budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no ja już nie wiem w jakiej sytuacji Liverpool chce bramki strzelać. Przynajmniej 1 jak nie 2 powinni już mieć strzelone..
1
Z czerwonej by się sędzia wytłumaczył. Buc popizgan* bałwan z Brazylii. Jak ja nie cierpię jego sznupy
6
@AmigoBlancos i Mane będzie odcięty. Fede go nie odstąpi na krok
1
@Dundersztyc dokładnie chyba że grają 2 dogrywki po 30 minut na obydwu stadionach :D
0
hansi dimaria? Co to za mix dziekanowskiego? :D
6
Po meczu: Neymar do Alaby: "do zobaczenia w Ciutat Esportiva" :D
0
Bayern robi wszystko żeby nie strzelić :D
1
@lukaszbrk najpierw muszą sobie w rewanżu z Dortmundem poradzić.
3
@GuerillaAthletic nie wiem ale żałowałem odkąd do nich trafił, że nie gra dla Barcy tylko dla Realu
0
Szkoda ze coman nie próbował przyjąć na klatkę i strzelać. Miał trochę miejsca..
6
Neymar ma Trochę ma nogi za krótkie, ale jak ogrywa kimmicha i mullera to poezja
0
Aż sobie zrobię herbatę na 2 połowę
Kubek kupiony w szklarskiej Porębie w 2014 roku :D
https://zapodaj.net/1d1018273bc51.jpg.html
@LuisSalvano moge Ci pożyczyć :D
1
@ptrx za nimi cou i pedri i laga do przodu
0
Haha chups daje nadzieję :)
2
Można Neymara lubić bądź nie, ale po prostu oglądanie go w akcji to jest przyjemność dla ludzkiego oka. Geniusz
2
Ale chups poklepał z dziura do sane. Szkoda że ten nie podał do Tomka
0
Co to za ameba komentuje z Bożydarem?
2
@FCB24 na pewno jest w topce myslacych na boisku
0
Kimiś, Tomek Miler i Koman przejechać się proszę po tym Paryżu :D
0
@Corr warto spróbować, zwłaszcza że Roberto wrócił to dac go na prawa obronę dest przed nim a dembele na lewo przed albe
0
@David_Beckham ja rzuciłem bez zadnych pomocy, ponad 3 miesiące nie pale. Po prostu przestałem kupować i się udało
4
@Mns21 Flick, Guardiola i chyba jednak Zidane
1
@fart tak i Macierewicz będzie stał na czele tej komisji, będzie miał dublet Smoleńsk-hogwart
2
@tomek8756 oczywiście, że źle robią, ale to dla nich są teraz najważniejsze sprawy/rozkazy to co poradzimy na to
0
@msmsms z jednej strony Ci zazdroszczę wieku szkolnego z drugiej nie - dlatego jak teraz nauka wygląda, kiedy miałem maturę - 12 lat temu - chciałem szybko wejść w dorosłe życie tzn iść do pracy, zarabiać i zrobić zaoczne studia, teraz z chęcią człowiek pochodziłby do szkoły :P ale pochodził typowo do szkoły a nie jakieś e-zajęcia..
0
@Encore Leicester i Liverpool moje typy
3
O 20.10 na HBO druga część Władcy Pierścieni czyli Dwie Wieże. Dla mnie najlepsza część :)
O 21.00 betis - atletico
I jeszcze o 21.30 na TVN Szybcy i Wściekli 7 - ostatni film Paula Walkera
Jak żyć jak wszystkiego naraz się nie ogarnie :(
1
@GeneralXavi dla mnie to jest bramka po 33% winy Alba, araujo i ter stegen. Każdy z nich powinien zrobic wiecej aby gol nie padł
A ter stegen Bogiem nie jest, i niestety ale ostatnio w wybitnej formie się nie znajduje, rozgrywanie nogami też mocno zawodzi. Wczoraj był bliski asysty dla Realu..
2
@Quavosk myślę, że swoim pytaniem sam sobie odpowiedziałeś. Czy w tym chorym kraju jest coś sprawiedliwe?
0
Inter dzisiaj słabiutki. Męczą się z własną grą strasznie. Chyba że chcą jeszcze dać Juve nadzieję na odrobienie strat :p