0

@TheNekro94 na hardzie Rusek to top, zobaczymy jak mu pójdzie ziemią i trawa w tym roku. Chociaż jeśli mnie pamięć nie myli to w 2021 był w 1/4 RG i Wimbledonu. Albo Wimbledonu 1/8

6

Rusek miażdży system. Fenomenalne rozgrywa ważne punkty

3

@dammar91 nie ma, w końcu komputer informuje o aucie a ponoć są praktycznie nieomylne

0

Medvedev niesamowicie zaskakuje. Dostosowuje się do każdej wymiany. Jego rotację przy top spinach też robią wrażenie.

0

Narazie kiepsko to wygląda, ale rafa to rafa. Jedna akcja, jeden gem może odmienić sytuacje. Strasznie martwią te dwa przełamania na sucho dla rosjanina. a tylko z jego powodu nie było 3 takich przełamań

1

Medvedev powinien przełamać na sucho Hiszpana. Zmascil 2 akcje które powinien wygrać

0

@Colon Ładna petarda z Pani sędziny:p

1

Barty dość łatwo, jeden moment z mała szansa dla amerykanki ale poza tym to raczej mecz pod kontrolą Australijki.

1

Medvedev już tylko krok od awansu. Będzie miał szansę na rewanż za finał US open 2019. Oby był to finał na miare właśnie tamtego spotkania :)

2

@Piorun Twierdzi że ojciec greka go obraził, a ten jak wiadomo tył bardziej zainteresowanym tenisem ma mocno niewyparzoną gębę

2

1:1 lecimy dalej, dobry wyrównany mecz. Szkoda ze wraz z jego końcem największym wygranym może być Rafa Nadal bo tutaj panowie sobie nie odmawiają biegania

0

@Ojciec5tkidzieci wiem, ale pisząc to jeszcze nie było ich komentarzy :p

2

Medvedev to jest gość. W 6 swoich gemach serwisowych przegrał tylko 1 piłkę. A w całym secie przy swoim podaniu stracił 2 punkty. @mekston @JimMorrisonFCB oglądacie ?

1

@Ghotti a w Holandii zarabia zlotowki czy euro ? Skoro przeliczamy cenę paliwa na złotówki to przeliczamy też wynagrodzenia zarabiane na godzinę z euro na złotówki i jaka część stawki godzinowej to cena litra w Polsce i w holandii

0

@Uukasz_93 przypuszczam że co najmniej 6,70-6,80. Przecież wszystko co robia to jest sztuczne pod publiczkę. Identycznie z gazem prądem i wszystkimi innymi podwyżkami

1

W końcu Włoch stawia opór. Delikatny kryzys Hiszpana. Może jeszcze będzie ciekawie

1

@JimMorrisonFCB raczej tak będzie, berrerttini jest dobrym tenisista, ale nadal co najmniej klasę wyżej i to widać na każdym kroku

1

@JimMorrisonFCB oczywiście że tak, początek zbyt łatwy dla Nadala. Ale też bardziej liczyłem na shapovalova niż potencjalnego rywala w półfinale

1

W koncu coś poklepali

0

Mogą podziękować Joselu że nie trafił tej praktycznie setki :D

0

@Hosh Valverde chyba jedyny trener po enrique który widział jakich ma rzemieślników do środka boiska i też tak zespół ustawiał, układał taktykę pod piłkarzy jakich miał a nie na odwrót i co by tu nie mówic wyniki robił dobre

0

Xavi jest trenerem od 2 miesięcy i chyba ma rację mówiąc że potrzebuje więcej czasu niż zakładał, bo tak obiektywnie to na moje za dużo się nie zmieniło póki co. Są jakieś fajne mecze typu ten z Realem w SH czy Athletikiem w PK ale na ogół jest takie samo męczenie buły jak za koemana. Problemy kadrowe są od samego początku sezonu. To tak trochę wygląda że jak gwiazdeczkom się zachce zmobilizować na jakiś mecz to potrafią wyjść i coś pokazać. Zdecydowanie za dużo jest meczy w których Barcelona nie wywyższa się ponad poziom przeciwnika. I to mówimy o przeciwnikach typu alaves czy Granada

2

@dv7wisnia i to z masłem

0

Abde kolejny mecz kiepsko wygląda. Może na drugą połowę dać desta wyżej i Alvesa na prawą obrone

1

@Peniu właśnie nie mogę się zalogować, wywala mi błąd błędne hasło albo email

1

@Encore jednak nam się przyfarciło z tym że obie strzelą :D

0

@Nhyz coś w tym jest, tylko szkoda że wyniki za bardzo tego nie potwierdzają

0

@Encore ja też.. więc standardowo będą się kopać po czołach i nie wpadnie :D

2

W koncu jakieś ładne i długie skoki

0

@mekston jeśli Nadalowi nie stawi za dużego oporu to Hiszpan ma autostradę do finału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?