0

@Nano22 u mnie Antek nawet latał na wahadle czy Messi kiedyś 30 minut dla beki z jakimiś kółkami w Pucharze Króla :D jak testowałem jakieś dziwne ustawienia typu 3/5/2 albo inne 3/4/3. Jednak i tak Barcą najlepiej mi się gra 4/2/3/1 albo ewentualnie 4/3/3 z defensywnym pomocnikiem

2

@JohnnyBarca Bvb bez trenera jest strasznie bezjajeczne. To już wolę żeby Porto dostali

3

Spoko, wg ekspertów 3 bramki dla atalanty i dogryweczka :D

2

@michaleu pewnie piątek około 12/13

0

@kamiVeB przed 1 meczem też tak większość mówiła

2

Kiepsko Atalanta gra w tym dwumeczu. Niestety nie widać dla nich większych szans

3

City się bawi. Gundogan niesamowity sezon rozgrywa

2

@viscajasiek że też nikt na to nie wpadł. Hazard specjalnie się połamał żeby sobie zamówić kubełek z KFC w promce za 15 zeta i jesc sobie podczas meczu w domku na kanapie - geniusz

0

@LeoMessi1994 biere a jak, zwłaszcza że sam sobie jestem szefem :D

1

@4drian0 jak jedno dla smaku to duży desperados albo jakaś czarna fortunka

0

@VenoM są naprawdę dobrze przygotowani fizycznie, a jakby nie patrzeć to kilka dogrywek sobie chłopaki zagrali i jakoś w następnych spotkaniach nie było tego za bardzo widać

0

@DonMatteo901 Stanowski jaki ksyk śmieszny

0

@obiektywny12 mam nadzieję że będą bramki. Postawiłem +3,5 w meczu więc pewnie jakieś 4:2 Real wygra po 3 farfoclach i strzale życia benzemy z 4 metrow :D

2

@Barca1992 kurła jutro będzie 26, 250 w czwartek 23,500 i stwierdza ze i tak trzeba ludzi pozamykać, znowu będę e-wódkę w święta ze szwagrami pić :D jeden pozytyw nikt na pande nie chleje :P

0

@AmigoBlancos ku rozczarowaniu la rambli - nie :D

15

Pada bramka na 2:1 z jakiegoś śmiesznego karnego, a papierowe serwery na La rambli nie dają rady. Może lepiej że w Paryżu nie było remontady bo serwery mogłyby do dzisiaj się nie pozbierać :D

1

Pierwsza myśl - co ten Lenglet odjeb*ł, że znowu karny a tu zonk - delikatna zaczepka Matsa :D

3

Hahaha karny :D

3

3 ostatnie bramki to strzały zza pola karnego, zadanie dla mistrzów statystyk kiedy w Barcelonie miała miejsce podobna seria :D aż jestem ciekaw

7

Lenglet do ataku, antek do obrony. Koeman musisz

0

@th@les szkoda strzepic pysk na to co się odwala

0

@Roobo a ja to właśnie widzę na odwrót gdybym miał wywalić około 20tys na coś co zacznie mi przynosić zysk po 7-8 to wolałbym wziąć kredycik i sobie spłacać. Odchodzi rachunek za prąd przychodzi rata. Ponoc już w tej chwili koszt raty to wysokość rachunku za prąd. A za 2/3 czy nawet 6 lat prąd nie będzie tańszy, a rata nie urośnie. Oto jaka jest różnica

0

@Roobo będą dopłaty od 1 lipca

1

@lukasz9197 Bolton albo Widzew Łódź

0

@tobiasson92 na końcu przeczytałem że to oświadczył wiceminister zdrowia Waldemar Kasta :D

1

@fcbheroes ten Koeman na końcu pozamiatał :D

1

@Qlimax86 c+ ma tylko WTA. Szkoda że ATP nie kupili :(
Zostają tylko streamingi

2

@Coutinho007 uczciwie to 4 bramki powinny być do przerwy, tak jak na Polsacie mówili. Strata powinna być odrobiona w 1 połowie. Messi powinien mieć 2 brameczki, co najmniej 1 dembele i jednak 1 dest, ale navas fantastycznie odbił jego strzał na poprzeczkę

2

@Kubix93 dumni, nawet nie będę wytykał pojedynczych zawodników do których można się przyczepić, jako drużyna - super, oby tak częściej było

2

@dymator mało kto będzie kupował piłkarzy za około 70 baniek. A kto da tyle za coutinho? Chyba że Bartek przejmie stery w jakimś klubie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?