budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobrowik prawie zabił bramkarza
0
@Encore w tej chwili najlepszy, prze kozak
3
@ViscaBarca123 wjeżdżasz w ich prasę jak do siebie :D gratulacje Maestro
1
@Zoker za 50 poszło. Jak wygram to weekend sobie robię od jutra :D
@PawkoFCB no i elegancko :P
0
@Zoker jeszcze się zastanawiam nad większą kwotą, jak wygrywać to z hukiem, kto nie ryzykuje ten szampana nie pije :p
0
Kurłaa Szachtar 1x
Inter 2
Ajax x2
Atletico 1
Za 10zl dla zabawy a co. Wszystkie te drużyny muszą uzyskać pozytywny dla siebie wynik :D
0
@jordus100 teoretycznie łatwiej wygrać walkę z Bottasem niż Hamiltonem zwłaszcza w pojedynczym wyścigu
7
No to w weekend poważna szansa dla Maxa Verstappena aby nawet wyprzedzić Bottasa w walce o wice-majstra w F1.
Max musisz :D
0
@MaŁolat po tym jak Benfica faktycznie go zwróci przez problemy z jego postawa itp to nawet 1 mln eurogąbek nikt za typka nie da
0
@Messibestplayerintheworld kusi dzisiaj dać na Szachtar, ale znając życie zepną poślady i wygrają jak to miało miejsce z Interem
2
@Xavyol pierwsze 2 sezony najlepsze chociaż następne też są dobre, ogólnie całokształt oceniam 8/10
0
@Xavyol zdecydowanie tak
1
@SkN kupiłem 2 lata temu krupsa za 1000 zł i działa do dzisiaj, dokładnie ten model
https://allegro.pl/oferta/cisnieniowy-ekspres-do-kawy-krups-8108-promocja-8722785784?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Nie jestem jakimś maniakiem smaku kaw więc stwierdziłem że taki mi wystarczy i nie żałuję decyzji
5
@MesQueUnClub96 premium
1
@zodiak_10 czyli lepiej żeby nie strzelał :p
0
@Borneo oczywiście, że będzie łatwiej tylko jeśli dobrze pamiętam to miejsce w LM praktycznie da Barcelonie wygranie 2 zaległych spotkań
2
@Borneo póki co wydaje się że najbardziej muszą patrzeć na Atletico, sociedad i Villarrealem wątpliwe aby taka formę utrzymali przez cały sezon
0
@barcelonaLM można się zastanawiać co będzie pierwsze w przypadku Arsenalu: spadek do championship czy wygranie Premier league
0
@LuisSalvano mam takiego samsunga, tzn nie identyczny model ale parametry się zgadzają, używany od 5 lat (2-3 razy w tygodniu) i zero kłopotów, miesiąc temu skończyła mi się przedłużana na 5 lat gwarancja
0
@SinMistico mają się ponoć dzielić top ligami oprócz premier league przez ileś tam lat
1
@NeroTFP Bielsa, Wenger i Lucho
1
@ViscaBarca123 no to weź mu tam napisz żeby czytał Polską la ramble, to tweetera skasuje :P
1
@Sulimo jaki to jest cep, wcale mi go nie żal, jest cienki jak sik pająka
0
@Nolife1899 mega szkoda, bardzo solidny kierowca, widziałbym go w red bullu za Albona
1
Kvyat eliminuje jednego po drugim dzisiaj :D
2
Markus znowu odpalił rakietę. Forma 9/10
0
@masq po bramce na 4:0 Messiego wszyscy atakujacy zniknęli, jakby grali do momentu aż Leo strzeli i odda hołd Diego
1
W takim tempie łapania kontuzji to za 5-6 kolejek na środku obrony zagra Messi z Braithwaitem
1
@polishtoaster Messi 15 znakow
0
@Chaoss ja w tel odpalę zaraz transmisję :p