budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszbarca15 mimo że był ostatnio w kiepskiej formie to nie sądziłem że dzisiaj odpadnie, a tym bardziej kiedy prowadził 2:0, Tsitsipasowi czyści się drabinka do finału
0
@Geble no wiem że było tak dość tanio przez chwilę, a pamiętam jak kupowałem 1 auto w 2013 roku to za pb95 płaciłem 5,50 co mnie skłoniło do natychmiastowego założenia LPG który kosztował poniżej 2zl. Ba, w wakacje 2015 gaz kosztował 1,50..
5
@wyjasniecie takie zdjęcie serio pokazali w TVP? Przecież to ceny sprzed nie wiem 7 lat pewnie
0
@AlwaysBlaugrana to jest chyba też oznaką "starzenia się". Niestety ale muszę się podpisać pod Twoimi słowami, nie ma już tych emocji i takiej chęci oglądania jak kilka lat temu, teraz bardziej oglądam z powodu - płacę za te polsaty to trzeba korzystać :D
1
@lukaszbarca15 @Xxxbarca4ever właśnie sobie obejrzałem drabinkę Panów, finału Rafy z Djokiem na bank nie będzie. 3 giganci w górnej części drabinki - Nadal, Djokovic i Federer. Dawno tego nie było
Co do Rafy to on co roku tu przyjeżdża słabszy i potem wygrywa turniej bez straty seta :D
0
No to dzisiaj zaczyna się RG. jakie typy Panie /Panowie?
U Panów pewnie standardzik i wygra Rafa, Thiem na ziemi w tym roku słabiutko, Djokovic dobrze ale z Rafa w Paryżu nie ma jednak podjazdu , Federer - super ze wraca i mu się chce ale wiadomo że faworytem nie jest, Medvedev to może maks 3 runda na ziemi, no i jest Tsitsipas, ma papiery na jakiś półfinał może coś więcej ale chyba nie na zwycięstwo, zresztą nie widziałem w której jest części drabinki - muszę to nadrobic
U Pań życze powtórki Idze Świątek, ale łatwo nie będzie. Tutaj akurat zawsze może jakaś Pani wyskoczyć i wygrać jak Ostapenko czy Iga rok temu, z tym że Iga poziom utrzymuje.
@JimMorrisonFCB @Encore @mekston @Colon @Cvzx i inni
0
@kingorbit ale to chyba właśnie o to chodzi, Chelsea jest na Topie bo właśnie zasłużenie wygrali LM, gdyby wygrało City to byliby oni na ustach wszystkich i tak to chyba działa, nie wiem ale jak pamiętam to tak od 20 lat to wygląda. Kibice w myślach wykupują kluczowych graczy ekip które dokonują czegoś wielkiego, w barcelonie tak nie jest od 2015 roku
Ale tak mówiąc szczerze to rok temu postawiłbym Chelsea i Barcelonę na takiej samej półce jeśli mówimy o interesujące kluby
0
@kingorbit pewnie gdybyś napisał o wymianę za matheusa który nie gra z powodów jak to twierdzi "osobistych" to bym się domyślił ;) wiem co to jest sarkazm, zadałem Ci po prostu pytanie co Ty byś zrobił w takiej sytuacji
0
@kingorbit a tak szczerze, gdybyś był na miejscu Kante i miał ofertę odejść z Chelsea do Barcy teraz w tym danym momencie, to skorzystałbyś z niej?
Ja osobiście nie, wolałbym zostać w Chelsea gdzie jest Drużyna i konkretny trener. Barcelona dla wielu nie jest już atrakcyjnym kierunkiem, i wcale to nie dziwi
0
@Uukasz_93 znając życie City , Chelsea albo Bayern z Barcą w grupie
1
@masq ja nie twierdzę że jest kiepski, ale śmiesza mnie teksty że musi wrócić do Barcy i praktycznie już ma w 1 sezonie wygraną w LM. Nie chciałbym żeby wrócił i np odpadli w 1/8. Lepiej dla jego Legendy w tym klubie aby już go nie trenował
5
W ciągu 6 tygodni Tuchel pokonał Guardiole 3 razy w 3 meczach. Nieźle sobie odbija te porażki w Niemczech
0
@socha ale jakie to ma znaczenie skoro City 0 konkretów, 1 akcja groźna na 45 minut to trochę pachnie Barceloną :D
0
@PizzerMan akurat 2 połowa jest strasznie nudna
0
W końcu jakaś akcja bo przecież nuda w tej 2 połowie
2
Dobra Pep weź ich ogarnij bo ogólnie mecz jest niezły i niech chłopaki wyciągną wynik na dogrywke, a potem to już obojętnie kto wygra :)
1
@kamiVeB niezły mecz, oglądałem jednym okiem Giannis i chyba Butler triple-double
1
@IronSanHybrid koniecznie w wodzie :D
0
@Cobra303 więc napisałem kolejny raz, ale brak DM-a nie zdarzał się często a tu pyk kombinacja na finał, zobaczymy co pokażą w drugiej połowie
0
Chelsea lepsze, City ma farta ze stracili tylko jedną bramkę. Pep chciał chyba zdominować środek pola poświęcając kolejny raz typowa 9 i brak Rodriego/Fernandinho na DM. Narazie wygląda to kiepsko. De bruyne, Silva i gundogan schowani przez jorginho i kante
0
Havert 1 gol dla Chelsea w LM i odrazu w finale. Ale asysta Mounta piękna
1
@TheGoldenEleven iwanov i niedzielan
1
Ngolo Kante zawsze był pomocnikiem z TOP-u, ale Tuchel zrobił z niego istnego potwora w defensywie jak i w ofensywie co w przeszłości nie było takie oczywiste. Sezon życia Francuza
0
Z Wernera więcej pożytku byłoby na skrzydle: szybki, kiwke jakąś tam ma i potrafi podać.
Skuteczność w tym sezonie ma dramatyczną
1
Werner - city 0:2
0
@Cwaniak4 polecam spróbować, odkąd spróbowałem to nie pije już z colą
2
@Cwaniak4 Grants + sprite z limonką, do jedzenia kilka kabanosów i żółty ser pokrojony w kostkę
1
@socha chciałbym dogrywki co najmniej i fajnego widowiska, typuje Minimalnie City
1
Leon show w 3 secie
0
@takisobiektos pewnie nie, bronią się przed tym jak mogą