1

Na głównej stronie artykuł o jakimś smiesznym piłkarzu co nawet klubu nie ma bo jest tak słaby.. Ta strona schodzi na psy :D

0

Medvedev z Marinem Ciliciem ładnie sobie grają. Rosjanin chyba nie chce domknąć meczu skoro prowadząc 5;0 i 40:0 w piątym secie przegrał 5 punktów z rzędu przy swoim podaniu :o

1

Co za paździerz z tego Freulera.

0

@halfnolife 90 minut

1

Patrząc na grę Djokovicia to będę mocno zdziwiony jeśli on nie wygra Wimbledonu. Ma jakieś malutkie zachwiania formy podczas meczu ale ogólnie jest w gazie niezłym. Teraz delikatnie się męczy z Kudlą w tie-breaku ale w całym spotkaniu miał niesamowicie dużo bardzo dobrych akcji, uderzeń kończących. Coś mi mówi, że w przyszły weekend dołączy do szlemowych "20" czyli Federera i Nadala. Jeśli wygra Wimbledon to jeszcze niech wygra usopen aby ustrzelić szlema w roku kalendarzowym. Dawno się to nie zdarzyło

1

@Janiama remis 2:2 i dogryweczka

1

@daniel32778 teoretycznie masz rację ale zwłaszcza w kobiecym tenisie nie można być niczego pewnym

1

@Pawlak1992 tenisistka chyba Steffi Graf a tenisista póki co to Roger Federer

0

@takisobiektos tylko w tym jednym meczu? Dość dramatycznie to wygladalo

1

@PatrychoO na następny mecz założy jakieś z kolcami albo "Lanki" czy inne "tepy" :D

0

@IbrahimAfellay bezrobotny gra w kadrze - to jest życie

2

@PatrychoO @Encore ale co oglądają mecz z wysokości kortu to ich

0

@Colon Iga jak burza dzisiaj poszła - sądzę po wyniku, niestety meczu nie mogłem oglądać.. Baa do soboty nawet żadnego nie obejrzę - wywiało mnie na delegacje..

1

Rui Patricio trochę się nie popisał. Mógł zrobić trochę więcej przy próbie interwencji

5

@abram3k konferencje Enrique to było coś pieknego

1

@Coutinho007 w pół roku rozwalił 3 kluby: Barce, Leganes i reprezentację Holandii :D

1

@Piotrek83 cukinię, paprykę, ziemniaki

2

@IbrahimAfellay gdybym urodził się w bardzo bogatej rodzinie to nie musiałbym pewnie w życiu pracować. Gdybanie nie ma sensu, jest jak jest i już

0

Żółta to byłby niezły kabaret w takiej sytuacji

1

@FCBKasza trzeba było dać remisiki do przerwy. Jeszcze tylko remis Belgii w 1 połowie i wypłata. A miałem jeszcze ze Verstappen wygra z przewagą co najmniej 8 sekund i obydwa Ferrari zdobędą pkt :p trochę fartowny kupon :p

1

Poziom emocji w tym meczu sięga dna. Straszna nuda

0

A więc Chiesa robi robote

0

A niech ta Austria awansuje. Kichać na tych Włochów

0

Włosi dzisiaj grają kiepsko, pytanie czy są tak silni mentalnie aby jakoś ten mecz wygrać. W obronie na swojej połowie to trochę chaos

3

@ShinobiQWE grają zamiast Kamerunu

0

Co za interwencja, bramkarz Austrii dał popis

2

Taki trochę pojedynek Red Bull vs Ferrari na Wembley :D

1

@Janiama 3:1 Włochy

0

@mekston wydaje mi się że od wielu lat w tych topowych teamach zawsze był tzw kierowca nr 1 i nr 2. Jedyny sezon z ostatnich lat gdzie tak w topowym teamie ostro walczyli to był 2016 i Rosberg vs Hamilton

1

Max Top
Kurek Top
Oby do tego Dania i Włochy ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?