0

@Krzychuuuu14 jeśli jest bez klubu to tak, jeśli ma kontrakt do 31 grudnia z jakimś klubem to nie, a szczerze nie wiem czy ma kontrakt czy nie

0

@Encore delikatnie, ale te kwalifikacje to trochę fikcja, jutrzejszy sprint może wywrocic wszystko, charakterystyka toru i przeszłość na nim wskazuje na to że ten sprint powinien być ciekawszy niz te na monzy czy silverstone

2

Ace Simple, kit że na eko ale jest ace

1

@jeyx77x jeśli nie masz hodowli to nie możesz sprzedawać z tego co się orientuję, ludzie piszą że oddadzą za darmo a po kontakcie telefonicznie mówią ile za psa chcą kasy

1

Checo musisz...

0

Oby Sergio dopadł Lewisa i trochę powalczyli o te 2 pozycję

1

@Cyzix nuke navi praktycznie nie przegrywa, to jest ich mapa. Szansę G2 ma małe, ale zawsze ma

1

Max poszedł na starcie jak dzik w kukurydzę. Kolega oponiarza obrócony, Red Bull zyskuje przewagę sytuacyjna i większe pole manewru strategiczne

0

@HighestInTheRoom gdzies bedzie jakas polska transmisja ? chetnie sobie lukne co tam chlopaki potrafia

0

@KapiFCB ponoc barce leczy polski NFZ

1

@AmigoBlancos Gdy przejdą fosę i dorwą się do bram

0

Dzięki Robert, +650 dzięki hattrickowi

0

Zaczynam się zastanawiać który De Jong w obecnym momencie jest gorszy

0

Benfica idzie po remis :D

0

@arraco chyba póki co to prowadzi a nie wygrywa

0

@AmigoBlancos a Messi nie jest kontuzjowany ?

0

Fati będzie dzisiaj jednak Bogiem LR

0

@bartas97 Ole gunnar gra ? :D

0

@nammah pozytyw 1 połowy jest taki że się kończy

0

@kuz igrasz z ogniem, Fati to tutaj Bog i za 2 lata przebije Messiego

0

@macio_944 Jakie wrażenie wizualne ? Pierwsze wrażenie wizualne jest takie że wystarcza 3 podania drużyny dinama kijow i mają dogodna sytuację do strzelenia gola. A te patałachy z camp Nou tylko na jakimś żałosnym farcie mieli szansę po ping pongu w ich polu karnym. Przecież gra jest nadal tak beznadziejna że można rzygać na ich meczach

1

Przecież to dinamo wcale nie jest słabsze od Barcy. Mieli patelnie rozegrana jak z dziecmi na orliku

0

Atalanta jest piękna

1

@anxted umtitiego nawet za 5mln euro nie chca zabrac :D przeciez ja zaczynam wierzyc i ufac laporcie ze tych pseudo grajkow nikt nie chce kupowac :D

3

w FM 22 jest za bardzo realistycznie - w Barcelonie jest totalne 0 kasy na transfery :D

0

@Bykunn mnie Lyon pięknie utrzymał i wpadło 470, ale ogólnie sobota tylko 230 na plus :(

1

@Stagiryta jak ty widzisz walkę w lidze europy o zwycięstwo jak te ćwoki nie potrafią wygrać u siebie z tak słabym alaves ?

0

@Sau_Ron Tylko alaves w zestawieniu przy rywalach typu: real, Atletico, Bayern czy benfica. To wydaje mi się że to jest "tylko alaves"
A z tymi drużynami jeszcze zagramy przynajmniej 1 mecz

1

Uff, bo zaczynałem się martwić że alaves punkty straci :D
Ale tak serio to nawet nie wiem jak to opisać, wjechali jak w masło. I to jest tylko alaves. Strach się bać

0

@macio_944 mimo wszystko cieszyć się kontrolą w meczu z alaves to moze jakieś właśnie Rayo a nie Barcelona i to na Camp Nou. Trzeba sobie po prostu wbić do głowy że w tym konkretnym okresie Barcelona jest zwykłym ligowym średniakiem gdzie walka o top4 może być przegrana. Lepiej niech się to szybko zmieni bo jakby nie patrzec za chwilę będzie 1/3 sezonu za nimi. A nawet jakby wpadli w nie ważne jaki trans to i tak nie wygrają wszystkich meczu do końca i kilka wpadek jeszcze przyjdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?