budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tj niesamowite jak Russell wszedł w buty Hamiltona i do 50 okrążenia wyścigu chowa do kieszenii tego miernego Bottasa
1
@zadafcb tj niesamowite ze tak solidny kierowca nie ma teamu..
1
@pt9 typowo tak jest, Leclerc popsuł cały wyścig cymbałajew jeden.. nie ma na co patrzec w tej chwili
2
@Allbi a gdzie widzisz jego wine mistrzu Formuły 1 ?
a tak zapomniałem, Hamilton jeszcze nie pobił rekordu Allbi w wygranych wyścigach f1
0
co tam sie odwalilo na poczatku wyscigu :D max szybko odpadl z walki o wice-majstra :P
0
no to czas na F1. Max ale dzisiaj to juz naprawde musisz ;D
0
@LuisSalvano 17 dni
1
@Chakalaka jaki koniec przewidujesz? Liczę na wyrównane spotkanie i Decidera wygranego przez obojętnie kogo :D
Narazie Robertson 1:0
0
@adi89rg tak ogólnie to cała barcelona nie nadąża za piłka jak się dobrze przyjrzysz i to tak gdzieś od 3 lat. Niech pojma te debile że skończyły się czasy klepania w poprzek i trzeba grać skrzydłami szybko i bezpośrednio
1
@fart mięsny jeż, mięsny jeż!
0
@masa11 pomagają biedniejszym-najlepsi
0
@AmigoBlancos no szczerze mocno się zdziwię jeśli nie wykorzystają takiej szansy, która po części sami sobie stwarzają
4
@BarcaInfo gada z sensem ale gowniane ma to przełożenie na rzeczywistość
2
Ale bym sobie zobaczył Varane razem z Lengletem w kilku meczach :D
1
@Gomess i co z tego w jakim stylu? Byłyby 3 pkt. A teraz nie ma ani stylu, ani pkt.
5
No to chu* wydaje mi się że oficjalnie 5 grudnia Barcelona wypisuje się z walki o mistrzostwo
0
@kuz w punkt, niestety ale z każdym meczem coraz więcej argumentów jest za tym że dopóki Messi tu będzie grał to tak to będzie wyglądać, niestety on już nie jest skrzydłowym jak jeszcze te 5-6 lat temu i wpieprza się każdemu na pozycje
0
@kiper09 a ktoś dzisiaj gra dobrze? Może Messi z milionami strat?
0
@messi564 no i to na początku grudnia. To wygląda jak chyba w 1 sezonie Valverde na ławce i taka strata była Realu do Barcy też jakoś w grudniu ale chyba trochę później..
0
Hahaha i to chyba tyle dzisiaj w kwestii 3 pkt
1
Z boiska w przerwie wywaliłbym Cou, De Jonga i Messiego. Dembele, Alena i nawet ten irytujący Trincao na boisko
2
Kurw* jeszcze Pedriego na boisko i samymi 10 grać, po co skrzydłowi lepiej sobie podawać od lewej do prawej i tak w kółko. Rzygać się chce. Ale to podobno betonem był Valverde który grał bez skrzydłowych :P
0
Martin skubany szybki jest
0
Minęło 15 minut a już nie mogę patrzeć na grę Coutinho i De Jonga. Więc liczę, że mi zamkną pape :p
0
Lipsk jest piękny
0
Bono już próbuje sabotować
1
@Janiama ale Verstappen go przeskoczył, Q1 to będzie piękne wydarzenie, tłok na torze niesamowity
1
@VamosRakieta musisz! A jak nie to w przyszłym sezonie już na pewno :D
2
@PatrychoO trzeba by się na jakieś e-kino umawiać :D
1
@clyde też sobie pyknalem Jokera ale drugi raz :) rola Phoenixa to jedna z lepszych jakie widziałem