3

Trump jest w gazie niemożliwym. Te 3 frame na początku to koncert a nie gra :p

4

@kubix05 ten program był piękny, tylko szkoda, że jeśli go pamiętam tzn, że jestem już stary..

2

No i tego mi brakowalo.. Piątek z Harrym! Kamień filozoficzny na HBO 2 a o 21.00 po zakończeniu Harre'go leci film JOKER :) także jest co oglądać :p

0

@FCB24 prawda jest taka że F1 bardzo dużo emocji straciła z dwóch powodow: brak Kubicy i to że nie ma tankowania przy zjazdach do pitstopu. To też wiele dawało smaczków rywalizacji

0

@Unique tak jest jak mówisz

0

@VeB 1899 10 lat pracy ale w to wlicza się jeszcze ukończona ostatnia szkoła

1

@LionelM95 byle do 16-17 i weekendzik

8

@Prezes_sycylijczyk a daj chłopu poklaskać do końca sezonu, podobno Rubik go bacznie obserwuje..

0

@IronSanHybrid ostatnio coś było w 1 z 10: gra planszowa z kostka - szachy :D

1

@Guffi z tego 9 tematów o ekspertyzie składu na kolejny mecz :D

0

@Janiama mimo tego co Lewy zdobył z Bayernem moim zdaniem Iga Świątek powinna zostać wyróżniona

1

@MSN30 wielkopolska, Jarocin

13

Kutwa ale takiego widoku w mojej okolicy nie widziałem od 2 lat na pewno :D
https://zapodaj.net/ba9878193693f.jpg.html

2

Martial zalicza pudło kolejki z 8 metrów 3 metry nad bramka :D

0

@Transu96 no ale brakuje takich piątków ramblowych z Harrym Potterem..

1

LA zabawa trwa w najlepsze
Jeszcze proszę o brameczke Trincao i będzie elegancko

0

@Janiama już miałem do Ciebie pisać, że nie musiałeś długo czekać za brameczka Dunczyka

10

Martin jest piękny :D

1

Griezzmann się ładnie rozbrykał :)

4

@marcin62 nigdy nie pojmę jak coś takiego może mieć miejsce, każdemu należy się w życiu trochę rozrywki, takiego momentu w ciągu dnia/tygodnia żeby zająć głowę czymś co odciągnie Cię od problemów życia codziennego, jeśli go stać niech kupi i gra czasem a żona niech się zajmie tym czym ona się interesuje w takich momentach, czy tylko mnie wydaje się to w miarę proste i łatwe do wprowadzenia w życie codzienne? Ja mam konsolę, kompa i kupuje gry na to i na to, żona mi nie zabrania ale ja jej też się odpłacam tym że jak ona chce jakieś zakupy czy kupić 65462 dodatek do simsow to niech sobie kupi, w koncu ja robię tak samo..

0

@Rudi35 chyba masz rację - 5 dawno nie widziałem :o

0

@Encore lecę w gładkie United i Lipsk

0

@msmsms no kolego chyba jednak da

1

Ale ten Lukaku to jest piękny grajek. Naprawdę top napastników

1

@FcBforever221 nie do Konca jest zależny od siebie. Real musi przegrać z Borussia żeby inter wyszedł z grupy przy swoim zwyciestwie

0

Ja tylko proszę o remis Ajaxu i mój dzień i tydzień zrobi się dużo przyjemniejszy :D

1

@Criss18Barca myśleli że w kupię siła

1

Kurłaa niech się te wyniki utrzymają to mam weekend..

1

A pierwsza myśl dać za 50 zł na Szachtar.. 300 by było, ale tak czy siak zdarzenie wchodzi :D

1

Wiem, że Lenglet i Pique nie są wybitni w tym sezonie i walą klops za klopsem ale wtedy myślę, że u somsiada z Madrytu Varane jest w jeszcze lepszej formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?