2

ale było blisko aby abstrakcyjne noty dla niemca w 1 serii zdecydowały o zwycięstwie

5

ajzenbiśla ładnie skoczył
oby rjoju wyjaśnił sytuację

0

Rodri niczym prawdziwa 9 :D

0

@Encore karny bez dyskusji

7

przeciez ten co dał niemcowi note 18,5 powinien skonczyc kariere sedziowska po tym konkursie, albo niech da ryoyu 21 w drugim skoku

0

Ryoyu jest przekotem w tym momencie

0

pierwsza połowa Arsenalu - kapitalna
natomiast w drugiej chyba po podwyżkach im prąd odcięło

0

@Sysia11 niektórym zus nie daje ani 1% przez 33 dni wiec cóż.. a płaci się jak każdy inny

1

@Comfortable_ No mają problemy kadrowe ale mimo wszystko nazwiska z pierwszej jedynastki to nie są Janusze spod żabki. Złapali dość mocną zadyszkę w ostatnich tygodniach a City to wykorzystuje bezbłędnie i wychodzi na pokaźne prowadzenie w walce o majstra

0

Obecna Chelsea przypomina PSG z końcówki kadencji Tuchela. Ma fajną kadrę, prowadzą grę ale zero konkretów z przodu

0

@Borneo fati crack ? po kilku dobrych meczach i ostatnich dlugich miesiacach w szpitalu ? troche opinia na wyrost, moze byc crackiem ale niech w koncu zacznie systematycznie grac bez kontuzji i na dobrym poziomie
a te kontuzje w tak młodym wieku nic dobrego nie wróżą, oby nie był drugim dembele pod względem zdrowia

1

@ranger3120 oni juz maja prognozy na 124311351 fal
to sie chyba nigdy nie skonczy
dlaczego juz nie ma reklam typu OSTATNIA PROSTA - szczepmy się ?
dlaczego mimo zaszczepienia 2 dawkami wracajacy do kraju musza odbyc kwarantanne ? przeciez to jest jakas psychoza, a czlowiek ma do lekarza dzwonic i mu tlumaczyc na co jest chory bez mozliwosci podstawowego osluchania..

0

@magic10 jak dla mnie =

1

@dzefrej234 tak, znaki

1

@Joe_Pesci to jest Polska :p

0

@Rekin_bialy nowy ład i to pierd*****e ile kto tysięcy zyska

1

Ryoyu w gazie. Norwedzy też bardzo dobrze. No i gaiger, ciekawy TCS będzie. Szkoda że bez naszych walczących w czołówce

1

@Sulimo jeśli to na kaca w nowy rok to spoko. Chociaż ja wyznaje - czym się zatrujesz tym się wylecz :p

1

@Ojciec5tkidzieci dokładnie, jeśli mnie pamięć nie myli to np Anders Jacobsen jak walczył z Małyszem w swoich najlepszych latach to jeszcze pracował jako hydraulik - czyli w swoim zawodzie

1

@Gaucho
Ginter za darmoszke w Fm-ie pyka już u mnie 5 sezonów :p i przynajmniej nie breczy że jest rezerwowym :p

0

@Vebrol Arnold, kimmich, hakimi, cancelo i James

5

1

@Mesialdo87 Namysłów butelkowy i budweiser

6

No to życzę Wszystkim Wszystkiego Nawzajem :)

2

co tam sie dzieje
w koncu dobry mecz w LaLiga

0

Athletic płaci rachunek za Cadiz

1

można wyłączyć, Benzema TOP

0

@David_Beckham Federer, Sampras, Djokovic, Roddick, O'Sullivan, Steph Curry, David Booker, Kurek, Zagumny, Wlazły, Stoch, Verstappen, Rossi Valentino

2

Ruszyła maszyna - Barcelona zaczyna odrabiać do Realu :D

0

@Danny Gaucho i tak ma dobrze że z kuchni a nie z szafy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?