0

tj niesamowite jak Russell wszedł w buty Hamiltona i do 50 okrążenia wyścigu chowa do kieszenii tego miernego Bottasa

1

@zadafcb tj niesamowite ze tak solidny kierowca nie ma teamu..

1

@pt9 typowo tak jest, Leclerc popsuł cały wyścig cymbałajew jeden.. nie ma na co patrzec w tej chwili

2

@Allbi a gdzie widzisz jego wine mistrzu Formuły 1 ?
a tak zapomniałem, Hamilton jeszcze nie pobił rekordu Allbi w wygranych wyścigach f1

0

co tam sie odwalilo na poczatku wyscigu :D max szybko odpadl z walki o wice-majstra :P

0

no to czas na F1. Max ale dzisiaj to juz naprawde musisz ;D

0

@LuisSalvano 17 dni

1

@Chakalaka jaki koniec przewidujesz? Liczę na wyrównane spotkanie i Decidera wygranego przez obojętnie kogo :D
Narazie Robertson 1:0

0

@adi89rg tak ogólnie to cała barcelona nie nadąża za piłka jak się dobrze przyjrzysz i to tak gdzieś od 3 lat. Niech pojma te debile że skończyły się czasy klepania w poprzek i trzeba grać skrzydłami szybko i bezpośrednio

1

@fart mięsny jeż, mięsny jeż!

0

@masa11 pomagają biedniejszym-najlepsi

0

@AmigoBlancos no szczerze mocno się zdziwię jeśli nie wykorzystają takiej szansy, która po części sami sobie stwarzają

4

@BarcaInfo gada z sensem ale gowniane ma to przełożenie na rzeczywistość

2

Ale bym sobie zobaczył Varane razem z Lengletem w kilku meczach :D

1

@Gomess i co z tego w jakim stylu? Byłyby 3 pkt. A teraz nie ma ani stylu, ani pkt.

5

No to chu* wydaje mi się że oficjalnie 5 grudnia Barcelona wypisuje się z walki o mistrzostwo

0

@kuz w punkt, niestety ale z każdym meczem coraz więcej argumentów jest za tym że dopóki Messi tu będzie grał to tak to będzie wyglądać, niestety on już nie jest skrzydłowym jak jeszcze te 5-6 lat temu i wpieprza się każdemu na pozycje

0

@kiper09 a ktoś dzisiaj gra dobrze? Może Messi z milionami strat?

0

@messi564 no i to na początku grudnia. To wygląda jak chyba w 1 sezonie Valverde na ławce i taka strata była Realu do Barcy też jakoś w grudniu ale chyba trochę później..

0

Hahaha i to chyba tyle dzisiaj w kwestii 3 pkt

1

Z boiska w przerwie wywaliłbym Cou, De Jonga i Messiego. Dembele, Alena i nawet ten irytujący Trincao na boisko

2

Kurw* jeszcze Pedriego na boisko i samymi 10 grać, po co skrzydłowi lepiej sobie podawać od lewej do prawej i tak w kółko. Rzygać się chce. Ale to podobno betonem był Valverde który grał bez skrzydłowych :P

0

Martin skubany szybki jest

0

Minęło 15 minut a już nie mogę patrzeć na grę Coutinho i De Jonga. Więc liczę, że mi zamkną pape :p

0

Lipsk jest piękny

0

Bono już próbuje sabotować

1

@Janiama ale Verstappen go przeskoczył, Q1 to będzie piękne wydarzenie, tłok na torze niesamowity

1

@VamosRakieta musisz! A jak nie to w przyszłym sezonie już na pewno :D

2

@PatrychoO trzeba by się na jakieś e-kino umawiać :D

1

@clyde też sobie pyknalem Jokera ale drugi raz :) rola Phoenixa to jedna z lepszych jakie widziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?