0

@AmigoBlancos w zasadzie nie wiadomo kto po tym meczu ma mówić, że stracił pkt :P

0

Ale ładna bramka Patricka Schicka! I jest 1:0 dla Bayeru :)

0

@QuaReL z taką gra i podejściem to w Paryżu mogą 8 stracić :D Bayern pokazał że się da że spokojem

0

@Avatarr mecz z Celta na wyjeździe był dobry

2

To teraz z nadzieją na lepsze widowisko należy odpalić mecz Bayer - Bayern. Marne szanse że to będzie słabszy mecz niż ta parodia przed chwilą :D

2

@neeed wielu się nabrało, ale tam chociaż 45 minut było dobre, bo dzisiaj nie było nawet 3 dobrych minut

1

@macio_944 no to poszedłeś po bandzie :D

0

Mingueza to nie jest i nie będzie zbawienie obrony. Przynajmniej jeszcze nie teraz, zresztą po cholere gra ta obrona jak i tak wylew za wylewem robią, niech tam 4 ofensywnych wstawi Ronald i też stracą 2 brameczki co mecz

0

@patrykzmc2000 wydaje mi się że coutinho zejdzie

0

To chyba nie jest karny a ta czerwona to chyba nikt razem z sędzia nie wie za co i dla kogo

1

@Sulimo tak, ona jest najlepsza :D

4

@Chakalaka on go rozgromił, po MŚ O'Sullivan jest cieniem samego siebie

1

@ranger3120 ale O'Sullivan jest całkiem bez formy, gra tak kiepsko że przykro patrzeć :(

7

1 połowa fajna - czekanie na 2 polowe
2 połowa dno - czekanie na jak najszybszy koniec meczu

2

No to teraz szanse na stratę pkt wzrastają o dodatkowe 42%

3

@Cwaniak4 myślę, że rozgrzewka bez zmiany

0

@zorf okej mistrzu, będę oglądał po 15 dziennie, może w końcu ogarnę co to spalony

0

@zorf oddychaj gościu

0

@Pertezm obstawiam 3:2

1

@zorf zwyzywałeś ich na la rambli i cyk brameczka na remis :D

0

Milan chyba złapał zadyszkę, Genoa strzela na 1:0 w 48 minucie

0

Alba ale wsadził brawo!

0

Haha no typowe, przed chwilą ktoś napisał że tak będzie :D

0

Do okolic pola karnego fajnie to wygląda, ale w jego okolicach brakuje pomysłu i dokładności
A busquets znowu cały środek boiska sam ma pokrywać? No to później nie dziwota że na la rambli będzie zerem

0

@kkbarca 3-5-8 albo 3-5-7, trzeba by to rozrysować

1

@Janas11224 no stary pojechałeś nieźle, ale fakt to były piękne czasy

0

@Bykunn potwierdzam, szpital w Jarocinie też ma od kilku lat katering, ale szału nie ma. :p

6

@ksobi czyli wiemy kto jest kurierem :D

3

@SkN Zidane wyklaszcze zwycięstwo Realu :P

1

To jeszcze poproszę jakieś ciekawe propozycje odnośnie monitora do Pc
Aktualnie mam lg 21,5 cala nawet nie ma hdmi, trochę wiosen już ma - ten model posiadam
https://www.lg.com/pl/monitory/lg-E2242T
Przede wszystkim większy i obowiązek to hdmi.. tak patrzyłem na te Samsungi curved 27 cali ktoś coś podpowie? :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?