budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys kupuj namysłów pils. Mają w promocji za 2.19 :D
2
@Chakalaka jem mięso, bez przesady nie tam 5 razy w tygodniu ale 1-2 razy. I nie wyobrażam sobie dań zupełnie bez mięsa. Dla mnie to nie istnieje. Chociaż tak poważnie na 7 obiadów w tygodniu - 5 jem weganskich
1
@PatrychoO startuje o 21. Maks 5-10 min opóźnienia na rozgrzewke
0
@daniel32778 zwłaszcza, że w kolejnych meczach udowadnia, że to raczej nie był przypadek. Chociaż jak wiadomo Muguruza nie była w 100% zdrowa i gotowa do gry. Mimo wszystko szacun dla Ukrainki
0
@Lisek lekko, odrazu w to wchodzę
1
@PanZagadka hahaha najlepsza gra ever
0
Z 19:16 dla Polski na 20:24 dla Rosji. Końcówkę zmiazdzyli
1
@Comentateiro Sidney Polak sprzedałby ja Niemcom. Przecież i tak by nie podrożała..
0
To nie będzie spacerek dla Igi, będzie musiała dać coś z wątroby żeby awansować dalej
0
@Chaoss będzie blisko, ale jak dla mnie nie ma takiego jasnego faworyta. Leclerca nawet nie wykluczam z włączenia się do walki
0
@baster82 po Djokoviciu na centralnym
4
@Chaoss jeden z najdziwniejszych a na pewno najdłuższy jaki widziałem :D
1
Zakręt nr 15 gwarantem emocji w Baku. :D może być ciekawie
1
@Transu96 najlepszego, ja za moment wchodzę niestety w erę z "trójką" z przodu :D
1
@michal26 pięknie się kobiety uganiają po korcie, a ta Badosa to nawet atrakcyjna dziewucha
3
Śliwka powinien nazywać się Kiwka
1
@K0stek jest na Polsat Sport Premium 1
0
@Ghotti na to wpływa dużo czynników: wiek auta, długość leasingu, wysokość wykupu i wpłaty własnej. Strasznie nieregularne są kwoty/procenty leasingu
0
@Ghotti nie, ale niedawno brałem leasing i jestem w trakcie załatwiania kolejnego więc jak nie za trudne pytania to coś tam się dowiedziałem ostatnio więc może mogę pomóc
3
@Sulimo oczywiście, i nawet za 20 lat wstecz też trzeba żulić
1
@John_Doe a tam, skromnie ze 2-3 łyczki :D
7
Czy czteropak, ćwiartkę i lampkę wina mozna podpiąć pod triathlon? To w myśl Sidneya będę miał szansę na parę groszy :D
5
@PatrychoO no i Jasiu Kapela mu weźmie opodatkuje na 90% i gitara, 130 zł na tabletki na nadciśnienie mu zostanie
0
@takisobiektos w końcu coś się dzieje w tym spotkaniu
1
Janek, ja jestem cały czas w sieci :D haha
0
@Wujto to było do 15 minuty hejtparku
19
Oficjalnie, jak dla mnie Sidney jest większym dzbanem od Kapeli. Kapela w moich oczach wyglądał na niepoczytalnego co nie wie o czy pitoli. A ten wygląda jak normalny gość a pierdzieli takie głupoty ze po prostu nie wiem jak to określić. Konkurs na dzbana roku w hejt parku trwa w najlepsze
1
@BartaxXx haha ale stoisz na cienkiej linie nad przepaścią :D +1 byczq
1
Hahahahaha co tu się odjaniepawla
1
@clyde haha taktyk :D