budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcBforever221 szybko wykrakałeś
2
I przez takiego dzbana trzeba się głównie skupić na utrzymaniu wyniku. No tak, przecież w Sevilli Hiszpanie klepniemy a Szwecja to juz nogi przed wielka Polską rozkłada.
1
@fart on zaprzecza swoim komentarzom z 1 połowy. Ewenement
0
@Gaucho z tą profesjonalną to trochę przesadziłeś..
0
@masa11 kibice się domagali zmian to mają zmiany, takie ani na plus ani na minus, takie pryma sort
0
Taka bieda w ofensywie, że zapomniałem o obecności Klicha i Lewego z przodu. Może druga połowa będzie lepsza :D
1
@Bykunn ja tam sobie oglądam bez żadnej spiny, ile można się stresować patologią :P
1
@IronSanHybrid i mecz o wszystko z Hiszpania, haha lepiej żeby te ich u21 grało :D
0
Dk 11 między Poznaniem a Jarocinem to jest jakiś nieprawdopodobny ewenement.. A tego co wymyślił dodatkowe światła na tej drodze to powinno się uhonorować nagrodą główną głupca roku.. 70 km człowiek jedzie blisko 2 godziny gdzie jest jakieś 25-30 km drogi ekspresowej :D
1
@PatrychoO Francja Brazylia
2
Ale wsadził yarmolenko
1
@kuz Brazylia też na tvp Sport będzie?
3
@Barca_Big_Moment jak można być faworyzowanym w meczu tenisowym? Zwłaszcza na korcie ziemnym gdzie zawodnicy sami mogą sobie podejść i sprawdzić ślad po piłce. Totalnie nie rozumiem tego zdania. Był najlepszy to wygrał. Samo pokonanie Nadala w Paryżu jest nieosiągalne dla nikogo. Więc tym bardziej zasłużył
1
@nitey normalnie, tak jak inni mogą być lewakami, mam w dupie jego poglądy czy chharakter bo go nie znam osobiście i nie poznam. Po prostu doceniam jego grę, to jakim jest znakomitym sportowcem i życzę mu tego bo na to zasługuje
0
@Damian11 większe szanse na wygranie będzie miał na pewno w US Open ale myślę że może pyknac wszystkie 4 szlemy, życzę mu tego.
1
@Sysia11 przede wszystkim Novak jest bardziej konkurencyjny na wszystkich nawierzchniach. A jednak Nadal to najbardziej mączka. Ja widzę dla Novaka szanse na co najmniej wyrównanie jak nie wyprzedzenie rywali już w tym roku jeśli chodzi o winy w WS
0
Wracam do domu po 4 godzinach, mówię odpalam nagranie meczu tenusa a tu Panowie sobie 5 set grają. Ktoś tak w skrócie opiszę co tu się działo? Teraz już wynik znam więc i tak żadna niespodzianka ale czy warto całość sobie obejrzeć
0
Anglia - Chorwacja do tego Djokovic - Tsitsipas a ja musze iść na roczek, liczyłem na deszcz bo impreza na dworze ale nie wyszło :D trudno trzeba włączyć nagrywania i spróbować oprzeć się chęci sprawdzania wyników i czytania la rambli :P
0
@IronSanHybrid przecież on ma 32 czy 33 lata - za stary
1
@DaPidejpi i to są konkretne pieniądze a nie tam kupony za 100, 150 czy 500. Jak się bawić to się bawić - drzwi wywalić bramę wstawić
1
@Janiama 2:0 Anglia
0
@Rust_Cohle win Anglii +2,5 w meczu
1
@albi a masz dekoder 4k? W przypadku canal+ musisz mieć jeszcze od nich dekoder 4k
1
@noface też poszedł bym do pracy tam gdzie płacą dużo więcej, mając na stole 2 oferty - np 5tys netto i 8 netto za tą samą pracę to chyba jest logiczne jakiego człowiek dokona wyboru..
0
@Colon Luis Enrique albo Patrick Kluivert
1
@KacperVEB zobacz sobie Wilson pro Staff. Gdzies widziałem koło 1100 chyba.
2
@AmigoBlancos widziałem to właśnie i stwierdziłem że się komuś sen zimowy przedłużył :D
2
@ShowyAnteater zaciągał się fajką pewnie
2
@martin3131 mają, dziennikarze vs politycy :D
0
Szansa i 2:0! Munie :D