budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 haha klasyk:D
2
@Bartunek spoko odcinek to był też bodajże "wykopki" :D
1
@Odcinkowy @Bobo25 haha po 3 dniach wpadłem na pomysł żeby zresetować router i teraz działa bez problemu :D
0
Od 3 dni mam problem z apka nc+go
Wyskakuje komunukat - błąd przetwarzania video (-123) miał ktoś taki problem? Reinstall nie pomógł
1
@Chakalaka ma osullivana go zmotywowało :p
2
Brawo Andy, ładny powrót z 0:2 ale brakuje bardzo takiego Murray'a z topowej formy 2016/2017. Liczę że się jeszcze odbuduje na sezon 2021 i będzie się liczył w stawce
3
@VamosRakieta no i to jest info dnia :) liczba rakiet musi się zgadzać :p
2
@NeroTFP lekko, tylko musielby miec ze 100 metrow przewagi na starcie
5
@PatrychoO standard, przed tygodniem skończyli puszczać na TVN fabuła, jeszcze TVN 7 i tryplet TVN-u znowu Potter zaliczy :D
0
@Encore stary, to zależy ile falstartów miałeś w trakcie edukacji szkolnej i przedszkolnej..
1
@Colon @SnieguPlock brak reklam w premce to przede wszystkim i jak zapodasz jakieś playlisty to bez premki co któryś utwór się pauzuje, w premium tego nie ma, do tego możliwość minimalizowania apki czy wygaszania ekranu np w pracy gdy leci jakąś muzyka, przez 8 h słuchania muzyki z youtuba pobiera mi jakieś 15-18 % baterii
No i youtube music chyba podlega pod premium ale w sumie nie wiem jak to tam jest z tym do konca
0
@Colon mam i nie mam, szwagier kupował Spotify ale jak mu powiedzialem jakie zalety ma youtube to twierdzi po inwestycji w youtube, że jednak jest lepszy, ale ja osobiście nie korzystałem że spotify
0
@VenoM koniec, mógł chłop jeździć..
0
@Colon ja płacę 22 zł za youtube co miesiąc od ponad roku i nie żałuję, jest mega różnica między kontem premium a zwykłym, a jeśli korzystam około 8-10 h dziennie to tym bardziej jestem zadowolony
1
@Chakalaka elegancko, ronnie gra będzie co oglądać, dzięki za info :)
0
@GeraltzKatalonii dokładnie, smutne ale prawdziwe
0
@Azi nie mówić o tym więcej
0
@GeraltzKatalonii ja tak coś czuję że ter stegen najpóźniej za rok odejdzie jak taki gn*j tu będzie panował
0
@krzysztofmarcin faktycznie o 3 w nocy pokazują lakersow
0
Canal+ nie ma praw transmisji do play-offów NBA?
1
@Janiama co tu dużo mówić.. W punkt!
0
@ArdoFCB karne. 15 znakow
1
@NeroTFP ✦ Polska: Kamil Stoch
✦ Austria: Gregor Schlierenzauer
✦ Finlandia: Janne Ahonen
✦ Japonia: Kazuyoshi Funaki
✦ Niemcy: Richard Freitag
✦ Norwegia: Anders Jacobsen
✦ Słowenia: Peter Zonta
✦ Reszta świata: Simon Ammann
0
@Ghotti "brzmi jak plan" :D
0
@justfootball pena z narcos, Berlin z domu z papieru, t-bag z Prison break chociaż ten serial był milion lat przed nerflixem :p
I może adam z dark
1
@lukas992 tak zwykły Polsat Sport
1
@lukas992 super polsat albo Polsat sport
1
@FafitFCB nie wiem czy kupowanie alkoholu da się połączyć z pozytywnym skutkiem :D
0
@masq chyba nawet od dwóch godzin
0
@Bobo25 w sezonie 21/22 będziemy się tłuc w derbach Barcelony o powrót do laliga :D