budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb ale będzie walka w Q2. Różnica między 1 a 15 w Q1 bardzo mocno się zmniejszyła względem chociażby poprzedniego sezonu
1
@Chakalaka zasadniczo jestem za Wilsonem ale nawet jak Murphy wygra to też nie będzie źle, powinna być ciekawa 4 sesja
1
@Coutinho007 Wilson a w drugim Bingham, gra Selby'ego to jak autobus Mourinho
0
@mekston w końcu udało mu się zatrzymać serię Binghama. Bardzo ważne 2 partie przed nami
1
@Encore CITY , Bayern, PSG i chyba Liverpool i tak myślę że ta Chelsea ma też bardzo mocną kadrę ale tutaj mocno dyskusyjna sprawa
1
@David_Beckham Hansi Flick albo Thomas Tuchel
2
Ale Bingham zniszczył Selby'ego w tej sesji. Pięknie gra Stuart. Czas na szybki prysznic i kolejne 4 framy
0
@!34RC3!_0N4 oj szczerze nie wiem. Dawno nie oglądałem nic przez internetowe streamy. Eurosport player można wykupić w każdej chwili ale nie wiem ile to kosztuje
1
@!34RC3!_0N4 Eurosport 1
0
@koksik2700 do dzisiaj na pamięć, zresztą jak 75% jego twórczości :)
2
@Chakalaka bilans pecha i szczęścia i tak zawsze równa się 0. a teraz nawet u Binghama na + jest
1
@Chakalaka idzie jak przecinak, to jest gra która się podoba
2
Pachnie atakiem na maksa Binghama
1
@Chakalaka piękne podejście Binghama. Liczę na wyrownany mecz do samego końca i najlepiej Decidera jutro popołudniu
0
Czyżby dwa angielskie finały a nawet trzy? Nie jest to niemożliwe. City z Chelsea w LM i United z Arsenalem w lidze Europy a później superpuchar. Ale to byłby cios dla takiej hiszpańskiej piłki.
0
@clyde za dużo na klatę nie bierz, no chyba że jest słusznych rozmiarów :D
0
@Kosteq73 chyba nie może. Można zrobić 5 zmian ale w przy 3 okazjach. A zrobił 3 zmiany przy 3 okazjach. Nie mam pewności ale chyba tak jest
0
Wszyscy tutaj jadą po Roberto ale tak naprawdę to ja myślę, że nikt oprócz Busquetsa, ewentualnie Griezzmanna i Messiego (za 1 połowę) nie powinien być chwalony. Wszyscy zagrali kupę i w obronie i w ataku. 2 połowa to po prostu dramat i stojanov na maksa. Zero pomysłu na grę z zespołem który się bardzo głęboko broni. Szkoda, ale ja bym nie wieszał psów na jednym Roberto tylko na całej drużynie. Zmoczyli i tyle, na chu* drążyć temat :D
Tymczasem 3 wymuszone zmiany w Romie. Co tam się wydarzyło. Od 38 minuty brak możliwości zmian ma trener zespołu z Rzymu
0
Emery chyba się stęsknił za wygraniem Ligi Europy
0
@Messibestplayerintheworld mnie się wydaje że mocno, wszystko co leci w światło bramki kończy się golem dla rywali od bardzo długiego czasu
1
@Pilka_jest_okragla tak za bardzo bym tutaj umtitiego nie winił. On powinien być odpowiedzialny za tego piłkarza na 17 metrze
0
@LuisSalvano niestety kolego ślę Barcelona jest zależna od Realu a nie od siebie :(
2
@PartidarioCatalan gra się 90 minut a nie 3 czy 4 doliczone
11
Ale tak sobie myślę czy ter stegen ma takiego pecha czy po prostu nie ma szans na interwencję? Wszystko co leci w bramkę od 15 meczów to wyciąga z siatki. Nie pamiętam meczu z jakimiś mega dobrymi interwencjami Niemca. Nie osądzam tylko tak się zastanawiam
1
Ogólnie mocno średni mecz, chyba zmęczenie materiału zaczyna dawać znać o sobie. Busi top, griezzmann bardzo dobrze. Solidny umtiti. Byle nie byłza duży stojanov w 2 połowie
1
Busquets ostatnio to absolutny top
1
@Chakalaka nie wiem czemu ale czuję niespodziankę i awans Binghama. Do tego Wilson i jestem szczęśliwy :D narazie Panowie łeb w łeb
1
@Colon Farben lehre & gutek - anioły i demony
Bardzo lubię takie klimaty ala Woodstock ostatnimi czasy
3
@izabella Real, za to że mimo różnych przygód,kontuzji i innych przeciwności losu potrafiliby wygrać te rozgrywki. I to ewentualnie 14 raz. Niesamowite
3
Piłka nożna jest piękna. Kilka minut padają 2 bramki i jak to się wszystko diametralnie zmieniło