budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@John_Doe jakby tak się dobrze zastanowić nad tym co on pierdzieli, to jeszcze musiałbym dopłacić klientowi za to, że mam u niego przyjemność coś tam robić :D
0
@Encore Gasquet mu leży jako rywal jak mało kto
6
A jak ja koloruje ściany to też mi się coś należy od państwa? Bo mówi o kolorowaniu obrazów, obraz ma powiedzmy 1m x 1m a ściana czasem 16m x 3m. Też chcę kasę od klienta i jeszcze od państwa
0
Odbiegając od hejtparku, Nadal gniecie Gasqueta w 1 secie. Jak francuz ugra z 4-5 gemów w meczu to będzie sukces patrząc na przebieg 1 seta. Zresztą bilans 16-0 dla Nadala nie wziął się znikąd
1
Hahahahaha najlepszy ten typ co dzwoni i wisi linii :D
7
kurna bałem się, że do poziomu Kapeli długo się nikt nie zbliży, obawiam się jednak, że znowu mnie życie zaskoczy
0
@Mizander Jurek Brzęczek albo Adaś Nawałka są chyba do dyspozycji
0
@pacior95 to w takim razie niech Messiemu nie oferuje wcale kontraktu bo ma 34 lata
1
Iga spokojnie, nie szarżuje i ma 3:0 z podwójnym przełamaniem
1
Dajesz Iga, po zwycięstwo :)
1
@JimMorrisonFCB obejrzałem kilka gemów przed chwilą, imponuje chłopak niesamowicie, ale teraz czas na Ige :) alcaraza jednyk okiem na mobilu pooglądam
3
@Shroud jeśli maja terminy na NFZ to pewnie ogłoszą ich za dwa sezony :D
5
Roger Federer w formie, grający na luzie to najbardziej efektownie grający tenisista jakiego widziałem w swojej 20 letniej karierze oglądania tenisa ziemnego. Dla takich magików swojego fachu można pokochać każdy sport.
0
Zaraz wyjdzie na to, że brak awansu Igi do finału to będzie sensacja. Odpadają najgroźniejsze rywalki.
3
6:1 dla Magdy. Gra jak natchniona i nie ma co jej umniejszać słabą grą Barty.
0
@l0Messini 1 płaska łyżeczka - byle nie zupełnie gorzka
1
Niezły początek Magdy Linette w meczu z Barty. Oby tak dalej :)
0
@kamilo0066 niee, oby Roger co najmniej do 1/4 dotarł
1
@Mario96w ja jeszcze dorzucam 1/2 łyżeczki chrzanu aby dać trochę ostrości
1
@Yosemite ale oni mają pakę niesamowitą
0
@mekston to jest potencjalnie bardzo ciekawy mecz. Oby do niego doszło
4
@Coutinho007 ale Multiple to Ty szanuj.. Ona ma jeden plus - ten na akumulatorze :D
1
Monfils wszedł, Gasquet wszedł, Polska wchodziła i czar prysł pewnie nie będzie premii na długi weekend :(
0
@mekston do 1/4 autostrada - potem mogą być wyboje a nawet góry nie do przejścia
0
@xDoMinO26x ja mam 20 zł w c+ odkąd te kanały się pojawiły
1
@clyde nikt przy zdrowych zmysłach nie jest w stanie tego ogarnąć
4
Nie mam nic do Drzyzgi czy Łomacza, ale Zagumnemu to oni do pięt nie dorastają. Guma niszczył wystawami, precyzja, pomysł, przyspieszenie, kiwki. To chyba najlepszy polski rozgrywający jakiego widziałem w grze.
0
Hurkacz dzisiaj chce odpaść, Zverev odwrócił z 0:2 na 3:2. Faworyci z Dolnej drabinki dzisiaj grają jak leszcze :D
0
Hurkacz w tie-breaku 7:5 i prowadzi 1:0 w setach.
0
@Cvzx Zverev może to jeszcze wyciągnąć, czuję że z dolnej drabinki będzie jakaś sensacja w finale