1

@zadafcb ale będzie walka w Q2. Różnica między 1 a 15 w Q1 bardzo mocno się zmniejszyła względem chociażby poprzedniego sezonu

1

@Chakalaka zasadniczo jestem za Wilsonem ale nawet jak Murphy wygra to też nie będzie źle, powinna być ciekawa 4 sesja

1

@Coutinho007 Wilson a w drugim Bingham, gra Selby'ego to jak autobus Mourinho

0

@mekston w końcu udało mu się zatrzymać serię Binghama. Bardzo ważne 2 partie przed nami

1

@Encore CITY , Bayern, PSG i chyba Liverpool i tak myślę że ta Chelsea ma też bardzo mocną kadrę ale tutaj mocno dyskusyjna sprawa

1

@David_Beckham Hansi Flick albo Thomas Tuchel

2

Ale Bingham zniszczył Selby'ego w tej sesji. Pięknie gra Stuart. Czas na szybki prysznic i kolejne 4 framy

0

@!34RC3!_0N4 oj szczerze nie wiem. Dawno nie oglądałem nic przez internetowe streamy. Eurosport player można wykupić w każdej chwili ale nie wiem ile to kosztuje

1

@!34RC3!_0N4 Eurosport 1

0

@koksik2700 do dzisiaj na pamięć, zresztą jak 75% jego twórczości :)

2

@Chakalaka bilans pecha i szczęścia i tak zawsze równa się 0. a teraz nawet u Binghama na + jest

1

@Chakalaka idzie jak przecinak, to jest gra która się podoba

2

Pachnie atakiem na maksa Binghama

1

@Chakalaka piękne podejście Binghama. Liczę na wyrownany mecz do samego końca i najlepiej Decidera jutro popołudniu

0

Czyżby dwa angielskie finały a nawet trzy? Nie jest to niemożliwe. City z Chelsea w LM i United z Arsenalem w lidze Europy a później superpuchar. Ale to byłby cios dla takiej hiszpańskiej piłki.

0

@clyde za dużo na klatę nie bierz, no chyba że jest słusznych rozmiarów :D

0

@Kosteq73 chyba nie może. Można zrobić 5 zmian ale w przy 3 okazjach. A zrobił 3 zmiany przy 3 okazjach. Nie mam pewności ale chyba tak jest

0

Wszyscy tutaj jadą po Roberto ale tak naprawdę to ja myślę, że nikt oprócz Busquetsa, ewentualnie Griezzmanna i Messiego (za 1 połowę) nie powinien być chwalony. Wszyscy zagrali kupę i w obronie i w ataku. 2 połowa to po prostu dramat i stojanov na maksa. Zero pomysłu na grę z zespołem który się bardzo głęboko broni. Szkoda, ale ja bym nie wieszał psów na jednym Roberto tylko na całej drużynie. Zmoczyli i tyle, na chu* drążyć temat :D

Tymczasem 3 wymuszone zmiany w Romie. Co tam się wydarzyło. Od 38 minuty brak możliwości zmian ma trener zespołu z Rzymu

0

Emery chyba się stęsknił za wygraniem Ligi Europy

0

@Messibestplayerintheworld mnie się wydaje że mocno, wszystko co leci w światło bramki kończy się golem dla rywali od bardzo długiego czasu

1

@Pilka_jest_okragla tak za bardzo bym tutaj umtitiego nie winił. On powinien być odpowiedzialny za tego piłkarza na 17 metrze

0

@LuisSalvano niestety kolego ślę Barcelona jest zależna od Realu a nie od siebie :(

2

@PartidarioCatalan gra się 90 minut a nie 3 czy 4 doliczone

11

Ale tak sobie myślę czy ter stegen ma takiego pecha czy po prostu nie ma szans na interwencję? Wszystko co leci w bramkę od 15 meczów to wyciąga z siatki. Nie pamiętam meczu z jakimiś mega dobrymi interwencjami Niemca. Nie osądzam tylko tak się zastanawiam

1

Ogólnie mocno średni mecz, chyba zmęczenie materiału zaczyna dawać znać o sobie. Busi top, griezzmann bardzo dobrze. Solidny umtiti. Byle nie byłza duży stojanov w 2 połowie

1

Busquets ostatnio to absolutny top

1

@Chakalaka nie wiem czemu ale czuję niespodziankę i awans Binghama. Do tego Wilson i jestem szczęśliwy :D narazie Panowie łeb w łeb

1

@Colon Farben lehre & gutek - anioły i demony
Bardzo lubię takie klimaty ala Woodstock ostatnimi czasy


3

@izabella Real, za to że mimo różnych przygód,kontuzji i innych przeciwności losu potrafiliby wygrać te rozgrywki. I to ewentualnie 14 raz. Niesamowite

3

Piłka nożna jest piękna. Kilka minut padają 2 bramki i jak to się wszystko diametralnie zmieniło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?