1

Czas na EL Clasico w tenisie. Oby był ciekawy i wyrownany mecz. Nawet nieważne dla mnie kto wygra. Życzę wszystkim widowiska jak w AO 2012 :D

1

@KrwawiaceoczyVEB było nic nie szukałem

0

Ale TVP 4k na kanale 136 mnie zaskoczyło (platforma canal+), jednak Kurski czasem w coś pożytecznego umie zainwestować :D

1

Mam wrażenie, że ani Tsitsipas ani Zverev nie będą zbyt dużym wyzwaniem dla kogoś z dwójki Nadal-Djokovic. Strasznie są nieregularni i mają zbyt długie przestoje ze słabsza grą

0

@DaPidejpi u mnie zaćmione w 100% póki co :D

0

@nitey od AO 2020 minęło 16 miesięcy a nie 2 lata. I chyba w tourze są inni zawodnicy oprócz Rogera i Novaka. Nie wiem może jeszcze taki mało znany dopiero zaczynający karierę Rafael Nadal mógłby mieć szanse na bycie nr 1 :D

0

@Barca_Big_Moment Djokovic nie ma serwisu ani forehandu? To jakim cudem on jest ponad 320 tygodni liderem rankingu? To się są korty trawiaste gdzie serwis i forehand robią najwięcej roboty. Takim tokiem myślenia to Karlovic czy Isner musieliby po 5 razy wygrać RG. I jeszcze Roddick z 4 razy chociaż.

0

@lukaszbarca15 chyba Fake, byłoby napewno o tym głośno a nawet na głównej Interii czy WP nic o tym nie widziałem przy przeglądaniu porannej prasy

0

@Encore jak dzisiaj Grek nie pokona Rosjanina to chyba się załamie, stawiam Greka ale po wyrównanym meczu

1

@meteo100
Chyba jutro debel, wątpię żeby miała jutro 2 mecze grać. Nie na wielkim szlemie w tym etapie turnieju

7

Fajne widowisko. Czapki z głów dla Kostyuk, ale Iga pokazuje że jest mocarna w RG. Życzę jej sukceskow na miarę Nadala w Paryżu :D

0

@Walker tak, od 21.
Fani o 20.45 muszą opuszczac stadiony

8

@Mixtape niech zaczną w tv regularnie puszczać wyścigi konne albo walki kogutów to zobaczysz od czego są prawdziwi fachowcy :D

1

@sergio5 dobrze że to ten nic nie znaczący puchar a nie np potężny puchar Gampera, gdzie Barca co sezon broni tytułu :D

3

Ogólnie to fajny mecz. Iga łatwo mieć nie będzie, Kostyuk to taka trochę Iga z RG 2020. Jednak oby dzisiaj jej przygoda się zakończyła na meczu z Polką

0

@dmcteam no właśnie szkoda, ale cóż. Ogólnie Eurosport ma dobrych komentatorow. Czy do tenisa, snookera czy skoków narciarskich. Wydaje mi się, że są na poziomie

0

Ale ta Kostyuk ma niezłe przyłożenie zwłaszcza z backhandu.

2

@JimMorrisonFCB najlepszy duet dla mnie to: Karol Stopa i Lech Sidor

0

Katastrofa, wydaje mi się że to koniec emocji w tym spotkaniu i Nadal pójdzie spokojnie po swoje. Obym się mylił i jeszcze Sinner stawił jakiś opór

1

5:4 własny serwis i kupa w gaciach. Dopóki potentanci nie pozbeda się strachu to Nadal i Djokovic będą ich bić

0

@Colon niee, i niestety nie wiem o kogo może chodzić

0

@Colon athletic bilbao :D szczerze ciężko wskazać faworyta, może to Psg. Może w sumie Bayern coś by wystrugał

1

@Tomason Luka sam ten mecz wygra jak ta formę w każdej kwarcie utrzymie :D

0

Ale trojeczki siedzą fajnie jednym i drugim (Dallas-clippers)

0

@SaulGoodman chociaż czasami pojawia się tu jakis głos rozsądku :D

0

@VamosRakieta w sumie to ja nie rozumiem jak można dać się sprowokować w internecie komuś kogo strikte się nie zna, to ma jakieś znaczenie w życiu codziennym? Może jak ma i to pozytywne to też będę reagował agresja (wulgarne zdania na forum). Aczkolwiek dla mnie to delikatny absurd

14

Ale takiego składu na podium to chyba nikt nie wymyślił :D Baku jest najpiękniejsze w kalendarzu, tutaj na 1 okrążeniu działo się więcej niż w ostatnich 3 latach w Monaco :D

4

Coś pięknego hahaha Hamilton Out

0

Czemu mam wrażenie że Hamilton wygra ten wyścig..

2

Tak sobie oglądam tego Medvedeva i on bardzo mocno poprawił grę na ziemi. W porównaniu z zeszłym rokiem to jest bardzo duży progres. Fakt, nie gra z mocarzami tenisa póki co ale jeszcze rok temu na ziemi odpadał na starcie turniejów. Może namieszać w dolnej części drabinki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?