0

@bari_94 wiem, nawiązałem półżartem do podatku Pana Kapeli w wysokości 90 % :)

9

@zaba107 a kto bogatemu zabroni. Najwyżej go opodatkuja na 90% i kasa na kulturę pójdzie :D

1

@Yosemite a co to za Ronnie Ferrari u nich gra? :D

3

@magic10 Ronaldinho, Neymar , Villa, Henry, jeszcze w sumie Rivaldo nie umiem wybrać najlepszego

1

@Yosemite i standard: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor :D

1

@Chaoss przyjął kasę, którą sam chciałby opodatkować na 90%. Trochę mi go żal, w sumie nie wiem czy jest chory czy co, ale naprawdę wyglądało to strasznie kiepsko. Wczoraj aż mnie irytował swoimi bezsensownymi próbami sklejania jakiegokolwiek zdania. Dzisiaj rano po prostu zrobiło mi się go najzwyczajniej w świecie szkoda, co nie oznacza że sam sobie nie jest winny

1

@SaulGoodman oj tak byczq

1

@Koors no właśnie tak mega sensownie mówi, pykne sobie całą dyskografię bo tak naprawdę tylko kilka kawałków przesłuchałem

11

Fajnie się słucha gadki tego Kękę. Przyjemny hejtpark ze Smokiem

2

https://www.facebook.com/StanWawrinkaOfficial/videos/888807561904184/
Ale by sobie człowiek takiego Stana Wawrinke z lat 2013-2016 zobaczył
Rece same składały się do oklaskow
@Colon @Encore @JimMorrisonFCB @mekston i inni zainteresowani

0

@tristan87 w 2 godziny? Też tym chciał, chociaż raz w miesiącu taki strzał :D

9

Gonciarz był mocny, ale cholera naprawdę tego gościa będzie ciężko pobić.

0

@pt9 ja, męczarnia niezła ale oglądam

1

Hahahaha Stano: ja wyjeżdżam na obwodnicę a tam nikogo nie ma
Hahaha skisłem

0

@tristan87 tylko jak już mu zapłacisz za "towar" to dopilnuj żeby dealer oddał 90% kasy od Ciebie w podatku

1

@wyjasniecie hahaha, złoto nie widziałem tego

9

Kapela trochę Smeagola z LOTR przypomina :D zarówno z wyglądu jak i z poziomu konstruowania zdań

0

Hahahaha
Jesteś tak samo niemiły jak zawsze :D

0

Nie no jasny gwint, aż mi się wymiotować chce jak słyszę głupie pierniczenie tego typa u Stanowskiego. Gonciarz przy nim to top topów

0

@Odcinkowy z tego co kojarzę to Guardiola dość wyraźnie powiedział że nie wróci do Barcelony w roli trenera 1 zespołu. I to dość dobitnie. Jego powroty do Barcy tworzą sagę jak powroty Neymara

1

0

@kryhaa Gerard moreno i bruno

0

@clyde ja w sumie to idę na Jarocin :D będę, chętnie się spotkam w jakimś umówionym miejscu większą ekipą z LA rambli :D

7

Jak będziemy do siebie mówić "per Pan" to chętnie przyjdę, Korwin wygrał

1

@blaugrana1980 lepiej przeczytaj w Google bo na la rambli może być Bogiem, doktorem albo zwykłym szachistą

1

Mentzen na 1:1 w pojedynku z wielkim Stano! :D ale Krzysiek zaorany

0

@Colon piękne słowa, kapitalny tenisista, ile to człowiek ma szczęścia że może żyć w czasach takich hegemonów w piłce nożnej czy właśnie tenisie. A za rogiem czai się już RG.

0

Fabian ruiz to jest chyba w juve podpisany. Sabotuje aż miło

0

@msmsms spartoli

0

@tomek8756 kara śmierci poprzez tortury/wolny prąd, żeby poczuł taki ból który go zmusi do błagania o śmierć. Inaczej nie będzie poprawy nigdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?