0

@Rust_Cohle Milan atalanta inter

0

@Colon elegancki, rzuca się w ślepia :p

0

@VeB 1899 nie wiem do kiedy jest ta promocja
@deyna2018 to coś u Ciebie dziwnego, ja aktywowałem przed meczem Bayern - Dortmund i po meczu kliknąłem rezygnację

0

@deyna2018 tak, po 30 dniach od aktywacji po prostu wygaśnie

0

@marcin000019 ja mam od kilku tygodni hp duplex envy 4500. Mogę śmiało polecić. Do użytku domowego niezły sprzęt

1

@Janiama 2:3 postawie, liczę na meczychoo

1

@BordeR koncowka szybcy i wściekli VII i pożegnanie Walkera

0

@tomek8756 nie rozumiem tych problemów, u mnie w tv śmiga elegancko, na telefonie też. Fakt że jest opóźnienie jakies maks 10 sekund względem powiadomień z flashscore
Komentatorzy spoko. Wielki Mati Bór robi robote

0

@Colon albo za trzydzieści dwudziesta pierwsza

0

@Gitarkafcb tak, w każdej chwili można zrezygnować

1

@Bykunn mają ale chomiki za wolno kręcą i na tv już brakuje :D

1

@Chakalaka dwie pierwsze pozycje obowiązkowo do obejrzenia

2

@AntekGriezmann "zielona" woda wylatująca z nosa rano i wieczorem jak się człowiek kładzie spać czy wstaje, nic mnie tak nie irytuje

6

Mark Allen gra ze swoją byłą partnerką Reanne Evans, z którą ma dziecko :D można przypomnieć tutaj sytuację z jakiegoś turnieju bodajże w tym roku nawet, gdzie Allen wymusił wyjście Evans ze stanowiska komentatorskiego :D haha karma jednak wraca @Yosemite @Chakalaka @Colon @mekston @JimMorrisonFCB @Piotr,1985 @macio_944

0

@FCB_dimiC jak interesuje się full all inclusive za niemałe pieniądze to polecam Panoramę Morską w Jarosławcu. Tam morze jest niepotrzebne :D a jest do niego może 10 minut piechotą

1

@MesQueUnClub_87 mnie najbardziej neoangin pomagał albo czarne hallsy

6

Judd Trump musi się trochę bardziej spiąć bo aktualnie przegrywa w Mitchellem Mann'em 1:2 (grają do 3 wygranych) Transmisja Eurosport 1 @Chakalaka @Yosemite @mekston @JimMorrisonFCB @Colon @Piotr,1985 @macio_944

0

@Criss18Barca mistrzowie zasłony dymnej

0

Wchodzi lenglet, no to dawać remis na live :D

0

A 10 minut temu czytałem że 3:0 to pewny wynik i można samych młodzików wpuścić. I proszę jeszcze Barca tego nie wygra i dopiero będzie jazda na rambli

2

0 z tyłu? A po co to komu

1

Chyba najbardziej wypychany gracz z klubu pyka sobie dublecik. A nie można powiedzieć że na tym skończy. Coś pięknego. Martin leć po hat-tricka :)

3

Pique zasłużył na tego gola. Zasłużył na to żeby go oklaskiwal pełen stadion, ale może z czasem tak będzie :)

0

@horang w zakładce finanse - > cele, coś takiego szukaj

1

@horang pewnie masz automatyczne oszczędzanie na "wakacje"

0

Lech jaki początek meczu, oby tak dalej

0

@marcin000019 oglądałem mecz dopiero od dogrywki ale naprawdę ona mogła się podobać. Obroniony karny to już "truskawka na torcie"

3

@Kgorecki2500 przecież w a Polsce grałby bez rejestracji na "czarno" :D

0

@PatrykBarcelona nowi Amigosi :D

0

@BombowiecKrawczyk witaj w klubie, podobnie jak Avengersow, Transformerów czy innych Avatarow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?