budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ale było blisko aby abstrakcyjne noty dla niemca w 1 serii zdecydowały o zwycięstwie
5
ajzenbiśla ładnie skoczył
oby rjoju wyjaśnił sytuację
0
Rodri niczym prawdziwa 9 :D
0
@Encore karny bez dyskusji
7
przeciez ten co dał niemcowi note 18,5 powinien skonczyc kariere sedziowska po tym konkursie, albo niech da ryoyu 21 w drugim skoku
0
Ryoyu jest przekotem w tym momencie
0
pierwsza połowa Arsenalu - kapitalna
natomiast w drugiej chyba po podwyżkach im prąd odcięło
0
@Sysia11 niektórym zus nie daje ani 1% przez 33 dni wiec cóż.. a płaci się jak każdy inny
1
@Comfortable_ No mają problemy kadrowe ale mimo wszystko nazwiska z pierwszej jedynastki to nie są Janusze spod żabki. Złapali dość mocną zadyszkę w ostatnich tygodniach a City to wykorzystuje bezbłędnie i wychodzi na pokaźne prowadzenie w walce o majstra
0
Obecna Chelsea przypomina PSG z końcówki kadencji Tuchela. Ma fajną kadrę, prowadzą grę ale zero konkretów z przodu
0
@Borneo fati crack ? po kilku dobrych meczach i ostatnich dlugich miesiacach w szpitalu ? troche opinia na wyrost, moze byc crackiem ale niech w koncu zacznie systematycznie grac bez kontuzji i na dobrym poziomie
a te kontuzje w tak młodym wieku nic dobrego nie wróżą, oby nie był drugim dembele pod względem zdrowia
1
@ranger3120 oni juz maja prognozy na 124311351 fal
to sie chyba nigdy nie skonczy
dlaczego juz nie ma reklam typu OSTATNIA PROSTA - szczepmy się ?
dlaczego mimo zaszczepienia 2 dawkami wracajacy do kraju musza odbyc kwarantanne ? przeciez to jest jakas psychoza, a czlowiek ma do lekarza dzwonic i mu tlumaczyc na co jest chory bez mozliwosci podstawowego osluchania..
0
@magic10 jak dla mnie =
1
@dzefrej234 tak, znaki
1
@Joe_Pesci to jest Polska :p
0
@Rekin_bialy nowy ład i to pierd*****e ile kto tysięcy zyska
1
Ryoyu w gazie. Norwedzy też bardzo dobrze. No i gaiger, ciekawy TCS będzie. Szkoda że bez naszych walczących w czołówce
1
@Sulimo jeśli to na kaca w nowy rok to spoko. Chociaż ja wyznaje - czym się zatrujesz tym się wylecz :p
1
@Ojciec5tkidzieci dokładnie, jeśli mnie pamięć nie myli to np Anders Jacobsen jak walczył z Małyszem w swoich najlepszych latach to jeszcze pracował jako hydraulik - czyli w swoim zawodzie
1
@Gaucho
Ginter za darmoszke w Fm-ie pyka już u mnie 5 sezonów :p i przynajmniej nie breczy że jest rezerwowym :p
0
@Vebrol Arnold, kimmich, hakimi, cancelo i James
5
No i kurła dopadli Kevina...
https://www.facebook.com/agnieszka.kaczmarek.391082/videos/663061654702723/
1
@Mesialdo87 Namysłów butelkowy i budweiser
6
No to życzę Wszystkim Wszystkiego Nawzajem :)
2
co tam sie dzieje
w koncu dobry mecz w LaLiga
0
Athletic płaci rachunek za Cadiz
1
można wyłączyć, Benzema TOP
0
@David_Beckham Federer, Sampras, Djokovic, Roddick, O'Sullivan, Steph Curry, David Booker, Kurek, Zagumny, Wlazły, Stoch, Verstappen, Rossi Valentino
2
Ruszyła maszyna - Barcelona zaczyna odrabiać do Realu :D
0
@Danny Gaucho i tak ma dobrze że z kuchni a nie z szafy