budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Conradxc w jego przypadku to ciężko nawet powiedzieć że coś grał, głównie fortnite
0
Ale meczycho w Neapolu
Demiral na 2:2
0
Obejrzałem kwalifikacje z odtworzenia. Ale szkoda Maxa w Q3. Jechał po pole position i taki klops na końcu
0
@Mankind nie sądziłem że można tego nie wykorzystać..a jednak
0
@Cwaniak4 a ja właśnie nie przetrwałem 1 sezonu breaking bad, dom z papieru oglądam żeby po prostu dokończyć ale po 2 sezonie straszny zjazd
0
@Bunk420 jedna tak, druga nie wiem
0
@Comentateiro a jaka jest pewność że szczepienie da Ci odporność ? Znam tzn znałem 2 osoby które zmarły na ciezkie zapalenie płuc mimo że przyjęły możliwe 2 dawki szczepienia. I teraz mamy sobie dać wmówić że szczepienie ratuje życie i chroni przed ciężkim przebiegiem choroby. Powiem tak - gówno prawda. Jednego jestem raczej pewien, nawet przy 99% wyszczepienia nic się nie zmieni. Szopka będzie trwać nadal
0
Kibice evertonu szybko wychodzą ze stadionu :p
3
Aż dziwne że nie zrobili reasumpcji gali ZP.. PiS by to ogarnął
0
@pt9 bo Borek wytoczył te porównania w kanale sportowym
0
@l0Messini piątek
0
@kamiVeB w końcu zaczynają ładnie grać bo 1 połowa to przypominała poziomem mecz izrael-polska :D
0
@Encore a tak się nastawiałem na fajne meczycho, a tu oczywiście zonk :p niestety nocnych pojedynków nie mogę sobie pozwolić oglądać
Może w drugiej połowie się rozkręcą :p
2
@Encore oglądasz gsw-lac ? Curry coś nie może w mecz wejść, ogólnie kiepsko obie ekipy punktują póki co
2
@masq tak właśnie mi się skojarzyło, to chyba był 1 mecz kadencji Valverde
1
@Mareeek2050 ostatnio gość przede mną chyba tankował za pkt tzn za 18tys pkt i musiał zalać za minimum 160 zł z tego 80 płacił a drugie 80 to było to 18k pkt vitay
7
@masq to nie było czasem w meczu przeciwko Barcelonie w superpucharze ?
4
@tomek8756 szkoda strzepic pysk na tego zasranego Pinokia i cała ta kłamliwą bandę złodzieji
0
@IronSanHybrid poczekaj dawno nie leciało na TVN to znowu będą ramblowe piątki z HP :D
0
@Pogba Chyba nie ma co myśleć, to jest prawda
1
Depay jest tragiczny
1
Pique interweniował ręką więc Garcia niech się cieszy że totalnie z jego klopsa nie było karnego
0
@mikiiki 30 na PSG + Lipsk
1
@kuz a czytałem że Marcin pilnuje granicy z Białorusią i tam jest już spokojnie i bezpiecznie..
0
@Drozdu7 po meczach w wolnych chwilach handluje Ceramiką Paradyż
1
PSG jest przewidywalne jak Barcelona kiedy Messi w niej grał, zawsze wszyscy wiedzieli że piłka musi trafić do Argentyńczyka
0
Grunt że już zaliczyliśmy legendarna "okazję"
0
@Encore i widok Messiego strzelającego gola City po czym wskakuje na plecy Ramosowi na cieszynke, ten mecz trzeba nagrać :D
0
@Sisitoro remis da awans tylko w przypadku jeśli benfica nie wygra z Dynamem. Wtedy Barca może nawet w dupę dostać
1
Hahahaha seferovic szef