2

@Conradxc w jego przypadku to ciężko nawet powiedzieć że coś grał, głównie fortnite

0

Ale meczycho w Neapolu
Demiral na 2:2

0

Obejrzałem kwalifikacje z odtworzenia. Ale szkoda Maxa w Q3. Jechał po pole position i taki klops na końcu

0

@Mankind nie sądziłem że można tego nie wykorzystać..a jednak

0

@Cwaniak4 a ja właśnie nie przetrwałem 1 sezonu breaking bad, dom z papieru oglądam żeby po prostu dokończyć ale po 2 sezonie straszny zjazd

0

@Bunk420 jedna tak, druga nie wiem

0

@Comentateiro a jaka jest pewność że szczepienie da Ci odporność ? Znam tzn znałem 2 osoby które zmarły na ciezkie zapalenie płuc mimo że przyjęły możliwe 2 dawki szczepienia. I teraz mamy sobie dać wmówić że szczepienie ratuje życie i chroni przed ciężkim przebiegiem choroby. Powiem tak - gówno prawda. Jednego jestem raczej pewien, nawet przy 99% wyszczepienia nic się nie zmieni. Szopka będzie trwać nadal

0

Kibice evertonu szybko wychodzą ze stadionu :p

3

Aż dziwne że nie zrobili reasumpcji gali ZP.. PiS by to ogarnął

0

@pt9 bo Borek wytoczył te porównania w kanale sportowym

0

@l0Messini piątek

0

@kamiVeB w końcu zaczynają ładnie grać bo 1 połowa to przypominała poziomem mecz izrael-polska :D

0

@Encore a tak się nastawiałem na fajne meczycho, a tu oczywiście zonk :p niestety nocnych pojedynków nie mogę sobie pozwolić oglądać
Może w drugiej połowie się rozkręcą :p

2

@Encore oglądasz gsw-lac ? Curry coś nie może w mecz wejść, ogólnie kiepsko obie ekipy punktują póki co

2

@masq tak właśnie mi się skojarzyło, to chyba był 1 mecz kadencji Valverde

1

@Mareeek2050 ostatnio gość przede mną chyba tankował za pkt tzn za 18tys pkt i musiał zalać za minimum 160 zł z tego 80 płacił a drugie 80 to było to 18k pkt vitay

7

@masq to nie było czasem w meczu przeciwko Barcelonie w superpucharze ?

4

@tomek8756 szkoda strzepic pysk na tego zasranego Pinokia i cała ta kłamliwą bandę złodzieji

0

@IronSanHybrid poczekaj dawno nie leciało na TVN to znowu będą ramblowe piątki z HP :D

0

@Pogba Chyba nie ma co myśleć, to jest prawda

1

Depay jest tragiczny

1

Pique interweniował ręką więc Garcia niech się cieszy że totalnie z jego klopsa nie było karnego

0

@mikiiki 30 na PSG + Lipsk

1

@kuz a czytałem że Marcin pilnuje granicy z Białorusią i tam jest już spokojnie i bezpiecznie..

0

@Drozdu7 po meczach w wolnych chwilach handluje Ceramiką Paradyż

1

PSG jest przewidywalne jak Barcelona kiedy Messi w niej grał, zawsze wszyscy wiedzieli że piłka musi trafić do Argentyńczyka

0

Grunt że już zaliczyliśmy legendarna "okazję"

0

@Encore i widok Messiego strzelającego gola City po czym wskakuje na plecy Ramosowi na cieszynke, ten mecz trzeba nagrać :D

0

@Sisitoro remis da awans tylko w przypadku jeśli benfica nie wygra z Dynamem. Wtedy Barca może nawet w dupę dostać

1

Hahahaha seferovic szef

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?