budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na głównej stronie artykuł o jakimś smiesznym piłkarzu co nawet klubu nie ma bo jest tak słaby.. Ta strona schodzi na psy :D
0
Medvedev z Marinem Ciliciem ładnie sobie grają. Rosjanin chyba nie chce domknąć meczu skoro prowadząc 5;0 i 40:0 w piątym secie przegrał 5 punktów z rzędu przy swoim podaniu :o
1
Co za paździerz z tego Freulera.
0
@halfnolife 90 minut
1
Patrząc na grę Djokovicia to będę mocno zdziwiony jeśli on nie wygra Wimbledonu. Ma jakieś malutkie zachwiania formy podczas meczu ale ogólnie jest w gazie niezłym. Teraz delikatnie się męczy z Kudlą w tie-breaku ale w całym spotkaniu miał niesamowicie dużo bardzo dobrych akcji, uderzeń kończących. Coś mi mówi, że w przyszły weekend dołączy do szlemowych "20" czyli Federera i Nadala. Jeśli wygra Wimbledon to jeszcze niech wygra usopen aby ustrzelić szlema w roku kalendarzowym. Dawno się to nie zdarzyło
1
@Janiama remis 2:2 i dogryweczka
1
@daniel32778 teoretycznie masz rację ale zwłaszcza w kobiecym tenisie nie można być niczego pewnym
1
@Pawlak1992 tenisistka chyba Steffi Graf a tenisista póki co to Roger Federer
0
@takisobiektos tylko w tym jednym meczu? Dość dramatycznie to wygladalo
1
@PatrychoO na następny mecz założy jakieś z kolcami albo "Lanki" czy inne "tepy" :D
0
@IbrahimAfellay bezrobotny gra w kadrze - to jest życie
2
@PatrychoO @Encore ale co oglądają mecz z wysokości kortu to ich
0
@Colon Iga jak burza dzisiaj poszła - sądzę po wyniku, niestety meczu nie mogłem oglądać.. Baa do soboty nawet żadnego nie obejrzę - wywiało mnie na delegacje..
1
Rui Patricio trochę się nie popisał. Mógł zrobić trochę więcej przy próbie interwencji
5
@abram3k konferencje Enrique to było coś pieknego
1
@Coutinho007 w pół roku rozwalił 3 kluby: Barce, Leganes i reprezentację Holandii :D
1
@Piotrek83 cukinię, paprykę, ziemniaki
2
@IbrahimAfellay gdybym urodził się w bardzo bogatej rodzinie to nie musiałbym pewnie w życiu pracować. Gdybanie nie ma sensu, jest jak jest i już
0
Żółta to byłby niezły kabaret w takiej sytuacji
1
@FCBKasza trzeba było dać remisiki do przerwy. Jeszcze tylko remis Belgii w 1 połowie i wypłata. A miałem jeszcze ze Verstappen wygra z przewagą co najmniej 8 sekund i obydwa Ferrari zdobędą pkt :p trochę fartowny kupon :p
1
Poziom emocji w tym meczu sięga dna. Straszna nuda
0
A więc Chiesa robi robote
0
A niech ta Austria awansuje. Kichać na tych Włochów
0
Włosi dzisiaj grają kiepsko, pytanie czy są tak silni mentalnie aby jakoś ten mecz wygrać. W obronie na swojej połowie to trochę chaos
3
@ShinobiQWE grają zamiast Kamerunu
0
Co za interwencja, bramkarz Austrii dał popis
2
Taki trochę pojedynek Red Bull vs Ferrari na Wembley :D
1
@Janiama 3:1 Włochy
0
@mekston wydaje mi się że od wielu lat w tych topowych teamach zawsze był tzw kierowca nr 1 i nr 2. Jedyny sezon z ostatnich lat gdzie tak w topowym teamie ostro walczyli to był 2016 i Rosberg vs Hamilton
1
Max Top
Kurek Top
Oby do tego Dania i Włochy ;p