budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Otamendi kozacka interwencja
1
Araujo kontuzja ? Nowe nie znałem
0
Chyba spalony...
0
@AduŚ07 Jak ta Barcelona nie zajmie miejsca dającego grę w LM w przyszłym sezonie to tu takich piłkarzy nie zobaczysz dłuższy czas
0
Chyba nic nie wpadnie coś tam się dzieje z przodu ale to jest za mało, trzeba spokojnie poczekać na jakies efekty pracy xaviego.
1
@Cyzix zagra na bank lewy z comanem żeby lewy jak najwięcej bramek nastrzelal na fazie grupowej
1
Depay jest po prostu kretynem. Po prostu zwykłym prostym boiskowym kretynem
0
@Colon Busi narazie jedyny środkowy pomocnik co próbuje grać odważnie do przodu
3
Ale kuźwa szkoda tego Demira, żal że nie wpadło
1
@La Pulgaa bardzo delikatnie to nazwałeś
0
Brak konkretów, dla oka wygląda to ładniej ale nie oddając strzałów ciężko strzelać gole. A benfica powoli zaczyna dochodzić do głosu
1
Depay ma szczęście że był na spalonym. Przecież zmaścił to jak junior
2
Araujo aleś to zmoczył
1
W końcu Sancho trafił dla MU
0
@Encore Bruno jakiś uraz że nie grał od początku ? Czy odpoczynek ? Bo tak trochę mnie zdziwił jego brak w podstawie
1
@Edoss remis villarealu z United do przerwy siadł, potrzebuje jeszcze bramki w Bayernie i zwycięstwo Atalanty
6
@barcelonaLM idealne pytanie na które kolega na pewno nie będzie potrafił logicznie odpowiedzieć
1
@Fantomas a nie wydaje Ci się trochę dziwne że połowa Polaków jest zaszczepiona a liczby nie są wcale lepsze niż rok temu kiedy nie było szczepionek ? Tak na logikę chociaz
0
@DaPidejpi Azerbejdżan jest mega fajny, monaco mega trudne, jadę na 75% trudności, następny sezon 5-10 w górę
4
Piątek rozpoczął taniec przypominający joga bonito. Tylko wersja drewniana
6
Na ostatnie 3 wyścigi w dużo lepszej sytuacji zdaje się być Hamilton. Przewaga silnika i charakterystyka torów bardziej będzie sprzyjała jemu. Jedno jest raczej pewne. Będzie to jedna z najciekawszych końcówek sezonu od kilku lat. Oby wszystko rozgrywała się na torze bez nieczystych zagrań i żadnych Dnf
0
@Chaoss miał, z tym że szczęściu trzeba pomóc i poszedł na całość, opłaciło się
0
@Chaoss nie napisałem że jest wolny, ale te brakujące 10% to jest różnica umiejętności i charakteru kierowcy. Rosberg się postawił i potrafił ograć Hamiltona. A bottas raczej wygląda na ciepłą kluchę która się nie stawia i jeździ jak paziu wiec rywalizacji nie ma z automatu.
2
@Encore Russell pokazał że 90% roboty robi auto. Gdyby nie to że przyniósł by wstyd Bottasowi to powinien wygrać w Bahrajnie. A tam tempo miał niesamowite jak zaczął nadrabiać, więc chyba nieprzesadzalbym z tym spustem nad Lewisem, w końcu on w tym aucie jeździ od 7 czy ilu tam lat
0
Hamilton musiał w końcu go wyprzedzić
0
Oni nie mają układu nerwowego
1
I po przewadze, uważam że Hamilton będzie faworytem do wygrania
0
Dopiero teraz widzę że oponiarz i jego Bóg Toto próbują nieprzepisowych sztuczek żeby w tym roku pokonać Maxa. Oby redbull nie spuchł na końcu sezonu
6
Ale Lewandowski skleił te piłeczkę, cacy ale dla Milika :p
0
Andora leci po remontade.