0

@FcBforever221 szybko wykrakałeś

2

I przez takiego dzbana trzeba się głównie skupić na utrzymaniu wyniku. No tak, przecież w Sevilli Hiszpanie klepniemy a Szwecja to juz nogi przed wielka Polską rozkłada.

1

@fart on zaprzecza swoim komentarzom z 1 połowy. Ewenement

0

@Gaucho z tą profesjonalną to trochę przesadziłeś..

0

@masa11 kibice się domagali zmian to mają zmiany, takie ani na plus ani na minus, takie pryma sort

0

Taka bieda w ofensywie, że zapomniałem o obecności Klicha i Lewego z przodu. Może druga połowa będzie lepsza :D

1

@Bykunn ja tam sobie oglądam bez żadnej spiny, ile można się stresować patologią :P

1

@IronSanHybrid i mecz o wszystko z Hiszpania, haha lepiej żeby te ich u21 grało :D

0

Dk 11 między Poznaniem a Jarocinem to jest jakiś nieprawdopodobny ewenement.. A tego co wymyślił dodatkowe światła na tej drodze to powinno się uhonorować nagrodą główną głupca roku.. 70 km człowiek jedzie blisko 2 godziny gdzie jest jakieś 25-30 km drogi ekspresowej :D

1

@PatrychoO Francja Brazylia

2

Ale wsadził yarmolenko

1

@kuz Brazylia też na tvp Sport będzie?

3

@Barca_Big_Moment jak można być faworyzowanym w meczu tenisowym? Zwłaszcza na korcie ziemnym gdzie zawodnicy sami mogą sobie podejść i sprawdzić ślad po piłce. Totalnie nie rozumiem tego zdania. Był najlepszy to wygrał. Samo pokonanie Nadala w Paryżu jest nieosiągalne dla nikogo. Więc tym bardziej zasłużył

1

@nitey normalnie, tak jak inni mogą być lewakami, mam w dupie jego poglądy czy chharakter bo go nie znam osobiście i nie poznam. Po prostu doceniam jego grę, to jakim jest znakomitym sportowcem i życzę mu tego bo na to zasługuje

0

@Damian11 większe szanse na wygranie będzie miał na pewno w US Open ale myślę że może pyknac wszystkie 4 szlemy, życzę mu tego.

1

@Sysia11 przede wszystkim Novak jest bardziej konkurencyjny na wszystkich nawierzchniach. A jednak Nadal to najbardziej mączka. Ja widzę dla Novaka szanse na co najmniej wyrównanie jak nie wyprzedzenie rywali już w tym roku jeśli chodzi o winy w WS

0

Wracam do domu po 4 godzinach, mówię odpalam nagranie meczu tenusa a tu Panowie sobie 5 set grają. Ktoś tak w skrócie opiszę co tu się działo? Teraz już wynik znam więc i tak żadna niespodzianka ale czy warto całość sobie obejrzeć

0

Anglia - Chorwacja do tego Djokovic - Tsitsipas a ja musze iść na roczek, liczyłem na deszcz bo impreza na dworze ale nie wyszło :D trudno trzeba włączyć nagrywania i spróbować oprzeć się chęci sprawdzania wyników i czytania la rambli :P

0

@IronSanHybrid przecież on ma 32 czy 33 lata - za stary

1

@DaPidejpi i to są konkretne pieniądze a nie tam kupony za 100, 150 czy 500. Jak się bawić to się bawić - drzwi wywalić bramę wstawić

1

@Janiama 2:0 Anglia

0

@Rust_Cohle win Anglii +2,5 w meczu

1

@albi a masz dekoder 4k? W przypadku canal+ musisz mieć jeszcze od nich dekoder 4k

1

@noface też poszedł bym do pracy tam gdzie płacą dużo więcej, mając na stole 2 oferty - np 5tys netto i 8 netto za tą samą pracę to chyba jest logiczne jakiego człowiek dokona wyboru..

0

@Colon Luis Enrique albo Patrick Kluivert

1

@KacperVEB zobacz sobie Wilson pro Staff. Gdzies widziałem koło 1100 chyba.

2

@AmigoBlancos widziałem to właśnie i stwierdziłem że się komuś sen zimowy przedłużył :D

2

@ShowyAnteater zaciągał się fajką pewnie

2

@martin3131 mają, dziennikarze vs politycy :D

0

Szansa i 2:0! Munie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?