2

@John_Doe jakby tak się dobrze zastanowić nad tym co on pierdzieli, to jeszcze musiałbym dopłacić klientowi za to, że mam u niego przyjemność coś tam robić :D

0

@Encore Gasquet mu leży jako rywal jak mało kto

6

A jak ja koloruje ściany to też mi się coś należy od państwa? Bo mówi o kolorowaniu obrazów, obraz ma powiedzmy 1m x 1m a ściana czasem 16m x 3m. Też chcę kasę od klienta i jeszcze od państwa

0

Odbiegając od hejtparku, Nadal gniecie Gasqueta w 1 secie. Jak francuz ugra z 4-5 gemów w meczu to będzie sukces patrząc na przebieg 1 seta. Zresztą bilans 16-0 dla Nadala nie wziął się znikąd

1

Hahahahaha najlepszy ten typ co dzwoni i wisi linii :D

7

kurna bałem się, że do poziomu Kapeli długo się nikt nie zbliży, obawiam się jednak, że znowu mnie życie zaskoczy

0

@Mizander Jurek Brzęczek albo Adaś Nawałka są chyba do dyspozycji

0

@pacior95 to w takim razie niech Messiemu nie oferuje wcale kontraktu bo ma 34 lata

1

Iga spokojnie, nie szarżuje i ma 3:0 z podwójnym przełamaniem

1

Dajesz Iga, po zwycięstwo :)

1

@JimMorrisonFCB obejrzałem kilka gemów przed chwilą, imponuje chłopak niesamowicie, ale teraz czas na Ige :) alcaraza jednyk okiem na mobilu pooglądam

3

@Shroud jeśli maja terminy na NFZ to pewnie ogłoszą ich za dwa sezony :D

5

Roger Federer w formie, grający na luzie to najbardziej efektownie grający tenisista jakiego widziałem w swojej 20 letniej karierze oglądania tenisa ziemnego. Dla takich magików swojego fachu można pokochać każdy sport.

0

Zaraz wyjdzie na to, że brak awansu Igi do finału to będzie sensacja. Odpadają najgroźniejsze rywalki.

3

6:1 dla Magdy. Gra jak natchniona i nie ma co jej umniejszać słabą grą Barty.

0

@l0Messini 1 płaska łyżeczka - byle nie zupełnie gorzka

1

Niezły początek Magdy Linette w meczu z Barty. Oby tak dalej :)

0

@kamilo0066 niee, oby Roger co najmniej do 1/4 dotarł

1

@Mario96w ja jeszcze dorzucam 1/2 łyżeczki chrzanu aby dać trochę ostrości

1

@Yosemite ale oni mają pakę niesamowitą

0

@mekston to jest potencjalnie bardzo ciekawy mecz. Oby do niego doszło

4

@Coutinho007 ale Multiple to Ty szanuj.. Ona ma jeden plus - ten na akumulatorze :D

1

Monfils wszedł, Gasquet wszedł, Polska wchodziła i czar prysł pewnie nie będzie premii na długi weekend :(

0

@mekston do 1/4 autostrada - potem mogą być wyboje a nawet góry nie do przejścia

0

@xDoMinO26x ja mam 20 zł w c+ odkąd te kanały się pojawiły

1

@clyde nikt przy zdrowych zmysłach nie jest w stanie tego ogarnąć

4

Nie mam nic do Drzyzgi czy Łomacza, ale Zagumnemu to oni do pięt nie dorastają. Guma niszczył wystawami, precyzja, pomysł, przyspieszenie, kiwki. To chyba najlepszy polski rozgrywający jakiego widziałem w grze.

0

Hurkacz dzisiaj chce odpaść, Zverev odwrócił z 0:2 na 3:2. Faworyci z Dolnej drabinki dzisiaj grają jak leszcze :D

0

Hurkacz w tie-breaku 7:5 i prowadzi 1:0 w setach.

0

@Cvzx Zverev może to jeszcze wyciągnąć, czuję że z dolnej drabinki będzie jakaś sensacja w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?