szybki

0

@dasouzar11 Polsat Sport news

1

@Hiacynk mbappe to jest kocur niesamowity nie przypominam sobie piłkarza o takim przyspieszeniu i szybkości

1

@Antic24 zdróweczko ja właśnie otwarlem piwerko :D

1

Lechia od 10 minut prosiła się o bramkę

1

@Antic24 @Hiacynk https://www.youtube.com/playlist?list=PL1L9WwjT7AwcEZw-lhB0E2vi4uE3h25kD
I można lecieć z tematem

0

@Hiacynk i do dzisiaj nie wiem czemu z tych wszystkich seriali tylko on ona i dzieciaki mi przypadło do gustu, a próbowałem każdy obejrzeć

1

@Antic24 to spoko
Ja i tak mam wszystkie sezony na płytach i jeszcze kopie na dysku zewnętrznym, czasem przed spaniem sobie jakiś losowy odcinek odpalę żeby iść uśmiechniętym spać :D

1

@Antic24 przecież ja byłem bliski depresji jak comedy central family zmieniło się na jakiś tam Polsat family i mi wycofali emisję w soboty i niedziele od 13 do 15:30 :D

0

@LuisSalvano pamiętam pamiętam rocznik 91

0

@pikass14 Ania Wilk z "Malanowski i partnerzy" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?