budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Milan atalanta inter
0
@Colon elegancki, rzuca się w ślepia :p
0
@VeB 1899 nie wiem do kiedy jest ta promocja
@deyna2018 to coś u Ciebie dziwnego, ja aktywowałem przed meczem Bayern - Dortmund i po meczu kliknąłem rezygnację
0
@deyna2018 tak, po 30 dniach od aktywacji po prostu wygaśnie
0
@marcin000019 ja mam od kilku tygodni hp duplex envy 4500. Mogę śmiało polecić. Do użytku domowego niezły sprzęt
1
@Janiama 2:3 postawie, liczę na meczychoo
1
@BordeR koncowka szybcy i wściekli VII i pożegnanie Walkera
0
@tomek8756 nie rozumiem tych problemów, u mnie w tv śmiga elegancko, na telefonie też. Fakt że jest opóźnienie jakies maks 10 sekund względem powiadomień z flashscore
Komentatorzy spoko. Wielki Mati Bór robi robote
0
@Colon albo za trzydzieści dwudziesta pierwsza
0
@Gitarkafcb tak, w każdej chwili można zrezygnować
1
@Bykunn mają ale chomiki za wolno kręcą i na tv już brakuje :D
1
@Chakalaka dwie pierwsze pozycje obowiązkowo do obejrzenia
2
@AntekGriezmann "zielona" woda wylatująca z nosa rano i wieczorem jak się człowiek kładzie spać czy wstaje, nic mnie tak nie irytuje
6
Mark Allen gra ze swoją byłą partnerką Reanne Evans, z którą ma dziecko :D można przypomnieć tutaj sytuację z jakiegoś turnieju bodajże w tym roku nawet, gdzie Allen wymusił wyjście Evans ze stanowiska komentatorskiego :D haha karma jednak wraca @Yosemite @Chakalaka @Colon @mekston @JimMorrisonFCB @Piotr,1985 @macio_944
0
@FCB_dimiC jak interesuje się full all inclusive za niemałe pieniądze to polecam Panoramę Morską w Jarosławcu. Tam morze jest niepotrzebne :D a jest do niego może 10 minut piechotą
1
@MesQueUnClub_87 mnie najbardziej neoangin pomagał albo czarne hallsy
6
Judd Trump musi się trochę bardziej spiąć bo aktualnie przegrywa w Mitchellem Mann'em 1:2 (grają do 3 wygranych) Transmisja Eurosport 1 @Chakalaka @Yosemite @mekston @JimMorrisonFCB @Colon @Piotr,1985 @macio_944
0
@Criss18Barca mistrzowie zasłony dymnej
0
Wchodzi lenglet, no to dawać remis na live :D
0
A 10 minut temu czytałem że 3:0 to pewny wynik i można samych młodzików wpuścić. I proszę jeszcze Barca tego nie wygra i dopiero będzie jazda na rambli
2
0 z tyłu? A po co to komu
1
Chyba najbardziej wypychany gracz z klubu pyka sobie dublecik. A nie można powiedzieć że na tym skończy. Coś pięknego. Martin leć po hat-tricka :)
3
Pique zasłużył na tego gola. Zasłużył na to żeby go oklaskiwal pełen stadion, ale może z czasem tak będzie :)
0
@horang w zakładce finanse - > cele, coś takiego szukaj
1
@horang pewnie masz automatyczne oszczędzanie na "wakacje"
0
Lech jaki początek meczu, oby tak dalej
0
@marcin000019 oglądałem mecz dopiero od dogrywki ale naprawdę ona mogła się podobać. Obroniony karny to już "truskawka na torcie"
3
@Kgorecki2500 przecież w a Polsce grałby bez rejestracji na "czarno" :D
0
@PatrykBarcelona nowi Amigosi :D
0
@BombowiecKrawczyk witaj w klubie, podobnie jak Avengersow, Transformerów czy innych Avatarow.