7

Po niesamowitych emocjach w wyścigu F1 czas obejrzeć kolejny zapewne bezjajowy mecz Barcy. Obawiam się że w całym roku kalendarzowym więcej emocji dostarczyła F1 niż mecze Barcy. @Encore @mekston @Chaoss @Rust_Cohle @MesQueUnClub96 zgodzicie się z taką tezą?

0

@masq na satelicie canal+ kanał nr 38

1

Ale czy ktoś byłby w stanie wymyślić lepsze zakończenie sezonu ? Dwóch najlepszych w całym roku na ostatnim okrążeniu musiało walczyć o zwycięstwo. Nie wiem czy jeszcze coś takiego będzie miało miejsce

4

@Rust_Cohle Bo Lewis zdążył minąć aleje serwisową a max nie

0

Powiem jedno NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE

0

O skurczysyn będzie się działo, albo za sefety carem dojadą już do mety

0

Kiepsko wygląda to odrabianie, potrzeba sekundy na każdym okrążeniu

13

@aldewir nie powiedział że z żoną :D

4

Toto po bandzie, prosi maziego aby nie dawał safett cara

4

Hamilton i tak regularnie odjeżdża Maxowi. Ostatnia bronią będzie 2 zmiana opon. Chociaż wątpię żeby Mercedes dał zrobić się w ciula

6

Checo is amazing. Wymowne stwierdzenie

1

Perez ostatnia nadzieja Maxa :D

2

Leclerc ale poszedł :D

0

Bottas nawet z Tsunoda nie może sobie poradzić, chociaż Japończyk miał nieźle tempo przez cały weekend. ale jestem ciekawy jak poradzi sobie Russell w przyszłym roku. Żeby się nie okazało że będzie gorszy od Bottasa :D

2

Po wyścigu, sędziowie kolejny raz dali popis w CH. Zero obiektywizmu, wiadomo kto zdobędzie tytuł. Jedynie jakas awaria auta może odebrać Lewisowi tytuł.

0

@Chaoss Badzmy obiektywni, tydzień temu przesadził w Arabii ale dzisiaj raczej nie

1

Max się nie pierdzieli, za to szacun ale czasem faktycznie przesadza.
Lewis ma nawet przewagę na pośrednich oponach . Ciężko to widzę dla Maxa

0

Zapinany pasy i zaczynamy. Oby uczciwa walka była

1

@FCB24 Ja lecę eleven

0

@matirix20 o 14. Tzn kilka minut po

0

@Chaoss każdy z tych sezonow które wypisales był dobry, jeszcze dołożyłbym 2016. Ale wybrać jeden ? Kurde ciężko ale chyba 2010

7

ogladam wlasnie to Breaking Bad, przymusiłem sie zeby przetrwac 1 sezon po jednej nieudanej probie i musze przyznac ze 2 sezon juz dobry i zwracam honor tym ktorzy uwazali ze serial to absolutny sztos - cos w tym jest

1

@LambiPL tak to jest jak sie czyta po łebkach :D

1

@Colon @mekston @Janiama moje nominacje. mają dużą wiedzę, dodają ciekawe wpisy na wiele tematów związanych nie tylko z Barceloną

0

skurczysyn co wyczarował kółko to jest niesamowite, a najlepsze jest to że przy drugiej probie był jeszcze minimalnie szybszy
szkoda ze bedzie musial ruszac na miekkich ale coz to dolewa tylko oliwy do ognia

0

Lewis popełnił błąd, ciekawe czy bedzie w stanie poprawic czas Maxa. tylko on jest do tego zdolny, albo sam Max

1

ale Max wykręcił kółko niesamowite

0

no to wyścig bedzie podwojnie ciekawy, redbull ostro ryzykuje ale to troche wynikło z bledu maksa i zblokowania przedniego koła, w ogole bez sensu ze robil 2 probe okrazenia na posredniej.. coz bedzie na pewno ciekawie

0

@MesQueUnClub96 problem ze Max spłaszczył mocno opone, i teraz pytanie co zrobi. w ogole jak na moje niepotrzebnie podszedl do drugiego szybkiego okrazenia..

0

@paweldunajecfcb ja nie ze go nie lubie, bardziej znudziło się jego wygrywanie i dlatego kibicuje Maxowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?