budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zakręt 15 w wyścigu przekazał sztafetę nieszczęść na prostą startową. Masakra co tu się wydarzyło. Żal Maxa. Miał szansę odskoczyć lekko Luisowi. Ale za to kochamy F1. Dopóki nie przejada linii mety to tutaj niczego nie można być pewnym
0
@mekston może w końcu aston martin odżyje, Stroll też miał niezły wyścig niestety nie dojechał do mety ale mógł mieć nawet szanse na jakoś punkcik
0
@Przemek2323 przecież gdzies nawet był artykuł, że podobno szczepionka daje odporność na 3-4 miesiące, nie wiem czy to prawda czy ściema ale jeśli jest w tym ziarenko prawdy to jest to idealny scenariusz na lockdown na przełomie września/października
1
Niby Lewis i mercedes wolny, a trzymie się Pereza cały czas w zasięgu DRS. Klasa sama w sobie, jednak ja liczę na dublet red bulla
4
@msmsms Sidney Polak obiecał ze nie wzrośnie to nie wzrośnie-nie wierz w kłamstwa, a tak poważnie to przecież jest kolejny bezsensowny podatek tylko o ładniejszej nazwie - zamiast podatek jest opłata
1
Od 10:05 na HBO 2 lecą po kolei wszystkie części Władcy Pierścieni :)
Ostatnia część kończy się około 19.
Pewnie już koło 2 tygodni nie leciało :p
0
@Barca_Big_Moment Trincao do Wolves? Ten klub powinni przenieść do ligi portugalskiej.. :D
0
@Barca_Big_Moment któryś z ekspertów Mcenroe albo Becker mówił, że Djokovic ma dużo większe szanse z Nadalem na etapie półfinału niż w finale. I tak sobie myślę, że ta opinia może być trafiona. Jeśli Nadal awansuje do finału pokonując Djoka w 1/2 to obstawiam jednostronny finał z kimkolwiek by tam nie zagrał. Takie moje hipotetyczne rozważania
0
@chavez lapmard, Gerard, scholes. Też byli mocarni. Lista może być bardzo Długa
1
@GeneralXavi grywałem kilka lat temu jeszcze tak forfun ze znajomymi. Jeszcze z chęcią rakiety odkurzę :)
0
@Colon co to był za mecz.. Nieprawdopodobny. Jest w moim Top 10 finalow wielkiego szlema jakie widziałem
1
Ale tekst typu "nie wiadomo czy Roger wyjdzie na mecz następnej rundy bo czasu na regenerację ma niewiele" to powinien się komentatorowi odbić czkawka w momencie kiedy Roger zmiotłby z kortu tego Berretiniego
0
Co za piłka na 30:0 przy 6:5, kąt niesamowity
2
@MesQueUnClub96 w Paryżu w 5 secie nie ma tie breaku, chyba że to w końcu zmienili ale nic nie słyszałem o tym
1
@puyol_presidend5 Tsitsipas ma tylko Medvedeva w drabince z TOP 5.djoko nadal i Roger są razem w drabince
0
Dobra pytanie do streamingowcow. Gdzie sobie obejrzeć mecz nets - bucks? Z tego co spojrzałem to żaden canal+ nie pokazuje
0
@NaFazieHitman jaki nick
0
@Colon chyba w US Open 2019 z dimitrovem, ale mogę się mylic
1
@patrykzmc2000 pamiętaj, że klub może chcieć sprzedać piłkarza ale jeśli on nie chce odejść, a nie opłaca się zrywanie z nim kontraktu z racji wypłaty jakiegoś tam odszkodowania to taki piłkarz nie odejdzie.
1
Come on Roger! Po zwycięstwo :)
1
@kuz wczoraj miałem taki problem w 2 bajkach dla dzieci. Rozłączyłem tv z prądu i połączyłem od nowa z siecią i po problemie póki co
2
@sawyer00 skoro trzeci trener z rzędu nie widzi w nim zawodnika 1 składu a nawet zespołu to może faktycznie czas odejść na wypozyczenie/transfer z opcją pierwokupu, wiem że fachowcy la rambli są lepsi od jakiś valverdow czy innych koemanow/setienow ale dla mnie to on sam powinien iść gdzieś szukać minut aby jakoś się dalej rozwijać
5
@Quavosk tatuuje się tak samo jak gra - ani ładu ani składu :D
0
W tej konkretnej chwili kiepsko widzę awans Federera, bardzo bardzo średni mecz rozgrywa, ale trzeba docenić Niemca który od samego początku trzymie wysoki poziom i tak trochę tie-break 1 seta sam sobie zepsuł. Zapowiada się mecz przechodzący czasowo na niedzielę. Szkoda, że są puste trybuny
0
@masq bo chyba w Polsce na tym nie można się znać, to jest tak porypane ze brakuje przymiotników aby to opisać
1
@PatrychoO jeśli tak, to nawet nie widziałem takiej wypowiedzi ale jest to jak najbardziej logiczne, nikt pewnie razem z nim nie spodziewa się Bóg wie jakiego wyniku w RG-zwłaszcza patrząc na drabinkę turnieju. Wiem, Australię 2017 też miał nie wygrać jednak to są inne korty i inny turniej. No i 35 lat miał wtedy skończone a nie 39 a lada chwila 40
1
@PatrychoO wydaje mi się, że głównym powodem do startu w RG Rogera jest Wimbledon, będzie niedługo po RG a Szwajcarowi brakuje rytmu meczowego zwłaszcza w meczach do wygranych 3 setów. Im więcej spotkań zagra w RG tym moim zdaniem lepszy będzie w Wimbledonie. Tak sobie wnioskuję śledząc jego kariere kilkanaście lat
2
@maroon na pewno nie schodzi finansami z listy płac, Laporta pod jednym wzgladem jest jak każdy inny polityk - do koryta trzeba pchać swoich. Każdy na jego miejscu robiłby to samo, smutne ale prawdziwe
5
Mimo że pewnie od dobrych 15-16 lat oglądam i kibicuje Federerowi to aż żal tego w sumie jednego błędu w tie-breaku który dał setbola Szwajcarowi. Mega wyrownany set, a szwajcar-klasa, 39 lat, ponad rok bez gry i wygląda to fajnie. Wieczny props dla Rogera
2
@Kamilos84 z Samprasem na Wimbledonie... Piękne czasy