0

Ale Johaug odjechała rywalkom. Spełniły się oczekiwania, po zmianie nart pozamiata rywalki i tak też się stało

0

@Lokoo biografia Rogera Federera
Diego simeone - mecz po meczu
i autobiografia harrego redknappa

1

@Przemek2323 dzisiaj na rmf mowila ze w lutym zakladaja podwyzki o 30 groszy
nie ma sie co oszukiwac, do 31 lipca paliwo osiagnie 6 zł po czym 1 sierpnia przywroca Vat i bedzie odrazu 7 zł

1

@Hubsao mały drink, jakieś delikatne granie na xbox w F1 czy nba albo FM-a na kompie

22

@IronSanHybrid to naprawde była mocna ekipa az zal tej szansy na lm.. ale trafili na delikatnie mocniejszych mocarzy

0

@taris w sumie to taki dwumecz bez jakiegos wyraznego faworyta, typowe 50/50 biorac pod uwage biezaca forme druzyn

5

@william_wallace to już nawet nie jest szczyt absurdu, czy apogeum. Przecież to się w głowach nie mieści co oni odpierdzielają

1

@Amnc miałem też Huawei chyba 3x pod rząd, niedawno idąc po nowy zrezygnowałem z nich ze względu na brak androida czy tam sklepu Play i wziąłem Xiaomi redmi note 10pro i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Szczerze polecam, wartość nie wiem pewnie 1200-1500 zl

0

@Naturopata top standuperow, obejrzyj sobie ten nowy występ z Sopotu bodajże jak dobrze o kościele opowiada :D

6

@Oskar00 wielu jest takich, niestety ja też do nich należę. Próbuję oglądać ten konkurs ale to nie da, szkoda czasu. Lepiej jakiś film obejrzeć albo na spacer wyjść

0

@mekston @Encore myślę że Miami i Indian Wells nie odpuści jeśli będzie zdrowy, to są jednak bardzo prestiżowe turnieje masters1000. A to też ma związek z umowami sponsorskimi także sądzę że na tych turniejach się pokaże

0

@Kamilos84 to by było zbyt piękne :)

0

Rafa jest kosmita.

6

Jakby zmontować filmik z źle podjętych decyzji przez meda to można by nim obdzielić z 10 innych meczy. A pierwsze dwa sety wybierał genialnie

0

@Ronmes 12,60 na sts

2

Top3 finałów na kortach w Melbourne jakie oglądam. Pozostałe dwa to oczywiście 2012 i 2017. W każdym z tych trzech grał Rafa

0

Ogólnie może się powtórzyć sytuacja z ich finału US open. Tam Hiszpan miał 2:0 i wygrał 3:2. Tutaj Rosjanin mial 2:0 i jedyny możliwy rozmiar zwycięstwa to 3:2.

1

@IronSanHybrid okolo 2,8 mln dolarów australijskich

0

Wasze typy? W tej chwili mój faworyt to Hiszpan

4

@Damian11 jeszcze nie ma 5 seta także póki co musi wziąć ten 4 set

1

@Rust_Cohle masz rację, 10 lat temu mieli trudniej gdyż ta najlepsza trójka fizycznie była w dużo lepszym dla siebie momencie kariery

5

Tu musi być 5 set. Hiszpan na niego zasługuje walecznością a Rosjanin na niego zasługuje kiepskimi wyborami. W pierwszych dwóch setach chwaliłem go za genialne rozgrywanie ważnych punktów. Teraz mi się wydaje że trochę z tym na bakier. W sporcie najpiękniejsze jest to jak szybko wszystko może się zmienić.

5

@Encore z topowych to chyba Federer jest największym kozakiem przy siatce

1

Rosjanin któremu kiepsko idzie przy siatce korzysta z serve&volley przy breakpointach. On sobie sam chce utrudniać życie :D

3

@Gacu95 a co za różnica jak do tej pory przesiedział większość czasu w szpitalu ?

0

@Kinginiesta albo o przepięknym polskim ładzie

0

@Encore chyba nie było przewagi przełamania. Miał Rosjanin 3 breakpointy

2

Ciekawe czy się sprawdzi stwierdzenie. Jak nie wygrywasz meczu w 3 setach prowadząc 2:0 to przegrywasz w 5

1

Ale pokpił Rosjanin te 3 breakpointy

0

Rafa niestety musi trochę zmodyfikować grę i zacząć maksymalnie skracać wymiany. Peselu nie oszuka i już nie będzie w stanie biegać za takim medvedevem czy tsitsipasem przez 4-5 h jak to robił 10 lat temu. A nawet jeśli w jednym meczu się to uda to prawdopodobnie efekt tego będzie widoczny w kolejnym spotkaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?