0

@ZiX lepiej nie, tutaj większość chce dogrywkę :D

0

@agaFCB gdzie się chowają kobiety lubiące oglądać mecze piłki nożnej ? Moja kobieta obejrzy ze mną każdy innym sport oprócz piłki no i w sumie tenisa ziemnego.. czyli oprócz moich dwóch ulubionych ;(

1

@DaPidejpi jest dogrywka, jeszcze Iwański przed chwilą to powiedział

1

@DaPidejpi może być dogrywka szanowny Panie

1

Ale tielemans gra fatalny mecz

0

@Janiama zawsze beda mogli z 2 godziny dłużej pociskać opozycję a przede wszystkim na Tuska

2

@Bobo25 albo przed i w przerwie Iwański coś strzelił :D

3

@Encore jeszcze popracuje nad podaniami do tyłu i bierzemy go do Barcy

0

Lukaku strzelał na bramkę courtois. Iwański dzisiaj top teksty

0

@Bobo25 właśnie z tym jest problem, jeśli ktoś posiada praktycznie nieograniczone środki to ciężko się oprzeć i wcale mnie to nie dziwi. Światem rządzi pieniądz w każdym możliwym sektorze.

2

Komentator TVP2 top: Didier Deschamps wygląda jakby połknął żabę :D

0

@kuz chociaż Ake z City i będzie LukAke

1

Belgia pozamiatała Francję w 3 minuty

0

Ale carrasco to zmieścił

1

@Nazio87 a cały ten cykl czy splot wydarzeń zaczął się w momencie kiedy verratti miał mieć konferencje..

1

@Nazio87 awans na euro i jakaś kasa

0

@barcelonaLM czyli tak jakby nas wyrzucili bo to największa korzyść z unii zapewne, PiS tak wmówi swoje elektoratowi

1

@Barwindg przecież to jest kapitalne danie. Spożywam regularnie z 2 razy w miesiącu

0

@barcelonaLM przecież oni od początku robią wszystko żeby najlepiej Unia nas wykopała, wtedy wmówią ślepym wyborcom że przecież nie chcieli odchodzić tylko nie wiadomo czemu zostaliśmy wyrzuceni, jak ktoś jest ślepy i naiwnie wierzy w to co mówi Pinokio i ta banda pajacyków to radzę szybko otwierać oczy

1

@Pawel13sz Na wsi, ale blisko jakiegoś chociaż nie dużego miasta

0

@Aqualitek oczywiście ale różnica między 1500 a 1000 nie jest kilkukrotna, narazie mówią o wzroście między 50-200 zł w zależności od wielu czynników. Oczywiście nie cieszę się z tego i nie życzę tego nikomu ale nie mamy na to żadnego wpływu więc dopóki będziemy się na wszystko godzić no to będziemy za wszystko płacić dużo więcej, trzeba czekać aż wprowadza jeszcze może jakiś podatek od wdychania pisowskiego powietrza i każdy zapłaci z 200 zł na miesiąc

0

@kamil9040 podwyżki będą na pewno bo przecież wszystko idzie do gory niesamowicie, ale pisanie o kilkukrotnym wzroście raty to jakaś abstrakcja. Narazie z tego co wiem to ma być to podwyżka od 50 do 200 zł. W zależności kto ile i kiedy wziął, nawet jeśli dostałbym 200 podwyżki to wysokość raty jeszcze nie osiągnie poziomu z którym zaczynałem kredyt spłacać, więc po prostu po co siać panikę i pisać o abstrakcyjnych podwyżkach, to że będą to myślę że większość z nas to wie i to od dawna

0

@Encore a wróci do Barcy i z reszta drużyny będą się kopać piętami po czole

0

@kamil9040 masz jakiś kredyt i jakiekolwiek o tym pojęcie ? Czyli jak teraz place 1000 zł raty za hipotekę to zaraz będę płacił 5000 ? Czy więcej ?

2

@Gosciuu pewnie, najwyżej będę miał 12-14 stopni w domu, że też ja głupi o tym nie pomyślałem, otworzyłeś mi oczy :)
@Dojaar pewnie, przynajmniej będzie cieplej na ulicy jak będzie dużo gejaczków

3

Dzisiaj otrzymałem piękny taryfikator cen gazu, po jego przeliczeniu na podstawie rachunku ze stycznia tego roku, gdzie zapłaciłem 330 zł, po podwyżce od 1 października za identyczne zużycie gazu zapłacę jakieś 604 zł. Elegancko, chyba zbliża się czas na instalację pompy ciepła z fotowoltaiką bo w przyszłym roku może 1000zl nie starczyć na taki rachunek a jak się jeszcze dorzuci do tego prąd to w ogóle może być wesoło. Ciężkie czasy nadchodzą, czuję powtórkę z lat 2006-2008 i masowe ucieczki Polaków na zachód bo ceny życia w Polsce zaczną niszczyc społeczeństwo zarabiające okolice najniższej krajowej

0

@Encore hotel, chociaż aktualny sezon jest nieźle patologiczny, poprzedni był spoko, fajna ekipa była

2

@PatrychoO lekko, 5 i 6 to dwie najlepsze części

1

@Kapitan hawk za 100zl i mogę sobie zrobić pół roku wakacji :)

0

Ja pindole co za mecz. Niech grają jeszcze dogrywkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?