budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Johaug odjechała rywalkom. Spełniły się oczekiwania, po zmianie nart pozamiata rywalki i tak też się stało
0
@Lokoo biografia Rogera Federera
Diego simeone - mecz po meczu
i autobiografia harrego redknappa
1
@Przemek2323 dzisiaj na rmf mowila ze w lutym zakladaja podwyzki o 30 groszy
nie ma sie co oszukiwac, do 31 lipca paliwo osiagnie 6 zł po czym 1 sierpnia przywroca Vat i bedzie odrazu 7 zł
1
@Hubsao mały drink, jakieś delikatne granie na xbox w F1 czy nba albo FM-a na kompie
22
@IronSanHybrid to naprawde była mocna ekipa az zal tej szansy na lm.. ale trafili na delikatnie mocniejszych mocarzy
0
@taris w sumie to taki dwumecz bez jakiegos wyraznego faworyta, typowe 50/50 biorac pod uwage biezaca forme druzyn
5
@william_wallace to już nawet nie jest szczyt absurdu, czy apogeum. Przecież to się w głowach nie mieści co oni odpierdzielają
1
@Amnc miałem też Huawei chyba 3x pod rząd, niedawno idąc po nowy zrezygnowałem z nich ze względu na brak androida czy tam sklepu Play i wziąłem Xiaomi redmi note 10pro i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Szczerze polecam, wartość nie wiem pewnie 1200-1500 zl
0
@Naturopata top standuperow, obejrzyj sobie ten nowy występ z Sopotu bodajże jak dobrze o kościele opowiada :D
6
@Oskar00 wielu jest takich, niestety ja też do nich należę. Próbuję oglądać ten konkurs ale to nie da, szkoda czasu. Lepiej jakiś film obejrzeć albo na spacer wyjść
0
@mekston @Encore myślę że Miami i Indian Wells nie odpuści jeśli będzie zdrowy, to są jednak bardzo prestiżowe turnieje masters1000. A to też ma związek z umowami sponsorskimi także sądzę że na tych turniejach się pokaże
0
@Kamilos84 to by było zbyt piękne :)
0
Rafa jest kosmita.
6
Jakby zmontować filmik z źle podjętych decyzji przez meda to można by nim obdzielić z 10 innych meczy. A pierwsze dwa sety wybierał genialnie
0
@Ronmes 12,60 na sts
2
Top3 finałów na kortach w Melbourne jakie oglądam. Pozostałe dwa to oczywiście 2012 i 2017. W każdym z tych trzech grał Rafa
0
Ogólnie może się powtórzyć sytuacja z ich finału US open. Tam Hiszpan miał 2:0 i wygrał 3:2. Tutaj Rosjanin mial 2:0 i jedyny możliwy rozmiar zwycięstwa to 3:2.
1
@IronSanHybrid okolo 2,8 mln dolarów australijskich
0
Wasze typy? W tej chwili mój faworyt to Hiszpan
4
@Damian11 jeszcze nie ma 5 seta także póki co musi wziąć ten 4 set
1
@Rust_Cohle masz rację, 10 lat temu mieli trudniej gdyż ta najlepsza trójka fizycznie była w dużo lepszym dla siebie momencie kariery
5
Tu musi być 5 set. Hiszpan na niego zasługuje walecznością a Rosjanin na niego zasługuje kiepskimi wyborami. W pierwszych dwóch setach chwaliłem go za genialne rozgrywanie ważnych punktów. Teraz mi się wydaje że trochę z tym na bakier. W sporcie najpiękniejsze jest to jak szybko wszystko może się zmienić.
5
@Encore z topowych to chyba Federer jest największym kozakiem przy siatce
1
Rosjanin któremu kiepsko idzie przy siatce korzysta z serve&volley przy breakpointach. On sobie sam chce utrudniać życie :D
3
@Gacu95 a co za różnica jak do tej pory przesiedział większość czasu w szpitalu ?
0
@Kinginiesta albo o przepięknym polskim ładzie
0
@Encore chyba nie było przewagi przełamania. Miał Rosjanin 3 breakpointy
2
Ciekawe czy się sprawdzi stwierdzenie. Jak nie wygrywasz meczu w 3 setach prowadząc 2:0 to przegrywasz w 5
1
Ale pokpił Rosjanin te 3 breakpointy
0
Rafa niestety musi trochę zmodyfikować grę i zacząć maksymalnie skracać wymiany. Peselu nie oszuka i już nie będzie w stanie biegać za takim medvedevem czy tsitsipasem przez 4-5 h jak to robił 10 lat temu. A nawet jeśli w jednym meczu się to uda to prawdopodobnie efekt tego będzie widoczny w kolejnym spotkaniu.