La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

18

Stephen Hendry zdecydował się na wznowienie kariery!
Siedmiokrotny mistrz świata otrzymał dwuletnią zaproszeniową kartę do Main Touru. Informacja została potwierdzona przez szefa światowej federacji snookera Barry'ego Hearna.
Pierwszym turniejem, w którym Szkot będzie mógł wziąć udział będzie European Masters (21 - 27 września).


@student97r @Slazmi @damianex10 @tobiasson92 @Stoiczkow @Bykunn @Colon @Coutinho007 @Jordi10 @mekston

1

konto usunięte

5

@Chakalaka Hendry chce podjąć walkę z Ronniem w rankingu turniejów rankingowych i uciec z MŚ. :D

3

@Chakalaka Świetna wiadomość!

1

@Chakalaka ale jaja :) nie wiem czy ktoś się tego spodziewał ale ja na pewno nie. Super informacja. Mam nadzieje że forma będzie, nawet jeśli nie na wygrywanie to nie fajną rywalizację

1

@Chakalaka I to jest news.
Do pełni szczęścia brakuje żeby w finale następnych MŚ grali Hendry i O'Sullivan.

1

@Chakalaka ma osullivana go zmotywowało :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?