budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cou za Martina i Puig za Roberto. Chętnie takie zmiany zobaczę
0
Szkoda brameczki bo akcja ładna dla oka.
0
@maarioo no mnie zacinała z 5-7 minut temu. Ale teraz widzę poprawę
0
@szymonex10 tak, tylko jak tak dalej pójdzie to go nie będą mogli zarejestrować..
0
@Dani13 niestety nie
0
@Encore jeśli Messi pójdzie do Paryża to będę starał się oglądać każdy ich mecz, chce zobaczyć czy zbliża się do poziomu MSN. O ile morderca zostanie w psg
1
@Kamilos84 eleven z c+ mają podział tak jak la ligę
1
@Davvd depay póki co jest chyba zaprezentowany a nie zarejestrowany
1
@pt9 u mnie identyczny obiad, właśnie powoli idę robić :)
0
@FafitFCB tak teraz myślę, czy on miał jakąś kontuzje czy chociaż uraz? Nie przypominam sobie takiej sytuacji
1
@panczo jest podobnie ale jednak zgoła inaczej, wtedy Barcelonę było na coś stać a teraz nawet nie stać jej na utrzymanie piłkarzy obecnych w drużynie. Jest to spora różnica
2
@Michael27061990 myślę że bardzo wielu ludzi wpłaciłoby pieniądze, sam chętnie dorzuciłbym do tego swoją cegiełkę. Wpłacam czasem na jakieś cele np w hejt parkach kanału sportowego to tutaj też nie żałowałbym jakiejś oczywiście nie wygórowanej kwoty.
0
@Pilka_jest_okragla wynik kozacki ale Phelps miał chyba 7 albo 8 na jednych igrzyskach
0
@Nazio87 podpinam się pod Twoje pytanie
0
@Encore myślę że doświadczenie czyli Ramos, chyba że pograją 3 w obronie to wtedy oboje
0
@Yosemite bardzo fajnie, odważnie grają. I teraz sobie człowiek przypomni takie cadiz czy inne Getafe i się rzygać chce. A tutaj proszę, próbują grać do przodu i bardzo fajnie się ogląda taki mecz
0
@busquets5 powiem Ci ze ciężkie pytanie, najbardziej skłaniam się ku Antkowi
0
@maciar w każdej plotce jest ziarenko prawdy, a w ostatnich latach w Barcelonie "niemożliwe nie istnieje"
0
@marcin000019 ja im nie kibicuje ale sobie oglądam, mogę? Czy mam wyłączyć?
0
@Swistus172 myślę że po prostu większość ogląda sobie ich mecz jako że w beznadziejnej telewizji nic lepszego nie ma. A sam jestem ciekawy jak ich gra po tych transferach będzie wyglądać. Jednego raczej jestem pewien - Hakimi to jest odrazu gość dający jakość i konkrety w ataku
0
Szybko poszło. Już prowadzą 2:1
0
Hakimi to jest mega gość. Ale Real spierniczył pozbywając się jego po praktycznie jednym próbnym sezonie
1
Messi musi iść ratować to Psg :D
1
@Messibestplayerintheworld czyli jednak idzie do Bielsy i zawita w Leeds. Klich mu będzie piłeczki wystawiał
1
@adi7adi8 aa fakt, źle spojrzałem ale mimo wszystko nieźle to wyglada
0
Reprezentanci Francji w sportach drużynowych nieźle medali zdobyli. Siatkówka x2, kosz x2, chyba piłka ręczna x2.
0
Ngapeth jest dzisiaj niesamowicie skuteczny i do tego ma jeszcze trochę szczęścia
0
@Gwyn przeczytaj zapis z 2020 roku odnośnie poluzowania FFP a potem piszcie o podcieraniu dupy. Psg w 2019 roku podpisało jakiś rekordowy kontrakt sponsorski a ten rok był brany pod uwagę przy zasadach rozliczania ffp. Więc teraz się bawią na lewo i prawo. Gdyby Barca miała hajs też mogłaby się bawić ale jak widać ma go bardzo mało. Żeby nie powiedzieć - wcale
1
Conte znakomity mecz, ale zawodnikiem turnieju w Argentynie jak dla mnie jest De Cecco. Gość grał cały turniej na rozegraniu bardzo dobrze, zasłużyli chłopaki na ten brązowy medal
1
Ale meczyycho w tie-breaku, zresztą całe spotkanie niezłe