0

@Bobrowik prawie zabił bramkarza

0

@Encore w tej chwili najlepszy, prze kozak

3

@ViscaBarca123 wjeżdżasz w ich prasę jak do siebie :D gratulacje Maestro

1

@Zoker za 50 poszło. Jak wygram to weekend sobie robię od jutra :D
@PawkoFCB no i elegancko :P

0

@Zoker jeszcze się zastanawiam nad większą kwotą, jak wygrywać to z hukiem, kto nie ryzykuje ten szampana nie pije :p

0

Kurłaa Szachtar 1x
Inter 2
Ajax x2
Atletico 1
Za 10zl dla zabawy a co. Wszystkie te drużyny muszą uzyskać pozytywny dla siebie wynik :D

0

@jordus100 teoretycznie łatwiej wygrać walkę z Bottasem niż Hamiltonem zwłaszcza w pojedynczym wyścigu

7

No to w weekend poważna szansa dla Maxa Verstappena aby nawet wyprzedzić Bottasa w walce o wice-majstra w F1.
Max musisz :D

0

@MaŁolat po tym jak Benfica faktycznie go zwróci przez problemy z jego postawa itp to nawet 1 mln eurogąbek nikt za typka nie da

0

@Messibestplayerintheworld kusi dzisiaj dać na Szachtar, ale znając życie zepną poślady i wygrają jak to miało miejsce z Interem

2

@Xavyol pierwsze 2 sezony najlepsze chociaż następne też są dobre, ogólnie całokształt oceniam 8/10

0

@Xavyol zdecydowanie tak

1

@SkN kupiłem 2 lata temu krupsa za 1000 zł i działa do dzisiaj, dokładnie ten model
https://allegro.pl/oferta/cisnieniowy-ekspres-do-kawy-krups-8108-promocja-8722785784?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Nie jestem jakimś maniakiem smaku kaw więc stwierdziłem że taki mi wystarczy i nie żałuję decyzji

5

@MesQueUnClub96 premium

1

@zodiak_10 czyli lepiej żeby nie strzelał :p

0

@Borneo oczywiście, że będzie łatwiej tylko jeśli dobrze pamiętam to miejsce w LM praktycznie da Barcelonie wygranie 2 zaległych spotkań

2

@Borneo póki co wydaje się że najbardziej muszą patrzeć na Atletico, sociedad i Villarrealem wątpliwe aby taka formę utrzymali przez cały sezon

0

@barcelonaLM można się zastanawiać co będzie pierwsze w przypadku Arsenalu: spadek do championship czy wygranie Premier league

0

@LuisSalvano mam takiego samsunga, tzn nie identyczny model ale parametry się zgadzają, używany od 5 lat (2-3 razy w tygodniu) i zero kłopotów, miesiąc temu skończyła mi się przedłużana na 5 lat gwarancja

0

@SinMistico mają się ponoć dzielić top ligami oprócz premier league przez ileś tam lat

1

@NeroTFP Bielsa, Wenger i Lucho

1

@ViscaBarca123 no to weź mu tam napisz żeby czytał Polską la ramble, to tweetera skasuje :P

1

@Sulimo jaki to jest cep, wcale mi go nie żal, jest cienki jak sik pająka

0

@Nolife1899 mega szkoda, bardzo solidny kierowca, widziałbym go w red bullu za Albona

1

Kvyat eliminuje jednego po drugim dzisiaj :D

2

Markus znowu odpalił rakietę. Forma 9/10

0

@masq po bramce na 4:0 Messiego wszyscy atakujacy zniknęli, jakby grali do momentu aż Leo strzeli i odda hołd Diego

1

W takim tempie łapania kontuzji to za 5-6 kolejek na środku obrony zagra Messi z Braithwaitem

1

@polishtoaster Messi 15 znakow

0

@Chaoss ja w tel odpalę zaraz transmisję :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?