- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 592 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 592 Culés
12
Te szczegoly, ta psychika.
Final Wimbledonu 2009, Roddick wygrywa z Rogerem pierwszego seta, w drugim prowadzi w tiebreaku juz 6-2 i ma pilki setowe. Nagle robi sie tylko 6-5 Roddick dostaje latwiutka pilke na zabicie przy siatce i......... i nie trafia woleja, ktorego normalnie z zamknietymi by zamknal. Chybienie jego zycia. Moment, ktory ustawil cale spotkanie.
Sampras wydawal sie tez tym faktem byc zawiedziony.
@JimMorrisonFCB @mekston @kamilo0066 @budel17 @PatrychoO @michal26 @daniel32778 @puyol_presidend5 @Encore
0
@Colon Bywa panie kolego. Trzeba mieć psyche z żelaza przy takich sytuacjach. Federer, Novak czy Rafa ją mają dlatego tyle w swoich karierach wygrali.
0
@Colon co to był za mecz.. Nieprawdopodobny. Jest w moim Top 10 finalow wielkiego szlema jakie widziałem
1
@Colon zdecydowanie mecz niewykorzystanych szans Roddicka - w 5 secie też był bliżej przełamania Federera, ale też nie dał rady psychicznie. Roddick wygrał oba sety przełamaniami, a Federer wygrywał w tiebreakach.
Możliwe, że od strony sportowej to był nawet najlepszy mecz Roddicka w karierze, ale jednocześnie dotkliwa porażka.
Sampras nie dziwne - nie pamiętam dokładnie, ale to jakoś wtedy Federer nie bił właśnie rekordu Samprasa?
1
@mekston tak wtedy bil, Andy go Nawet przepraszał
0
@Colon to był jeden z lepszych finałów. Najlepszy jaki kiedykolwiek widziałem to pamiętny finał Djoko x Nadalem na AO w 2012. Ponad 5h. Na końcu im przynieśli krzesełka :D