budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon tylko, że tego nie dokonał jakiś tenisista ubiegający się o fotel lidera rankingu typu nie wiem Thiem, Medvedev, Tsitsipas czy Zverev. Tego dokonuje gość, który w podobnym czasie co Rafa zakończy karierę. I chyba tylko zakończy dominację tych Panów w męskim tourze. Smutne ale chyba prawdopodobne
2
@ROBSSSON to zwróć uwagę na rytuał Nadala, to jest fenomen, najlepsze jest ustawianie butelek przy krześle :D
2
@PatrychoO uczyli się od Songo :D
0
@Yosemite liczę że Walia coś namiesza. Zresztą oby każdy mecz był ciekawy
1
Piękne jest to, że sobie nagrałem Nadala i Djokovica z racji oglądania tenisa, piłki i siatkówki w jednym momencie :D
0
@Vebrol podobno najpierw mówił to trener Novaka - Goran Ivanisevic. Ja myślałem że to jakiś Mcenroe albo inny Becker mówił ale ktoś tu mnie sprostował na forum
1
@daniel32778 no naprawdę, takie miałem pierwsze spostrzeżenia. I to trzeba kochać w sporcie - dopóki półka w grze wszystko może się zdarzyc
1
@Barca_Big_Moment kurła jak zabobon to 2027 finał z Federerem przegra :D
4
Mecz trwa 4h10 minut a Djokovic lata jak poparzony. Gość co ma 34 lata na karku. Guru przygotowania fizycznego. Co prawda to jest dopiero 2 zwycięstwo Serba nad Nadalem w RG ale pokazał jakim jest Tytanem Tenisa. To jest idealny przykład ciężkiej pracy. Taki Ronaldo tenisa. W moim przekonaniu i przy utrzymaniu obecnej formy naprawde nie zdziwię się jeśli Novak zgarnie wszystkie 4 szlemy w tym roku. To byłoby coś ogólnie niemożliwie szalonego, ale za to jakim jest dobrym tenisista życzę mu tego a jak :D
0
@Encore ale mam wrażenie że nadal kuleje, skorcze albo coś go może męczyć
2
@szymon351 i mają Nadal - 35 lat, a Djokovic - 34 lata
A kilku fachowców la rambli nie chcieli wijnalduma bo ma 29 lat i jest dziadkiem :d
0
@VenoM i właśnie teoretycznie te najmniej interesujace mecze okazują się najlepszymi. W takim turnieju trzeba oglądać wszystkie jeśli czas na to pozwala. Mimo że z tymi "gospodarzami" są niezłe jaja to obejrzę każdy mecz jaki będę mógł.
1
@PatrychoO a jednak pozwolili im zostać, w Polsce Malanowski i Partnerzy wraz z Rutkowskim wjeżdżaliby tam rozganiać towarzystwo :D
0
@mekston i cały czas zamykają japy niedzielnym kibicom mówiącym że jak sportowiec ma 30 lat to jest już dziadkiem
0
1h20 minut w secie i Panowie "dziadkowie" zaczynają tie-break 3 seta. Miazga
6
@pawelke3n i kurła człowiek to wszystko na raz ogarnia jedząc chipsy, pijąc piwo, sikając i paląc fajki w międzyczasie
0
@Barca_Big_Moment właśnie mnie się wydaje że Roger nigdy nie będzie miał psychiki Novaka i Rafy. Zresztą wszyscy trzej są niesamowici
1
Mając 30:0 Djokovic przegrał 4 punkty na własne życzenie. I to w tak ważnym gemie. Same złe wybory
0
@mekston i znowu przegrywa serwis, na dodatek na sucho
0
Panowie na korcie mają 34 i 35 lat. To jest niemożliwe na jakiej intensywności grają praktycznie od początku meczu. Ciekawe ile mają paliwa w baku i kto ma go więcej
0
1 set to jest deklasacja poziomu gry na korzyść Brazylii.
1
@Janas11224 no dla mnie to jest niepojęte, w życiu Anglia, Hiszpania Niemcy czy włosi nie powinni grać na swoich stadionach. Żart a nie euro, dlatego też mi oni strasznie wisi i powiewa
0
@derlysy1979 lekko, ale dzisiaj na spokojnie aby piwerko wjeżdża
0
Chyba będzie szybkie odłamanie
1
@MesQueUnClub96 jęk to jest +6 do siły
0
@Lordzi ja go lubię, nr 1 to Federer z moich ulubionych a później lubię Wawrinke/Djokovicia i Nadala
2
1 set na straty, kluczowy będzie początek drugiego jeśli tam Novak nic nie zdziała i szybko odda podanie to będzie po meczu.
0
@Encore właśnie chyba to jest jego największy problem, w latach 2011-2016 Djokovic był tak mocny mentalnie że to aż było niemozliwe, a teraz miękka faja z niego
0
Zaczyna to pachnieć powtórką finału z 2020. Przynajmniej może się uwiną do meczu Włochy-Turcja :D
1
@Encore ale Co Novak popsuł to jego :D