budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yosemite i z tego co kojarzę to chyba tylko za Hakimiego coś zapłacili, brawo dla nich
0
@Batys nie wiem czy nawet 0,99 się nie trafi :D
0
@DonAndrzejos mam podobnie, już tak szczerze i zarazem brzydko mówiąc - śmierdziało mi to gdzie od połowy lipca tym, że Messi nie podpisze kontraktu, wymówki wakacje, copa america to nie są wymówki. I jednak do tego doszło - trudno żyje się dalej, Barcelonę oglądałem przed Messim i będę oglądał po Messim ale do którego kolwiek klubu nie pójdzie też sobie w miarę możliwości będę oglądał jego poczynania :)
1
@NaFazieHitman i tak będzie gadanie że psg i city srają na ffp. Wali mnie to, stać ich to niech sobie biorą nawet jeszcze cr7 i Lewego. Najwyżej ego piłkarzy zabije ich od srodka
1
Następna zrzutka w Hejt Parku u Stanowskiego musi być na nowe serwery dla tej strony. Te są na poziomie sprzed 20-stu lat
0
@El Plutoninho w tej sytuacji to nawet on sam nic nie robił :D
0
Amerykanie trochę odżyli. Może jeszcze powalczą. Oby, chciałbym tie breaka bo ogólnie jest to w miare ciekawy mecz
I ten De Cecco na rozegraniu. On w tym jednym meczu wyczyścił siatke więcej razy niż Fabian w ostatnich 10 :P
2
Kurw* Hamilton jest mistrzem ale nie da się go lubić. Po tym co odjeba* 2 tygodnie temu ma czelność mówić do. Alonso że przy tej prędkości takie manewry są niebezpieczne? Toż to szczyt ironii
0
Hamilton ich zje i wygra ten wyścig. Inaczej tego nie widzę
5
Redbull rozluźniony - 1,8s pit stop. To jest niemożliwe
0
@MarioVeB! Oczywiście że nie, z jednej strony dobrze ze Mercedes takie gafy czasem robi. Bo przynajmniej Lewis musi cisnąć ile fabryka dała
8
Lewis podium na spokojnie. Jeszcze pod koniec wyścigu jakieś miękkie założy i będzie fruwać :p
0
Ale Lewis też ma jakieś tam problemy z przyczepnością. Ale to jest dziwny wyścig
0
@Encore Bottas pewnie płakał jak to usłyszał :D
2
Ale ja życzę temu wiliamsowi dzisiaj wielu punktów. Jak dzisiaj nie zdobędą nic to już chyba nigdy
1
Verstappen chyba ma za duże zniszczenia. Na mokrym torze miałby raczej większe szanse
0
@Encore oczywiście, dzisiaj ma zasłużona nagrodę za zwycięstwo w kwalifikacjach, warunkiem był dobry start i powinien mieć spokojny pierwszy zakręt, tak też było
1
@Encore dzisiaj nic, dzisiaj działa team spirit :D ale dwa tygodnie temu trochę nabroil a karę dostał śmieszną :p jest wielki nie odbieram mu osiągnięć ale tylko żałuję że to w takim stylu ta walka się odbywa. Wolałbym dobre ściganie obu Panów w każdym wyścigu do samego końca jak to było w pierwszych kilku wyścigach
2
W 2 wyścigi prawdopodobnie Hamilton odrobi 33 pkt straty do Maxa i pewnie jeszcze go o kilkanascie wyprzedzi. Szkoda że w tak paskudnym stylu
1
Hahah. Bottas załatwił zwycięstwo Hamiltonowi
1
Jamajki pozamiatały rywalki z planszy
1
Ale pobiegli fantastycznie, w końcu złoto, miejmy nadzieję, że teraz te nasze zdobycze delikatnie ruszą w dobra stronę :)
0
@BXOD niestety ale niespełna 14, miesiąc przed urodzinami
0
@Colon co on wsadzał bramki z wolnych, ja jeszcze pamiętam takiego fajnego grajka z Brazylii jak Lincoln - grał w schalke 04 w latach nie wiem coś koło 2005-2008. Też miał dobre przyłożenie
2
@Lopezz80 hahaha coś pieknego
7
Drzyzga jest dzisiaj tragiczny. Rozegraniem nie pomaga praktycznie wcale
0
@MarFan no to sam sobie "chłopcze" odpowiedziałeś dlaczego to się nie skończy za szybko o ile kiedykolwiek.. Jeśli z 40 mln zaszczepi się 100% a mimo wszystko połowa z nich może zarażać cały czas. To kółko się nie zamknie. A w ogóle istnieje coś takiego jak "oficjalne badania"? Minął rok z okładem i już jest chyba z 5 odmian. Zaraz będzie się trzeba szczepić co 2 tygodnie bo będzie więcej odmian tego gówna niż chorób nowotworowych
9
@kamyk_23 a Ty zdajesz sobie sprawę że zaszczepieni też roznoszą tą "chorobę" i normalnie zarażają innych? Tylko jakkolwiek idiotycznie to brzmi przechodzą covid bezobjawowo. Mnie się wydaje że bezobjawowo to ja go od roku przechodzę
1
@Lionello przecież to wiadome że raczej nie zrobił tego specjalnie przy prędkości 280-290 km/h bo w tym zakręcie tak szybko jeżdżą. Chodzi o to że podjął wysokie ryzyko atakując kierowcę właśnie w takim miejscu. Wyszło jak zawsze. Wykluczył głównego rywala z walki i wygrał z palcem w dup..wyscig. Kara stop/go 10 sekund miałaby tutaj jakiś wymiar gdyby nie mógł jej przeprowadzić przy okazji pitstopu. A tak 10 sekund to jest ogólnie śmiech. I kto by tak komu nie zrobił to cały czas tak bym uważał. Luis jest wielki i nie można mu osiągnięć odbierać jednak tutaj trochę przesadził co pozwoliło mu odrazu odrobić zdecydowaną większość strat.
4
@Encore takie zachowanie GOAT-a? GOAT odpuściłby walkę będąc z tyłu i pokonałby rywala w uczciwym wyścigu. Tutaj Hamilton zachował się jak bydlę i zyska zapewne darmowe 25 pkt a może 26.