budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Djokovic w finale z Nadalem w ATP 1000 w Rzymie. Serb jednak dzisiaj ciężki półfinał z Sonego i rano 2 długie sety z Tsitsipasem. Oby udało się odbudować kondycję bo nie chciałbym obejrzeć finału podobnego do tego w Paryżu w zeszłym roku. Ich mecze to kapitalne klasyki. Oby jutro było podobnie. @mekston @JimMorrisonFCB @Encore jak typujecie?
0
@LeoMessiah bez kredytów myślę że około 5-6k to spoko,z kredytami to tak raczej minimum 8-9k żeby sobie spokojnie żyć bez zbędnego oszczędzania od 1 do ostatniego
0
@Encore raczej Juve
0
Torino rozkłada nogi żeby juve na złość zrobić czy co tam się wyprawia? :p
5
Ale tekst "były wychowanek Realu Madryt" to jest poezja. Tzn, że rok temu piłkarz był wychowankiem Realu a dzisiaj już nie jest? :D
5
@GeneralXavi w końcu widzę że ktoś podziela moje zdanie odnośnie strasznie haotycznej gry Puiga. Wprowadza po prostu haos na boisko i nic więcej
1
@MatiFCB2000 dziadkowie nic bo mieli od poczatku Pfizera ustalonego, matka czekała chyba coś koło 7 dni
1
@Mario96w ale szczerze zszokowany byłem o ile szybszy był Hamilton na pośredniej mieszance od Bottasa i Verstappena. 5 sekund po 1 zmianie odrobil do Verstappena na 4 okrążeniach. A na miękkich mieli bardzo zbliżone tempo. Po 2 zmianie opon u Hamiltona to już w ogóle nie było co zbierać, ale tam można to było tłumaczy świeżym kompletem. Jednak Mercedes i Hamilton cały czas są przed Maxem i Redbullem. Wczoraj ich zgwałcili doborem strategii
0
@jeyx77x szczerze wątpię że jakoś mocno spadnie, xbox one kupiłem w 2017 z Fifa 17 i 2 padami za 1700 zł, w roku 2020 z Fifa 20 i 2 padami widziałem za 1600 więc teoretycznie za bardzo nie potaniał
4
@Kengo biorąc pod uwagę bezpośredni stosunek spotkań z Realem i Atletico to Barca i tak ma fart że cały czas jest w grze o mistrza. A teoretycznie niedawno była zależna od siebie.
0
@RobiS z tego co mi wiadomo ten Pfizer ludzie biorą najchętniej, u mnie matka (60 lat) i dziadkowie(84 lata) przyjęli po 1 dawce Pfizera i oprócz bólu ramienia w dniu szczepienia i minimalnie podwyższonej temperatury to nie spotkalo ich nic niepokojącego
2
@Gonzo349 i to jest pozytywny news
1
Real w pape i juve też. To byłby wieczór idealny. Póki co jest to możliwe
3
Ale ledwo został Rakitic zjechany na La rambli za podania do tyłu to proszę, podanie do przodu głowa i cyk asysta :D
0
@Cwaniak4 ja tam odpalam tylko jak spada powiadomienie z flashscore, lecę z LOTR na tvn7
0
@kempnou oglądam na eleven, ale też za dużo alternatyw nie ma z polskim komentarzem, dzisiaj akurat można było sobie obejrzeć na Polsacie z komentarzem Borowczyka. Takie czasy dziennikarskie nastały niestety
0
I znowu zwycięstwo Hamiltona. Inaczej tego nie widzę
0
@Transu96 jeszcze Wijnaldum
0
Hamilton ale ciśnie na pośrednich. Zaraz będzie tuż za Maxem. Szansa na jakąś walkę
1
W tym wyścigu chyba wszystko rozegra się w boksach. I w jakim momencie kierowcy wyjadą po zmianie opon. Troszkę nudno dzisiaj ale cóż oglądamy dalej :p
1
@Nieznajomy porobił Bottasa jak amatora. Ale bottaas jak dla mnie to strasznie średni kierowca. Taki przygarnij, nie będę robił Lewisowi problemów
6
Max jest piękny w tej formule. Pięknie walczy
0
@Encore najgorsze jest to, że z braku innych ciekawych opcji będzie to pewnie oglądane :D chociaż leciało 2-3 tygodnie temu na HBO i też oglądałem :p
1
@Ratamahatta wydaje mi się, że taki mecz pokazuje jak bezsensowna jest taktyka pseudo klepania po obwodzie. Jak się nie zmieni ten wymuszony styl gry Barcelony to coraz gorzej to będzie wyglądać, piłka nożna ewoluuje każdego roku, a gra barcy wydaje się że idzie do tyłu a nie do przodu.
3
Chelsea w krótkim czasie pokonało City 2 razy w 2 meczach. Ciekawy jestem finału LM, ale wygrają czy przegrają to Tuchel i tak odwala niezłą robotę.
5
@MesQueUnClub96 tak
1
@KapiFCB dać 2 sezon koemanowi, a jeśli zmiana to Hansi Flick
1
@LionelM95 jeszcze 3
0
@Elosek życzę mu tego, zasługuje na to jak prawie nikt
5
Lewy łatwo, aż będzie szkoda jeśli nie pobije Mullera. Ta kontuzja zaważy na tym jeśli rekordu nie pobije.