La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

0

Czy gdyby np. piłka szła do gracza X, a obrońca próbując zatrzymać to podanie, wszedł wślizgiem i piłka po jego zagraniu trafiłaby do zawodnika Y na pozycji spalonej to jest spalony czy nie?

0

@mekston nie, jeśli obrońca celowo próbuje zmienić tor lotu piłki

0

@mekston nie ma

0

@budel17 "co znaczy celowo proboje zmienic tor lotu pilki" - proboje zatrzymac podanie wslizgiem? Jego celem jest zablokowanie podania. Jeli np. pilka po takim wslizgu wpadnie do bramkarza to ten moze zlapac ta pilke w rekawice gdyz nie jest to traktowane jako podanie.

0

@kulek22 masz pod to konkretny przepis? Podeslesz moze?

0

@mekston tak właśnie, obrońca wykonuje wślizg w celu wybicia piłki napastnikowi czy przecięciu jakiegoś podania i jeśli w takiej sytuacji piłkę otrzyma napastnik, który jest na spalonym ale gdyby nie wślizg obrońcy nie miałby szans na otrzymanie piłki to bramka powinna być uznana.
Teraz tak to wyglądało tylko soldado nie robił wślizgu tylko próbował kopnąć piłkę ale nie czysto trafił

0

@budel17 podeslesz dokładny przepis do tego? nie mowie, ze tak nie jest ale to moga byc detale

0

@mekston o matko przepisu pewnie nie podeślę ale to kiedyś było tłumaczone w jakimś studio piłkarskim. Tak to zrozumiałem i w dzisiejszej dobie varu to jest chyba niemożliwe aby taki klops popełnić, sędzia musiał jakoś podobnie to odebrać

0

@budel17 w dzisiejszej dobie varu rozne klopsy byly popelniane ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?