budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leicester też nie chce grac w LM
Aguero x2
8
Bottas ciśnie nieźle, może to że w tym wyścigu ma Hamiltona kilka pozycji za sobą i nie musi pracować dla niego to na niego wpłynęło? Kto wie. Nie jest bez szans na zwycięstwo
0
Ale szkoda Charlesa, ale to otwiera drogę Maxowi do być może zwycięstwa, oby. A przy słabszym występie Hamiltona może dać Maxowi nawet prowadzenie w MŚ
1
@kamiVeB coś pięknego, super mecz, czas na clippersów
1
Werner jaka radość a tu cyk, zapomniał o varze i golz ręki nieuznany :D
0
@LeoMessi1994 nic, kibicowałbym dalej, moje zdanie czy zachowanie i tak nic nie zmieni
1
@Yosemite ale miazga, te ostatnie 2 Trumpa chyba najlepsze
0
@Encore de jong a 3 ustawiłbym busquetsa, następnie griezz/alba
0
@aldewir no właśnie, zapomniałem o Anglii, tylko w Niemczech z top5 wszystko się chyba wyklarowało
2
Ale się szykuje ostatnia kolejka we Francji, Hiszpanii i Włoszech. To jest jeden z najdziwnieszych sezonów piłkarskich jakie pamiętam i to w tyłu krajach
0
@Salchent nie muszę, Valladolid aby mieć jakiekolwiek nadzieję na zostanie w Primera muszą grać o 3pkt i zrobią to u siebie, a Villarreal jednak zagra na madryckim orliku, wcale się nie zdziwię jak materace to po prostu spartolą i zostaną memem tego sezonu jak nie dekady
1
@mekston no i to Lille we Francji. Nie wiadomo co oglądać
0
@Salchent skąd masz taką pewność? Bo jak patrzę na układ tabeli to prędzej Atletico się potknie na Valladolid walczącym o życie niż Real na villarealu
0
Czyżby alisson dał LM Liverpoolowi? Bardzo możliwe
4
Kurde przecież ten ręcznik w barcelonie nie potrafi się rzucić? Co on odpierdziela od jakiegoś czasu? Jak można było się chociaż nie rzucić w kierunku strzału i dać sobie możliwość jego wybronienia. Po prostu dramat
0
@xkikutx Roberto jest jaki jest ale taktycznie ogarnia, a Puig sieje tylko zamęt na całej długości boiska bo on lata wszędzie jak na orliku
0
Iga w 19 minut 6:0 a panowie sobie 2:1 dopiero ugrali :D
0
@ranger3120 polsat sport extra
0
Trzeba mieć nadzieję, że panowie grający o 17 zapewnia emocje którymi obdzieli się te 2 finały :D
1
To co rowerek w finale? Zapowiada się 6:0 6:0
0
@Quavosk chyba nawet dzisiejsze zwycięstwo da jej top10 ale nie jestem pewien
0
@Quavosk myślę że pierwsze 3 gemy w 2 secie pokażą czy mecz się troszeczkę przedłuży czy to może będą okularki dla Pliskovej
2
W 1 secie gwałt Igi na Pliskovej. Inaczej się tego nie da opisać
0
@Chaoss canal + sport
1
Iga świetny początek, oby tak dalej
2
@Eric_Abidal_22 czyli Ty należysz do grupy która zarabia dużo, ja tu nikogo do niczego nie przydzielam poprostu pisze jak ja to widzę jeśli, jeśli zarabiasz 10x tyle co tata zakładając że on ma nawet najniższa krajowa to zarabiasz co najmniej 20tys. To faktycznie przy tym 1000 zł to nie jest jakoś mega dużo i oczywiście gratuluję (nie zazdroszczę tylko gratuluję) . Tylko że miałeś obniżki wynagrodzenia w pracy i to jest jednak trochę inna sytuacja bo zarabiałeś mniej, a ja teraz zarabiając tyle samo będę miał mniej do siebie bo mnie zniszczą podatkami. O to tutaj chodzi
1
@pt9 jeśli dla kogoś 1000 to nie jest dużo to są 3 opcje: kłamie na forum aby sobie podbić renomę wśród e-ziomków, udało mu się w życiu i zarabia z 30tys na miesiąc albo ma bogatych starych i z zawodu jest kochanym synkiem. Też prowadzę działalność i nawet jak zarobię w ciągu miesiąca 10tys to 1000 zł to dużo. To jest Np mój miesięczny koszt paliwa czy nie wiem rata kredytu hipotecznego, sorry ale to na ulicy nie leży że wystarczy się schylić i podnieść. Gdyby tak było to 5 razy w miesiącu chciałbym taki 1000 znaleźć, schylić się po niego i na tym koniec mojej pracy
0
@Adek02 w sumie też chciałbym być niespełnionym talentem z trypletem w CV :D
8
@Tomo1989 oczywiście masz rację, ale jak widze moje sąsiadki tzw Karyny, które nie idą do roboty bo po co jak maz/chłopak zarobi 6-7 tys do tego mają 500+ i inne dodatki z MOPS-u to się rzygać chce. Pani hrabinie nie opłaca się iść do pracy za najniższa krajowa bo po co jak 1500 co miesiąc daje jej państwo. Tylko ja tak sobie myślę że może karma wróci za 10-15 lat jak na dzieci nie będzie już dostawać kasy i będzie musiała iść do pracy a wtedy pracodawca nie będzie chciał pracownika który przez ostatnie 20 lat ma lukę w doświadczeniu zawodowym bo postawił na PiS i to że jej płacili za wszystko co mogli. Mam nadzieję że tak to będzie wyglądać i wtedy Karyny dostaną nauczki za swoją głupotę
1
@Przemek2323 dokładnie, dlatego jak wejdzie nowy ład to ja będę zarabiał Okrągłe 0zl. Raz na 2 miesiące zarobię 3000 zł żeby nie było że nie żyje. Skoro kosztów zusu nie będę mógł wrzucić w koszty działalności to moje koszty prowadzenia firmy spadną do minimum. Więc nawet mniej niż minimum będę zarabiać. Nie będę płacił na tą bandę popaprańców co w życiu mi nic nie dali i nie dadzą.