budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzychuuuu14 jeśli jest bez klubu to tak, jeśli ma kontrakt do 31 grudnia z jakimś klubem to nie, a szczerze nie wiem czy ma kontrakt czy nie
0
@Encore delikatnie, ale te kwalifikacje to trochę fikcja, jutrzejszy sprint może wywrocic wszystko, charakterystyka toru i przeszłość na nim wskazuje na to że ten sprint powinien być ciekawszy niz te na monzy czy silverstone
2
Ace Simple, kit że na eko ale jest ace
1
@jeyx77x jeśli nie masz hodowli to nie możesz sprzedawać z tego co się orientuję, ludzie piszą że oddadzą za darmo a po kontakcie telefonicznie mówią ile za psa chcą kasy
1
Checo musisz...
0
Oby Sergio dopadł Lewisa i trochę powalczyli o te 2 pozycję
1
@Cyzix nuke navi praktycznie nie przegrywa, to jest ich mapa. Szansę G2 ma małe, ale zawsze ma
1
Max poszedł na starcie jak dzik w kukurydzę. Kolega oponiarza obrócony, Red Bull zyskuje przewagę sytuacyjna i większe pole manewru strategiczne
0
@HighestInTheRoom gdzies bedzie jakas polska transmisja ? chetnie sobie lukne co tam chlopaki potrafia
0
@KapiFCB ponoc barce leczy polski NFZ
1
@AmigoBlancos Gdy przejdą fosę i dorwą się do bram
0
Dzięki Robert, +650 dzięki hattrickowi
0
Zaczynam się zastanawiać który De Jong w obecnym momencie jest gorszy
0
Benfica idzie po remis :D
0
@arraco chyba póki co to prowadzi a nie wygrywa
0
@AmigoBlancos a Messi nie jest kontuzjowany ?
0
Fati będzie dzisiaj jednak Bogiem LR
0
@bartas97 Ole gunnar gra ? :D
0
@nammah pozytyw 1 połowy jest taki że się kończy
0
@kuz igrasz z ogniem, Fati to tutaj Bog i za 2 lata przebije Messiego
0
@macio_944 Jakie wrażenie wizualne ? Pierwsze wrażenie wizualne jest takie że wystarcza 3 podania drużyny dinama kijow i mają dogodna sytuację do strzelenia gola. A te patałachy z camp Nou tylko na jakimś żałosnym farcie mieli szansę po ping pongu w ich polu karnym. Przecież gra jest nadal tak beznadziejna że można rzygać na ich meczach
1
Przecież to dinamo wcale nie jest słabsze od Barcy. Mieli patelnie rozegrana jak z dziecmi na orliku
0
Atalanta jest piękna
1
@anxted umtitiego nawet za 5mln euro nie chca zabrac :D przeciez ja zaczynam wierzyc i ufac laporcie ze tych pseudo grajkow nikt nie chce kupowac :D
3
w FM 22 jest za bardzo realistycznie - w Barcelonie jest totalne 0 kasy na transfery :D
0
@Bykunn mnie Lyon pięknie utrzymał i wpadło 470, ale ogólnie sobota tylko 230 na plus :(
1
@Stagiryta jak ty widzisz walkę w lidze europy o zwycięstwo jak te ćwoki nie potrafią wygrać u siebie z tak słabym alaves ?
0
@Sau_Ron Tylko alaves w zestawieniu przy rywalach typu: real, Atletico, Bayern czy benfica. To wydaje mi się że to jest "tylko alaves"
A z tymi drużynami jeszcze zagramy przynajmniej 1 mecz
1
Uff, bo zaczynałem się martwić że alaves punkty straci :D
Ale tak serio to nawet nie wiem jak to opisać, wjechali jak w masło. I to jest tylko alaves. Strach się bać
0
@macio_944 mimo wszystko cieszyć się kontrolą w meczu z alaves to moze jakieś właśnie Rayo a nie Barcelona i to na Camp Nou. Trzeba sobie po prostu wbić do głowy że w tym konkretnym okresie Barcelona jest zwykłym ligowym średniakiem gdzie walka o top4 może być przegrana. Lepiej niech się to szybko zmieni bo jakby nie patrzec za chwilę będzie 1/3 sezonu za nimi. A nawet jakby wpadli w nie ważne jaki trans to i tak nie wygrają wszystkich meczu do końca i kilka wpadek jeszcze przyjdzie