0

@BorzyKrzys kupuj namysłów pils. Mają w promocji za 2.19 :D

2

@Chakalaka jem mięso, bez przesady nie tam 5 razy w tygodniu ale 1-2 razy. I nie wyobrażam sobie dań zupełnie bez mięsa. Dla mnie to nie istnieje. Chociaż tak poważnie na 7 obiadów w tygodniu - 5 jem weganskich

1

@PatrychoO startuje o 21. Maks 5-10 min opóźnienia na rozgrzewke

0

@daniel32778 zwłaszcza, że w kolejnych meczach udowadnia, że to raczej nie był przypadek. Chociaż jak wiadomo Muguruza nie była w 100% zdrowa i gotowa do gry. Mimo wszystko szacun dla Ukrainki

0

@Lisek lekko, odrazu w to wchodzę

1

@PanZagadka hahaha najlepsza gra ever

0

Z 19:16 dla Polski na 20:24 dla Rosji. Końcówkę zmiazdzyli

1

@Comentateiro Sidney Polak sprzedałby ja Niemcom. Przecież i tak by nie podrożała..

0

To nie będzie spacerek dla Igi, będzie musiała dać coś z wątroby żeby awansować dalej

0

@Chaoss będzie blisko, ale jak dla mnie nie ma takiego jasnego faworyta. Leclerca nawet nie wykluczam z włączenia się do walki

0

@baster82 po Djokoviciu na centralnym

4

@Chaoss jeden z najdziwniejszych a na pewno najdłuższy jaki widziałem :D

1

Zakręt nr 15 gwarantem emocji w Baku. :D może być ciekawie

1

@Transu96 najlepszego, ja za moment wchodzę niestety w erę z "trójką" z przodu :D

1

@michal26 pięknie się kobiety uganiają po korcie, a ta Badosa to nawet atrakcyjna dziewucha

3

Śliwka powinien nazywać się Kiwka

1

@K0stek jest na Polsat Sport Premium 1

0

@Ghotti na to wpływa dużo czynników: wiek auta, długość leasingu, wysokość wykupu i wpłaty własnej. Strasznie nieregularne są kwoty/procenty leasingu

0

@Ghotti nie, ale niedawno brałem leasing i jestem w trakcie załatwiania kolejnego więc jak nie za trudne pytania to coś tam się dowiedziałem ostatnio więc może mogę pomóc

3

@Sulimo oczywiście, i nawet za 20 lat wstecz też trzeba żulić

1

@John_Doe a tam, skromnie ze 2-3 łyczki :D

7

Czy czteropak, ćwiartkę i lampkę wina mozna podpiąć pod triathlon? To w myśl Sidneya będę miał szansę na parę groszy :D

5

@PatrychoO no i Jasiu Kapela mu weźmie opodatkuje na 90% i gitara, 130 zł na tabletki na nadciśnienie mu zostanie

0

@takisobiektos w końcu coś się dzieje w tym spotkaniu

1

Janek, ja jestem cały czas w sieci :D haha

0

@Wujto to było do 15 minuty hejtparku

19

Oficjalnie, jak dla mnie Sidney jest większym dzbanem od Kapeli. Kapela w moich oczach wyglądał na niepoczytalnego co nie wie o czy pitoli. A ten wygląda jak normalny gość a pierdzieli takie głupoty ze po prostu nie wiem jak to określić. Konkurs na dzbana roku w hejt parku trwa w najlepsze

1

@BartaxXx haha ale stoisz na cienkiej linie nad przepaścią :D +1 byczq

1

Hahahahaha co tu się odjaniepawla

1

@clyde haha taktyk :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?