La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

konto usunięte

2

Rusek taki niby dobry, a sie meczy z 35letnim Nadalem.

Bez Ża Dne go podjazdu jest do Rafy, Rogera i Novaka.

1

@Rust_Cohle jest dobry ale nikt nie mówi, że Rafa to ogórek. Weź rakietę i dojdź do finału AO

konto usunięte

0

@domin682 jest dobry na obecne czasy w tenisie gdzie ta trojka juz jest stosunkowo stara.

6

@Rust_Cohle Tak będąc szczerym: do tej trójki w formie nikt nie ma podjazdu. Na ten moment Medvedev w mojej opinii nie jest lepszym tenisistą od Murray'a czy Wawrinki (oczywiście gdy ci byli w formie)

2

@Rust_Cohle No w US Open jakoś wygrał w finale z Djoko, a teraz wciąż jeszcze prowadzi 2:1 w setach.

Na pewno Medvedev ma stosunkowo mało groźny forehand, ale nadrabia serwisem i bh.

konto usunięte

0

@Oskar00 dokladnie

0

@Rust_Cohle on się uważa za lepszego od tej trójki?

konto usunięte

0

@Rust_Cohle wyrocznia przemówiła :D

konto usunięte

0

@avanes nie wyrocznia.

Ale obecnie przyznasz, ze latwiej byc w topie i cos ugrywac tym zawodnikom pokroju Ruska niz jeszcze 10lat temu.

To sa fakty

1

@Rust_Cohle masz rację, 10 lat temu mieli trudniej gdyż ta najlepsza trójka fizycznie była w dużo lepszym dla siebie momencie kariery

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?