budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca 23 lata
1
@kamiVeB kapitalny mecz, jeszcze czekam na powrót Hardena do składu Nets. @Encore wiesz kiedy James wraca? Coś czytałem kiedyś o play-offach
0
@Dembouz1899 Leo i Lewy to zero zaskoczenia, ale ten Gerard moreno i Antek cieszą. Antek niby krytykowany bardzo ostro ale liczby go bronią dość mocno
0
@Encore coś pięknego, takie mecze to jest przyjemność, co prawda większość oglądam w telefonie ale to co grają - miód na moje oczy przed spaniem
0
Tymczasem Giannis w meczu z Brooklyn Nets zdodywa 40 pkt a Pozostaje 8 minut czwartej kwarty.
1
@barcelonaLM zbyt piękne żeby się udało, dlatego trzeba to za chociaż 20 zł w STS postawić
0
@kulka korzystał, ale nie sędzia główny, siedzi jakiś ślepiec powie ze wg niego nie ma faulu i ten śmierdzący leń główny nawet nie idzie sprawdzić do monitora.
1
@Batys dlatego mam zlew jak ktoś mi tak napisze, wiem ile czasu ich oglądał i wiem ile to nerwów kosztuje.
0
@Hakiru z tym że oni nie wypłakali tego w biurze tylko udowodnili na boisku. Nie mówię że ter stegen jest słaby, ale kiedy rywalizował z Bravo to moim zdaniem chilijczyk był lepszy. A Niemiec dudlał u Bartka w biurze i od tego czasu pierwszy skład pewny. Aczkolwiek miał momenty niesamowite, jednak od dłuższego czasu to tylko wspomnienia
1
@Batys takich jak Ty to tutaj 90% użytkowników. Mnie też czasem emocje ponoszą jak np dzisiaj ale oglądam barce od 20 lat i dawno tak mnie nie wkur.. Denerwowała jej gra. Ten sezon to jest prawdziwa spirala emocji. Do tego pewnie nerwy związane z życiem codziennym pandemiowym i się człowiek wkurza na forum niepotrzebnie :p
1
Ale zapakował, idealnie
0
De jong na 9. To będzie ten oczekiwany transfer 21/22 :D
8
Teoretycznie, akcja do powtórki, cilessen nie stał na linii
0
Hahahahaha co tam się odwaliło
0
Trochę ter stegen zawinił przy Bramce, ale mamy karny. Może przywrócą nadzieje
1
Pasuje, panowie spadać na wakacje. Z tego nic nie bedzie
1
@pawello10 za pepa nie, ale po pepie wszyscy usiłują na siłę tak grać, jedyny Enrique coś tam zmodyfikował bo chyba widział że ma skład równie dobry na klepanie jak i kontry. W tej chwili nie wiem na co dobry jest ten skład, chyba tarcie chrzanu ;D
0
@pawello10 napisałem pseudo tiki take
0
@barcelonaLM dokładnie od 12 lat czyli 1 sezonu Guardioli uparli się na pseudo tiki take, a efekt z roku na rok chyba gorszy
0
Zero przyspiesznia, zero planu b, po prostu od 12 lat próbują bezmyślnie klepać to samo z tym że teraz wykonawcy są gorsi. Dest jest tak samo dobry na tą chwilę jak potężny Roberto, Alba kopie na oślep byle przed siebie. Pedri robi różnicę tylko w poruszaniu się bez piłki, Araujo to mam wrażenie że jest większe drewno od Minguezy w rozegraniu. Narazie 0 pozytywów.. :(
2
Oho, dzisiaj LA rambla będzie zadowolona ze składu, czyli na mecz robię popcorn i trzeba czytać o niedojdach co przegrywają na Mestalla :D
0
@michal26 Bottas to miał być kierowca który zadowoli się kasą i będzie pracował na rzecz Hamiltona, raz maks 2 razy w sezonie miał się Luisowi postawić w wyścigu i w mediach, inaczej tego nie widzę. Skoro taki Russell wszedł do bolidu merca i z dupy był lepszy od Bottasa to wyobraź sobie co działoby się w mediach, gdy podczas nieobecności Hamiltona wyścig wygrywa Russell a nie Bottas
0
@mekston oczywiście, zgadzam się z taką opinią, Rosberg miał coś czego nie ma Bottas - jaja
Bottas to dobry Wuja któremu jak widać pasuje byciem pieska Lewisa. Ale to jego problem
0
@michal26 z Russelem ewidentnie chodziło o to, że nie mógł być przed Bottasem bo to okazałoby jakim jest LOWEM w bolidzie tylko zamyka gębę i jeździ jako drugi driver od czasu do czasu pod publikę pierdząc że nie odpuści Luisowi
0
@Commando i to jest sytuacja której nienawidzę, "co by było gdyby". Tak chciał los, tego się nie dowiemy
2
Jak dobry nie byłby Redbull i Verstappen tak trzeba przyznać Hamilton jest GOAT F1. Okej, ma auto i miał przez 6-7 ostatnich lat ale też po prostu jest wielkim mistrzem. Dzisiaj pokazał to kolejny raz. Szacunek dla Niego wielki.
A teraz czas na 2 sesje finału MŚ w snookerze i oby Murphy kontynuował to co zaczął w 1 sesji dzisiejszej rywalizacji :)
1
@ptrx bardziej skomplikowany bilard. O 14 na Eurosport 1
0
@ptrx jeszcze do tego dorzucam 2 sesje finału MŚ w snookerze i niedziela jak ta lala
3
@Pawel13sz schalke kiedyś było bardzo mocne, pamiętam jak grał u nich Lincoln. Co miał gość uderzenie z dystansu. Poezja
@Yosemite @Colon @mekston pamiętacie Lincolna?
4
@Katalonik97 a ja dodam tylko, że nie zjada ich tylko w tym momencie. On ich zjada zawsze, w każdym momencie