budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pytanko dla samochodziarzy:
auto dla żony - mamy 2 typy, niestety decyzja musi zapaść dość szybko bo nie ma czym do pracy jeździć w obecnej chwili
1. Fiat Tipo 1.6 multijet 2016
2. seat Leon 1.4 tsi 2015
co ramblowicze podpowiedzą bo nie można się zdecydować :P
6
Ale nieźle wjechał taki piątunio z porażką Bayernu i Drużyną Pierścienia na TVN 7 :p
0
@zadafcb to i tak nie tak zle
widzialem 1,75 l w biedronce za chyba 6,49 a 330 ml puszka za 1,99
1
Messi zapewnia emocje na doliczony czas gry :o
4
Kurfa miał mu na 8 metr wystawić a nie za plecy..
2
@FCB24 i wyjaśni naszych wiecznie utalentowanych od 15 lat Zielińskich czy innych Linettych
1
Ale współpraca Pedri Messi Griezzmann fajnie dzisiaj wygląda
0
@KapiFCB polską :)
0
@Tomo1989 haha najlepsze jest to, że Barca z większością tych drużyn męczyła by bułe niesamowicie :D
1
@Chakalaka no i w końcu jakieś dobre wieści w 2021 :)
0
@Janas11224 albo nawet w zeszłym roku..
1
Czemu ten durn* Pjanic zwolnił nogę tuż przed strzałem... Trzeba było lutować ile fabryka dała z 16m..
0
Dembele po lewej stronie to nadal granie bez skrzydłowego
Częściej tę rolę odgrywa tam Alba
0
@Dalhi muszą mu DNA zaszczepić
0
Kane i Son to chyba teraz najbardziej skuteczny duet
ich liczby powalają
1
@PatrychoO a chyba na FOX leci za szybcy za wściekli :p
0
@barcadreed 10 minut temu przerwało mi oglądanie i nie mogę nic zrobić. Coś chyba majstry grzebią
2
@Avatarr a Atletico coraz bardziej odbiega od reszty
0
@jedrek7000 ja robię, okolice Wrocławia - 120 km od centrum :D
0
Grubasek się nie zatrzymuje, strzela regularnie. Fajnie go widzieć z regularnie zdobywanymi bramkami tylko trochę szkoda, że nie w Barcelonie :(
2
@NaFazieHitman na progu trafił idealnie
1
@NGTRX niee, dzisiaj delikatnie 3-4 drinki z whisky
1
@MarioVeB! Pić można ale z głową :P
1
@kamiVeB no właśnie co oni tam odstawilivna tym canal+... Komedia
Za co człowiek płaci takim mlotom tyle kasy to się w głowie nie mieści. Mecz z odtworzenia po 10 minutach bo trzeba było 32452 reklamy puścić..
1
@Yosemite cholera niezłe meczycha się szykują, np w piłce angielska - Boxing Day też serwuje niezłe spotkania :) takie święa podobają się mnie ale kiepsko mojej żonie :D
7
La Rambla tego nie uniesie - Lenglet strzela gola, serwery padną :D
3
@APRA cale zycie myslalem ze krawat, jeden jedyny raz zalozylem muche na swoje wesele i w ten dzien zmienilem zdanie - wiec team Mucha
4
@IronSanHybrid sorry.. :D
3
@IronSanHybrid odwróćcie się i zobaczcie ilu jest chętnych za Wami aby się napić na "Pandę" :D
2
Griezzmann mógłby tego nie trafić.. Albo szukałby jeszcze Messiego. A Lewandowski na spokojnie, trochę w pozycji turecki przykuc aka Ernesto :D