0

@masq druga polowe oglądałem myjąc podłogę w domu a później wieszałem z żoną pranie, za wiele nie straciłem w sumie :D

0

Nie chcieli wygrać. Grają po prostu padake przez 85% sezonu. Kilka fajnych spotkań się trafiło i tyle. Atletico też nie zrobiło wiele żeby wygrać ten mecz ale po nich akurat można było się tego spodziewać. Trudno, na początku trzeba liczyć jutro na Seville a potem się zobaczy czy będzie sens na coś liczyć

2

Messi ma chyba piłkę meczową

0

@Pogba nikt go tu nie wyzywa, tylko na takim poziomie chyba można podnieść głowę i spojrzeć gdzie są koledzy a nie na oślep do bramkarza. Nic więcej tutaj nikt nie wymagał

1

Dest nawet głowy nie podniósł

2

Kolejny mecz z klasowym rywalem i kolejny stojanov i dno. Fakt że jest druga połowa jeszcze ale ciężko uwierzyć że obraz gry ulegnie jakiejś drastycznej zmianie

4

Busquets w 2021 jest w niesamowitej dyspozycji.

1

@Barca1992 dzisiaj na RMF-ie o 18 jakaś głupkowata baba mówiła, że szczepienie dla pełnoletnich powinno być obowiązkowe, obowiązkowo to ja bym ją w Auschwitz zamknął na dwutygodniowy 6-miesięczny lockdown

5

Leicester nie chce grac w LM :p

1

@tobiasson92 niezły hardcore 3 mecze w 4 dni

1

@Witekk10 dla mnie naprawdę nie ma to różnicy kto wygra, oczekuje jedynie dobrego meczu a nie takiej śmiesznej przepychanki jak obie ekipy zaprezentowały w 1/2 finału pucharu Anglii

1

Psg zwolniło Tuchela aby dać drużynie nowy bodziec na drugą część sezonu, tylko nie pomyśleli, że taki bodziec dadzą Chelsea, która wzięła Tuchela do siebie. Niezły paradoks :D

0

@BlaseR9 ewidentnie to jest faul azpilicuety. Nie wiem nad czym tu się zastanawiać

0

Kurde no w końcu...

1

@kuz Alba znaleziony na bank

0

@avanes to byłby tartak psychologiczny dla rywali

0

@PuszkinFan ponoć 1,5

1

Jest Ramos, szanse na farfocla w 94 minucie są duże.

0

Veratti to mentalny Yeti. 0 mózgu

0

@DonMatteo901 Legia jest lepsza - już są mistrzami swojego kraju, przypadek? Nie sądzę. Za rok Czesiu ze swoim Pekhartem rozniosą LM w mak. Szczęście, że tej superligi nie będzie bo Jędrzejczyk by tam brylował aż miło.

0

@itmustbejoke haha, trochę Ci wyszło :D

1

@Danchos Kowalski & Niedzielan

0

@Borneo grają piach ale są w 1/2 finału LM i w bardzo dobrej pozycji do zdobycia mistrza Hiszpanii

1

@Chakalaka aż się wierzyć nie chce ze to taki przypadkowy zbieg wydarzeń, wygląda jak nieźle napisany scenariusz :)

2

@Volcano ostry od co najmniej 18 lat niezmiennie

1

@TSWKRK nawet nie chodzi że coś zawala, bardziej chodzi o to że 90% strzałów celnych kończy się golem. Nie pokazuje już tych spektakularnych, intuicyjnych interwencji. Baa w większości goli nawet nie reaguje i rozkłada ręce. Jeśli bramkarz nie próbuje interweniować to jak ma coś obronić?
Ale w sumie akurat gol z różnego dla valencii głównie przypisałbym matsowi.

1

@marcin000019 też decyzja była szybko podjęta i błyskawiczną realizacja bo to naprawdę były śmieszne pieniądze jak teraz człowiek patrzy co się dzieje na rynku.

1

@marcin000019 dokładnie tak jest, pomyśleć że ja 4 lata temu dałem za dom 2600 za m2. W tej chwili w moich okolicach to minimum 4500

2

@AlexDark00 jeżeli kupuje dla siebie aby w nim mieszkać to się opłaca, jeśli kupuje aby wynajmować to nie w tej chwili

0

@DonMatteo901 ale z jakim impetem iniesta w nich wpadł na murawie. Dembele by się złamał na 3 miesiące

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?