0

Otamendi kozacka interwencja

1

Araujo kontuzja ? Nowe nie znałem

0

Chyba spalony...

0

@AduŚ07 Jak ta Barcelona nie zajmie miejsca dającego grę w LM w przyszłym sezonie to tu takich piłkarzy nie zobaczysz dłuższy czas

0

Chyba nic nie wpadnie coś tam się dzieje z przodu ale to jest za mało, trzeba spokojnie poczekać na jakies efekty pracy xaviego.

1

@Cyzix zagra na bank lewy z comanem żeby lewy jak najwięcej bramek nastrzelal na fazie grupowej

1

Depay jest po prostu kretynem. Po prostu zwykłym prostym boiskowym kretynem

0

@Colon Busi narazie jedyny środkowy pomocnik co próbuje grać odważnie do przodu

3

Ale kuźwa szkoda tego Demira, żal że nie wpadło

1

@La Pulgaa bardzo delikatnie to nazwałeś

0

Brak konkretów, dla oka wygląda to ładniej ale nie oddając strzałów ciężko strzelać gole. A benfica powoli zaczyna dochodzić do głosu

1

Depay ma szczęście że był na spalonym. Przecież zmaścił to jak junior

2

Araujo aleś to zmoczył

1

W końcu Sancho trafił dla MU

0

@Encore Bruno jakiś uraz że nie grał od początku ? Czy odpoczynek ? Bo tak trochę mnie zdziwił jego brak w podstawie

1

@Edoss remis villarealu z United do przerwy siadł, potrzebuje jeszcze bramki w Bayernie i zwycięstwo Atalanty

6

@barcelonaLM idealne pytanie na które kolega na pewno nie będzie potrafił logicznie odpowiedzieć

1

@Fantomas a nie wydaje Ci się trochę dziwne że połowa Polaków jest zaszczepiona a liczby nie są wcale lepsze niż rok temu kiedy nie było szczepionek ? Tak na logikę chociaz

0

@DaPidejpi Azerbejdżan jest mega fajny, monaco mega trudne, jadę na 75% trudności, następny sezon 5-10 w górę

4

Piątek rozpoczął taniec przypominający joga bonito. Tylko wersja drewniana

6

Na ostatnie 3 wyścigi w dużo lepszej sytuacji zdaje się być Hamilton. Przewaga silnika i charakterystyka torów bardziej będzie sprzyjała jemu. Jedno jest raczej pewne. Będzie to jedna z najciekawszych końcówek sezonu od kilku lat. Oby wszystko rozgrywała się na torze bez nieczystych zagrań i żadnych Dnf

0

@Chaoss miał, z tym że szczęściu trzeba pomóc i poszedł na całość, opłaciło się

0

@Chaoss nie napisałem że jest wolny, ale te brakujące 10% to jest różnica umiejętności i charakteru kierowcy. Rosberg się postawił i potrafił ograć Hamiltona. A bottas raczej wygląda na ciepłą kluchę która się nie stawia i jeździ jak paziu wiec rywalizacji nie ma z automatu.

2

@Encore Russell pokazał że 90% roboty robi auto. Gdyby nie to że przyniósł by wstyd Bottasowi to powinien wygrać w Bahrajnie. A tam tempo miał niesamowite jak zaczął nadrabiać, więc chyba nieprzesadzalbym z tym spustem nad Lewisem, w końcu on w tym aucie jeździ od 7 czy ilu tam lat

0

Hamilton musiał w końcu go wyprzedzić

0

Oni nie mają układu nerwowego

1

I po przewadze, uważam że Hamilton będzie faworytem do wygrania

0

Dopiero teraz widzę że oponiarz i jego Bóg Toto próbują nieprzepisowych sztuczek żeby w tym roku pokonać Maxa. Oby redbull nie spuchł na końcu sezonu

6

Ale Lewandowski skleił te piłeczkę, cacy ale dla Milika :p

0

Andora leci po remontade.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?