4

W ramach odwetu powinni przyszłoroczne finały grać bez kibiców

0

@LeoMessiah Na półce w sklepie, a tak na serio to w "piaskownicy"

0

To powinno byc już po meczu.

2

@PatrychoO masters 1000 w Paryżu chyba w pazdzierniku

0

Chyba każdy brał pod uwagę zwycięstwo Rosjanina, ale że to tak będzie wyglądało to nie wiem czy ktoś się spodziewał. Jak tak dalej pójdzie to za 30 minut będzie po meczu.

2

Medvedev musi to wygrać, jak tego nie zrobi to będzie gorsza porażka niż ta Tsitsipasa z Paryża.

2

Rosjanin gra jak Serb 10 lat temu. Przebija wszystko i to nie są tylko przebicia, z beznadziejnych sytuacji wyciąga niesamowite zagrania

0

Czyżby presja ? Djokovic nie przypomina siebie nawet w 50 %. Medvedev szacun, póki co wielki mecz Rosjanina

0

@Criss18Barca 433, 4231 albo czasami nawet 352 zależy od kadry drużyny

3

Oho, Serb wybuchł.

0

No to zobaczymy czy ponownie Serb zacznie grać top od 2 seta czy jednak Medvedev da radę go ograć

1

@Encore ale serwis Medvedeva kozacki, jak utrzyma poziom to Serb raczej tego nie wygra. Ale z drugiej strony aż ciężko wierzyć że w całym meczu tak mu serwis siądzie

0

@Roni/VEB są, tylko szkoda że od roku najbardziej znani to są w szpitalu

0

@Image za celebrację gola z kibicami

2

Lech Sidor i Karol Stopa czyli chyba najlepszy polski duet komentatorów tenisa. zapinać pasy i oglądamy czy Novak są radę zapisać się w historii wielkimi zgłoskami i chyba zamknąć dyskusje kto jest najlepszy w historii. Byle było dobre widowisko, o nic więcej nie będę prosił

0

Celta idzie po swoje :D

0

@ArterkHD jeśli wygra dzisiejszy finał to chyba już niewątpliwie nim zostanie

0

@batoon Raczej Serb, ale to nie powinien być dla niego spacerek. Liczę na widowisko godne finału

0

@GuerillaAthletic a to Kubica czasem nie bronił się przed atakiem vettela?

2

A ja życzę Bottasowi zwycięstwa. Wyprzedza chłop jak poparzony i robi to z klasą i bardzo bezpiecznie

0

@KapiFCB żadna karma skoro max nic na tym nie zyskuje

1

To się chłopaki załatwiły. Ani jeden ani drugi nie odpuszcza

0

@prokofiew z tym że jednak podjął decyzję o próbie chwytania piłki, w takiej sytuacji mógł wybijać piłkę na rzut rożny czy gdzieś w stronę bocznej linii boiska na aut. Byłoby to dużo lepsze rozwiązanie

0

@Gosciuu każdego maila rozpoczynam: Witam serdecznie

0

@mikiiki jak zawsze jedno zdarzenie nie wchodzi ;p

0

Pierwsze dwa gemy w meczu Raducanu z Fernandez są niezłym zwiastunem na niesamowite widowisko tak jak większość uważała przed meczem, oby tak było i Panie stworzyły świetne widowisko

0

@mikiiki 3 sety w meczu Raducanu z Fernandez i będzie +550

2

A więc jednak, po niezłym spotkaniu Novak Djokovic awansuje do finału i w niedzielę zagra o Wielkiego Szlema. Jego rywalem będzie Danił Medvedev. Szykuje się fantastyczny mecz.
A tymczasem trzeba iść spać :D

0

@Colon ja pewnie też, chociaż po 2 secie Medvedeva poszedłem na drzemkę :p
Ale coś mi się wydaje że Djokovic dzisiaj odpadnie. Zverev jest w gazie niesamowitym. Serba czeka bardzo trudne zadanie

4

Szykuje się niezła mucka w meczu Djokovic - Zverev, oglądacie Panowie?
@Colon @Encore @mekston @michal26 @JimMorrisonFCB @PatrychoO i inni ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?