La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

5

Pierwszy frame trzeciej sesji dla Stuarta Binghama. Mistrz świata z 2015 roku wbił breaka w wysokości 131 punktów.


1

@Chakalaka Kto ma obecnie najwyższego breaka w turnieju, wiesz może?

1

@Chakalaka piękne podejście Binghama. Liczę na wyrownany mecz do samego końca i najlepiej Decidera jutro popołudniu

1

@TheHeisenberg Shaun Murphy, 144 punkty.

1

@Chakalaka Dzięki :) Ja żałuję, że McGillowi się nie udało przy tym podejściu na maksa... :/

2

@TheHeisenberg
Oprócz McGilla również Higgins atakował maksa. Niestety źle spozycjonował białą na czarną po ostatniej czerwonej.

1

@Chakalaka Dla McGilla byłby to pierwszy maks w karierze, w dodatku w MŚ i to przeciwko Sullivanowi, gdzie nigdy nikt przeciwko niemu nie wbił maksa na MŚ... Tym bardziej szkoda.

0

@TheHeisenberg Pełna zgoda.

1

@Chakalaka to też było ultra blisko - potem już by miał snookerowe przedszkole. Mógł zrobić maxy w dwóch kolejnych MŚ - 2x w 2 rundzie i 2x odpadając na tym etapie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?